Şimdi Ara

Silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Üzgünkovboy123 -- 7 Temmuz 2017; 15:38:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MFSU

Tipinde bir sıkıntı yok ve uzun saç sana yakışır şahsi fikrim. Barış Akarsu(mekanı cennet olsun) gibi bir saç stili yap derim.

Ve tipin kızlar için gerçekten bir önemi yok.Tamam yakışıklı bir tip kızlar için iyidir ama sadece iyidir yeterli değildir.Yani atıyorum 190 boyunda sarışın mavi gözlü kaslı bir erkek olup da ezik bir karakterin varsa sesin ince ise tipin hiçbir ise yaramaz.

Belki kızlar sana yazmaz çok yakışıklı değil isen,ama sen kızlara yazarsın ve karakterin erkeksi ise (kararlı isen eğlenceli isen hayatını yaşamayı biliyorsan başarılı isen vs)her türlü götürürsün.

Teşekkürler sesim kalın ama özgüvensizim sosyal fobiliyim bunu atlatmaya çalışıyorum. Bu hastalık olunca eğlenceli olmamda mümkün olmuyor.

• Temiz yüzlüsün sakalların tam çıkana kadar sakal bırakma gitmiyor,yukardaki arkadaşın dediği gibi sana uzun saç gider birde mat wax kullan.Kızlarla muhabbet vs arkadaşça kur,ama onlara sensiz sıkıldıklarını hisset tabi hiçbirine aşırı yaklaşma yoksa kanka moduna girerlerse.Ağda muhabbetlerini anlattılar mı kaç ordan uzaklaş,yüzlerine bakma Neyse onlardan biri kesinlikle sana bişeyler hissedicek özellikle aralarından bir kızın arasını bir arkadaşınla yap o kız da sana arkadaşını ayarlar,ayarladıktan sonra da kızla hep başbaşa kal aman arkadaşlarla gidelim filan ayağı na izin verme.Yoksa seni araç olarak kullanır,aşık ettikten sonra inan bana en yakışıklı adam gelsin yine alamaz kızı elinden.Kızlar sevdimi sever,büyüdükçe para vs işin içine çok girince işler değişiyor.Yaşını bilmiyorum ama liseli tipi var diye bu yorumları yaptım ama lise de olmasa aynı bu kızlar.

• buruna estetik yaptırabilirsin, dişler kötüyse yaptırabilirsin neden umutsuz olsun ki ?
  • saçını uzat ben yanlara tarıyorum iyi duruyor.
  • ümitli vaka

• Ben sıkıntı göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: evcârâ

Ben sıkıntı göremedim.

Sağolun bunu sormamın amacı sosyal fobiliyim 1 kişi bile tipsizsin dese kafaya takıyorum hiç özgüvenim yok sizinde görüşlerinizi almak istedim :)

• herşey tip değil karakterde önemli
  • Eyvallah. Bir sorununuz yok. Bunu bilin yeter.

• Ümitsiz vaka değil.
  • Valla bence herşey Tip , en azından olayın % 75 'i tip kesinlikle , Tip olduktan sonra para ve kız bulmak çok zor olmuyor.

Genelde tipi kötü olanlar herşey tip değil deyip geçiştirip züğürt tesellisi yaparlar.
  • Yüzünüz cildiniz temiz bence ortalama üstü bir tipiniz var endişeye gerek yok
  • Adana ile bir alakanız var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hierakles

Adana ile bir alakanız var mı?

Hayır.

• quote:

Orijinalden alıntı: emreavci4747

quote:

Hayır.

İkidir aynı cevabı veriyorsun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emreavci4747

quote:

Hayır.

İkidir aynı cevabı veriyorsun

aynı kişi olduğunu şimdi farketdim

• Ne var tipte yahu. Her seye ümitsiz vaka demeyin.

Senin şimdilik sorunun sosyal fobi ve özgüvensizlik.
  • Saç şuan kısa olduğu için şekil veremiyorum arkaya doğru mu yatrıyım yoksa kendi haline mi bırakıyım?

• Iyisin kardesim dislerde sikinti varmi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.