Şimdi Ara

Head&Shoulders Alımına Cinemaximum Bileti Hediye(Gratis)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
9
Favori
6.446
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ***internet sitesinde 1 aralıkta başlayacağı belirtilmiş!!***
    Gratis karta da indirim ile 11,65₺ ye geliyor, kısacası şampuan bedavaya gelmiş oluyor.

Detaylarında 3d ve kanyon/akasya/zorluda geçerli olmadığı yazıyor.

Bence gayet uygun bir fırsat.
     Head&Shoulders Alımına Cinemaximum Bileti Hediye(Gratis)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rodmank -- 29 Kasım 2015; 18:26:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel fırsatmış teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gratis kartı kasadan hemen alabiliyormuyuz
  • Böyle bir kampanya bekliyorduk da daha yeni şampuanlari depoladik keşke deodorant felan olsaydi Ama yine de alinir cinemaximumda 14 TL verecegine burda 12 TLye hem sampuan hem sinema bileti kazaniyorsun. Gratis kart çıkarmak kolay mı kasadan cikariliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aha cok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Böyle bir kampanya bekliyorduk da daha yeni şampuanlari depoladik keşke deodorant felan olsaydi Ama yine de alinir cinemaximumda 14 TL verecegine burda 12 TLye hem sampuan hem sinema bileti kazaniyorsun. Gratis kart çıkarmak kolay mı kasadan cikariliyor mu?

Hemen çıkarıolar beleş

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Böyle bir kampanya bekliyorduk da daha yeni şampuanlari depoladik keşke deodorant felan olsaydi Ama yine de alinir cinemaximumda 14 TL verecegine burda 12 TLye hem sampuan hem sinema bileti kazaniyorsun. Gratis kart çıkarmak kolay mı kasadan cikariliyor mu?

kasadan alınıyor. kasadan da aktifleştiriyorlar hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zphr -- 28 Kasım 2015; 20:29:05 >
  • çok iyiymiş
  • Biletler 31 martta kadar geçerli oda iyi 4 ay var.👍

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Head&Shoulders iyi miki acaba ben hep clear kullandım bu zamana kadar kepek problemi için.Head&Shoulders da clear kadar etkili midir ?
    Edit : Sinema bileti olması iyi ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Black Dark- -- 28 Kasım 2015; 23:25:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Black Dark-

Head&Shoulders iyi miki acaba ben hep clear kullandım bu zamana kadar kepek problemi için.Head&Shoulders da clear kadar etkili midir ?
    Edit : Sinema bileti olması iyi ama

Hocam saç tipinizi bilmem ama market lideri head&shoulders dır. Clear onun kopyası gibi geliyor bana.

• Head and Shoulders kullanıyordum ara sıra kepek oluyor kesiyordu. Ama son zamanlarda pek faydası olmadı. Clear'a geçtim daha iyi şu an. Mevsimden mevsime değişiyor galiba. Hepsi iyidir sanırım. Denemek lazım sırayla.
  • Gratis kart ne kadar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Gratis kart ne kadar :D

Beles

• Hahaha şimdi çek satışda sinema ikinci elde şampuan ilanları dolar

• Özel Antakya üretimi defne sabunu kullanıyorum kilosu 45 tl bir kilosu 1 kişiye yıllarca yetiyor. Bunlar gibi alman zehirlerini kullanmayın bunlar tüketim için yapılmış ürünler saçlara zarar veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre0111 -- 29 Kasım 2015; 1:57:20 >
  • bugün aldım şampuan antalya hotel diye kampanya kodu çıktı sinema ile ilgili bisi çıkmadı

her kişi 1 tane alabiliyor muş

• 1aralikta basliyor galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: levyeman

1aralikta basliyor galiba

Kimden duydunuz hocam

• Arkadaslar gidecektim bugun gitmeyivereyim o zaman deneyipte sonus alan var mi yoksa firsat.me ye mi kaldik

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.