Şimdi Ara

Filbox humax uydu alıcısı 184 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
1.484
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben bugün n11 sitesi üzerinde satılan Filbox humaxuydu alıcısı satış fiyatı 269 tl iken firmanın 50 indirimi ile 219 tl ve bugün ve yarına özel 15 tl indirimle beraber 204 tl ve bkm ekspres ile ilk kez alışveriş yapacaklara 20 tl iadesi var yanı 184 tl inmiş oldu cihaz 1 yıl boyunca sinema ve belgeselleri izliceksiniz cihazın mülkiyeti size ait olacak ve firma 10tl değerinde hediyedeveriyor ben LED' ampül aldım anlayacağınız bu fiyata kaçmaz arkadaşlar bilginize kargo ücretsiz
    İsteyen 169 tl ye satılan modülde alabilir oda indirimlerle 84 tlye geliyor
    Bu arada Filbox hediye Çek'i olmayanlar yeni üyelik yada kullandıkları üyeliklere baksınlarhesaplarında 50 tl filboxindirimi olacak

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/filbox-humax-uydu-cihazi-full-hd-P86091510

http://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/filbox-hd-ci-modul-yuvali-alici-ve-tvler-icin-P85905026

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assur -- 28 Kasım 2015; 14:00:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• OPET kampanyasida var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modulu 84 liraya getiremedim..
    50 cek varda gerisi.nasil olucak?

• Benim televizyonda CI+ modül girisi var ama uydu alicilarinda olan anten girisinden yok. Modulu alsam yayinlari izleyebilir miyim/ nasil izlerim ?

• bende yine çek yok :(
    %5 indirim çekim var ama 50 tl indirim kuponum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atakan3595

Benim televizyonda CI+ modül girisi var ama uydu alicilarinda olan anten girisinden yok. Modulu alsam yayinlari izleyebilir miyim/ nasil izlerim ?

bende de var aynısı ama o modül şifreli kablo tv yayınları için maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

Benim televizyonda CI+ modül girisi var ama uydu alicilarinda olan anten girisinden yok. Modulu alsam yayinlari izleyebilir miyim/ nasil izlerim ?

Zamaninda gereksiz ozelliklere para vermisiz demek ki. Tesekkur ederim yanit icin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

Zamaninda gereksiz ozelliklere para vermisiz demek ki. Tesekkur ederim yanit icin.

Maalesef öyle çanak antenle tv izleyen bir uganda bir de Türkiye kaldı.
    Karasal digital yayın gelecek diye aldık.7 senedir gelecek.
    Filbox uydu alıcı aldık bizde.

• sinema kanalları bildiğin çöp. teledünyada da var. bi tane bile film izlemedim hep eski dandik filmler. belgeseller için de değimez
  • filmler hayatta seyredilecek filmler degil.ama son 20 senedir hiç film seyretmemiş birisi iseniz seyredilir.gectimiz 5 senenin filmleri çıkmıyor. çok kalitesiz. normal ulusal kanallar da çıkanlar bile daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istcool -- 28 Kasım 2015; 23:13:49 >
  • mustrix M kullanıcısına yanıt
    Başka üyelikle dene çıkar

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    Önce 15 tl indirim sağla daha sonra 50 tl Filbox indirimi sağla ödemeyince bkm ekspres ile yap 20 tl iadesi olacak fiyat n11 deki fiyat sende 104 tl gözükecek bkm ekspres 20 tl düş 84 olacak bkm ekspres ilk kez alışveriş yapanlar için geçerli haberin olsun otomatik pazar günü son %5 indirim seçme bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assur -- 29 Kasım 2015; 0:55:42 >
  • Beyler 50 TL indirim var hesabımda isteyene kullandırırım hesabı. Bugün alışveriş yaparsanız mobil 150/15 le birlesiyor.

• tv de ki sinema kanallarıdan film izleyen var mı ki ?

digitürk varken sinema kanalları açıktı bir kez bile oturup film izlemedim öyle.. ne izleyeceksem hd vs indirip rahatça izliyorum zaten. öyle tv de beklemeye ne gerek var
  • :Fatih: kullanıcısına yanıt
    Aynen.
    Yüksek kaltiede filmimi indiriyorum, atıyorum taşınabilir harddiske Orjinal dilinde türkçe altyazılı olarak izliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assur

Önce 15 tl indirim sağla daha sonra 50 tl Filbox indirimi sağla ödemeyince bkm ekspres ile yap 20 tl iadesi olacak fiyat n11 deki fiyat sende 104 tl gözükecek bkm ekspres 20 tl düş 84 olacak bkm ekspres ilk kez alışveriş yapanlar için geçerli haberin olsun otomatik pazar günü son %5 indirim seçme bu arada

mobile özel 15tl indirimi gözden kaçırmışım.
    böyle oldu bak.
  • benim hesapta da 50 tl fillbox indirimi ve %5 artan,bunların yanına 20 bkm iade ve 15 tl indirimle ile birlikte 173 liraya alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabrizo -- 29 Kasım 2015; 13:11:52 >
  • fabrizo kullanıcısına yanıt
    Şu bkm indirimini herşeye yazmayın. Forumun büyük bölümü daha önce BKM'den alışveriş yapmış durumda. Sadece küçük bir kesim için olan bir indirimi genel bir indirim gibi yansıtmayalım lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm

Şu bkm indirimini herşeye yazmayın. Forumun büyük bölümü daha önce BKM'den alışveriş yapmış durumda. Sadece küçük bir kesim için olan bir indirimi genel bir indirim gibi yansıtmayalım lütfen.

kullanmayanlar da var 5-6 sayfalık konusu var gelmiş bana laf söylüyorsun git konuyu kapattır o zaman
  • 219 TL ye 2 adet aldım. Süper. Birde kanalları taşıyabilseydik..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.