Şimdi Ara

Hucresel veri olmadan muzik dinlemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar indirdigimiz muzigi Hucresel veri olmadan dinlemek icin bir uygulama varmi bildiginiz ucretsiz olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Spotify var. Normalde aylık 10 tl fakat suan kampanya var 3 aylık 0.99kr bence kacırma. 3 ay kaliteli müzik dinlersin sonrasında bakarsın duruma gore.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spotify var, Tidal var. Ben TIDAL kullanıyorum 4 aydır... En para ile daha iyi
  • Böyle bedava müzik programı arayan herkese aynı şeyi yazıyorum ve yine yazacağım...

iTunes'dan albüm ya da single almak o kadar masraflı ve zor bir şey değil. Bir şarkı 89 kuruş ya da 1,29TL'ye tekabül ediyor. Bir albüm de en fazla 9,99TL'dir. Bu para sizden hiç bir şey götürmez ve sanatçının emeğinin karşılığını vermiş olursunuz. Şuan benim telefonumda 2-3 tane full albüm ve 70-80 tane single şarkı var iTunes'dan satın alınmış. Ben parasını verip aldım. Keriz değilim. Sanatçının emeğinin karşılığını verdim. Böyle bir şeyi kerizlik olan algılayan bir zihniyet maalesef ülkemizde mevcut olduğundan insanlarımız her şeyin bedavasını arıyor. Yok öyle iş.
  • Yardimci olan varmi

Guncel

• Guncel

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    Sanırım bu yeni üyeler için geçerli

• quote:

Orijinalden alıntı: duda

Sanırım bu yeni üyeler için geçerli

Evet yeni üyelik acın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni uyelik ne icin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacques

Böyle bedava müzik programı arayan herkese aynı şeyi yazıyorum ve yine yazacağım...

iTunes'dan albüm ya da single almak o kadar masraflı ve zor bir şey değil. Bir şarkı 89 kuruş ya da 1,29TL'ye tekabül ediyor. Bir albüm de en fazla 9,99TL'dir. Bu para sizden hiç bir şey götürmez ve sanatçının emeğinin karşılığını vermiş olursunuz. Şuan benim telefonumda 2-3 tane full albüm ve 70-80 tane single şarkı var iTunes'dan satın alınmış. Ben parasını verip aldım. Keriz değilim. Sanatçının emeğinin karşılığını verdim. Böyle bir şeyi kerizlik olan algılayan bir zihniyet maalesef ülkemizde mevcut olduğundan insanlarımız her şeyin bedavasını arıyor. Yok öyle iş.

tebrikler
  • Günün min.4 saati kulaklığı ile takılan öğrencilere anlatsanıza 1 albüm 9.99tl fln, he bu haklı çıkarmaz der keser atarsın.
    Spotify çıkmamış olsa hala millet çatır çatır albüm indirirdi ki, o fikri buraya yazdığında troll manyağı olurdun.
    At gözlüğü ile olaylara bakıp, düz mantık ile giydirmeye çalışmak fln seviyenizi belli etmeyin.
    Bakış açılarınızı çoğaltın. Neden almıyor mesele, sırf bedava olduğu için mi ? Evde interneti bulunmayan bir öğrenci bile Spotify ile o Data paletleri yetmez. O zaman dinlemesin dimi..
    İnternet kafelerden indirir o da, aldığı harçlık ne öğrencinin de bir müzik dinlemek için parasını oraya ver buraya ver durumuna girsin.
    Bedavacı der giydirirsin. Ne de olsa kolayı bu 3/5'te destekleyen fln çıkar.
    Hiç içinde bulunduğun sisteme giydirmek aklından bile geçmez.
    Neyse öğrenciler bedavacılık iyidir hatta öğrenci olmayıp durumu elvermeyen için bile iyidir.
    Yaşasın bedavacılık :) çizdim sabah sabah..

• Kimse yanit veremiyor soruma

• Sanatçının emeği sanatçının emeği.Çok sıktınız artık.Merak etmeyin sanatçılar yeterince hatta çok fazla bile kazanıyor.Konsserlerden binlerce liralar alan kişiler hakkında fakir edebiyatı yapmak o kadar saçma bir şey ki.Bu satın alanlara sözüm senin hayatın boyunca kazanacağın parayı o sanatçı 1-2 ayda kazanıyor.Hani diyor ya bir albüm 1 liracık.70 lira benim bir aylık otobüs masrafım.Yani ben internetten müzik indiriyoum diye o sanatçı fakirleşmez.Aşın artık şunları.Millet internetten sınırsızca müzik indirebilmeyi yasallaştırmaya çalışıyor bizimkiler hala emek hırsızlığı emek hırsızlığı diye ötüyor.
  • 01volkan01 0 kullanıcısına yanıt
    Hocam indir internetten at itunes ile telefonuna sınırsız dinle.Uğraşma uygulamayla filan.
  • elinizde hiç mp3 yok mu? itunes ile neden senkronize etmiyorsunuz?
  • Uygulamadan indirmek daha kolayoluyor ama uygulama yok netsiz calisan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.