Şimdi Ara

Oyun çevirmek imkansız gibi bir şey

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu nasıl saçmalıktır ya early'i kazanan bitiriyor oyunu oyunlar 25 dakika sürüyor ortalama. Uyuma riottt

• imkansız değil %5 falan çevirmek
  • Çevirmek diye birşey var.Takım ruhu,azim ve strateji ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 canli nexustan oyun cevirdik

• imkansız değil ;^D
  • Vayne alip 0-20 oynasam bile 2 esya bitirip tekliyorum herkesi. Boyle cevirdigim oyunlarin haddi hesabi yok

• EĞER USLU BİR ÇOCUK OLURSANIZ SİZDE MAÇLARI ÇEVİREBİLİRSİNİZ...
  • Bence değil dün 1v5 yapabilen mundo vardı nexusa kadar geldiler late game tristanamıza taşıttırdık oyunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tesla_Reyiz

50 canli nexustan oyun cevirdik

+1 dün troll nidale sup girdim 50 canli nexusta 5 inide kestik midden hemen bitirdik.

• 2 mactir 1 afk ile 4 kisi yeniyoruz hemde earlyde yenilerek :D

• Sınavlarımdan dolayı bayağıdır oynayamıyordum. Geçen patchde de çıktığı ilk gün 1-2 oyun oynamıştım. Her neyse dün girdim 3-4 maç oynadım ve hiç beğenmedim oyunun durumunu. Evet oyunların dönmesi gerçekten çok zor. Minyon blok o kadar kötü ki tarifi yok müthiş sinir bozucu olmuş. Mundo'ya çok Op diyorlardı Redditte orada burada videolardan başlıklardan görüyordum da hiç karşısında oynamamıştım. Tam bir baş belası olmuş. Rageblade hala aynı, Zed Khazix hala çöp, Riven kötürüm. Quinn hayyvan gibi olmuş resmen, o da çok Op göründü gözüme.

• "herkes mid tf yapıcaz" deyip oyun çeviriyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

Sınavlarımdan dolayı bayağıdır oynayamıyordum. Geçen patchde de çıktığı ilk gün 1-2 oyun oynamıştım. Her neyse dün girdim 3-4 maç oynadım ve hiç beğenmedim oyunun durumunu. Evet oyunların dönmesi gerçekten çok zor. Minyon blok o kadar kötü ki tarifi yok müthiş sinir bozucu olmuş. Mundo'ya çok Op diyorlardı Redditte orada burada videolardan başlıklardan görüyordum da hiç karşısında oynamamıştım. Tam bir baş belası olmuş. Rageblade hala aynı, Zed Khazix hala çöp, Riven kötürüm. Quinn hayyvan gibi olmuş resmen, o da çok Op göründü gözüme.

Riven kötürüm ? Oh beter olsun bebe herosu kaldiki ayni hero degisen bisey yok

• creep block inanılmaz sinir bozucu. oyunlar da dönüyor karşının aptal olup olmamasına bağlı
  • Picklenen şampiyonlara göre değişir. Late'de açılan bir şampiyonlar varsa takımda sadece kule altı savunma ile bir süre sonra tf leri döndürüyorsun. Yani malesef sana katılamıyorum.
  • çok dönen oyun oluyor ama sende late champ yoksa tabiki ileride döndürmen zor
  • ben varsam hersey mumkun
  • Westte 35 40 dk sürüyor oyunlar hala

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marik Ishtar

quote:

Sınavlarımdan dolayı bayağıdır oynayamıyordum. Geçen patchde de çıktığı ilk gün 1-2 oyun oynamıştım. Her neyse dün girdim 3-4 maç oynadım ve hiç beğenmedim oyunun durumunu. Evet oyunların dönmesi gerçekten çok zor. Minyon blok o kadar kötü ki tarifi yok müthiş sinir bozucu olmuş. Mundo'ya çok Op diyorlardı Redditte orada burada videolardan başlıklardan görüyordum da hiç karşısında oynamamıştım. Tam bir baş belası olmuş. Rageblade hala aynı, Zed Khazix hala çöp, Riven kötürüm. Quinn hayyvan gibi olmuş resmen, o da çok Op göründü gözüme.

Evet kötürüm? Bir şampiyonun en çok kullandığı itemları nerflersen kötürüm olur tabii ki, nerflenmeden ziyade kaldırılanı bile oldu. Masteries'den %5 cooldown gelmiyor, hiç bir masteries tam olarak iş yapamıyor. Win rate'i %43'e düşmüş, 120 maçtan fazla Riven oynayan adamların bile %46 idi. Sırf karşısında oynamayı bilmemeniz Riven'ın Op ya da broken olduğu anlamına gelmez. Zaten eskiyi geçtim şuan kazanmıyorsanız Riven'a karşı bırakın oyunu zorlamayın fazla. Silverların Goldların bir numaralı ağlama duvarı Riven...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marik Ishtar

quote:

Evet kötürüm? Bir şampiyonun en çok kullandığı itemları nerflersen kötürüm olur tabii ki, nerflenmeden ziyade kaldırılanı bile oldu. Masteries'den %5 cooldown gelmiyor, hiç bir masteries tam olarak iş yapamıyor. Win rate'i %43'e düşmüş, 120 maçtan fazla Riven oynayan adamların bile %46 idi. Sırf karşısında oynamayı bilmemeniz Riven'ın Op ya da broken olduğu anlamına gelmez. Zaten eskiyi geçtim şuan kazanmıyorsanız Riven'a karşı bırakın oyunu zorlamayın fazla. Silverların Goldların bir numaralı ağlama duvarı Riven...

Peki hocam

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.