Şimdi Ara

Bloody A9 mu g300s mi (g300s aldım sorusu olan?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • edit : g300s aldım. sorusu olan varsa yanıtlayabilirim.

görüşlerimi belirteyim : mouse küçük sanıyordum daha önce görüp kullanmışlığım yoktu fakat yorumlar o yöndeydi. belki diğer mouse lar kadar büyük değil (bloody v2) fakat küçücüc bişeyde değil benim ellerim çok büyük olmadığından rahatlıkla avuca oturuyor. Tuş atamaları kolay. arayüz biraz karışık yani oyun profilleri falan oluşturmada sıkıntı yaşadım çözmek için henüz vakit ayıramadım.
     Bloody A9 mu g300s mi (g300s aldım sorusu olan?) Bloody A9 mu g300s mi (g300s aldım sorusu olan?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverPower -- 7 Aralık 2015; 14:23:09 >

• ne oynuyorsun oyun bir de elinin boyutu önemli g300s küçük bir mouse a9 da tahminimce bloody v3 gibidir boyutu o da hem büyük ellere hem küçük ellere giden bir mouse
  • fen0men0 kullanıcısına yanıt
    lol ...
  • OverPower kullanıcısına yanıt
    ya fps oynuyorsan falan ona göre yorum yapacaktım da ikisi de gider sana lol oyunu için tipi hoşuna gideni al bence :)
  • g300s
  • Aynı çelişkiyi bende yaşadım. Cuma günü g300s sipariş ettim yarın alıcam inşallah.
  • Logitech

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün üç yıldır kullandığım g300'üm bozuldu, yerine mouse arıyorum. A4tech a9 veya v3m , v8m kullanan var mı?
  • crashday kullanıcısına yanıt
    dostum ben a9 almaktan vazgeçtim. macro için o kadar para ödemem. 90 tl de vericeksem macrosunu kullanamayacağım mouse almam. g300s ile bloody v2 arasındayım şuan. g300s i görme imkanım olmadı.. ne kadar küçük bilgi verebilir misin?

bu tiksinç mouse u kullanıyorum. bu hakkaten küçük. nette okuduklarıma bakılırsa g300s de bunun kadar bişey. tavsiye eder misin g300s i ve en boyu varsa bi cetvelin ölçersen sevinirim :)

g300s eger 4-5 yıl kullanmak istiyorsanız tavsiye etmiyorum, ya tekerlek tıklama bozuluyor ya kartta sorun çıkıyor.

3 saat önce sipariş verdim g300s :( 2 yıl götürse yeter fazlasında gözüm yok
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Faturasını kaybolmayacak bir yere saklayın.
    teşekkürler, bu kadar göz korkusundan sonra o faturayı çerçeveleyip evin salonuna asıcam
  • doğru karar
  • A9 al.

Doğru bir karar vermişsin.
    Güle güle kullan.
  • Teşekkürler dostum. eğer merak eden varsa diye mouse elime ulaşınca bi değerlendirme yapıcam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.