Şimdi Ara

İŞİ BİTİRME ZAMANI | SON 89 [KISA BİR MOTİVASYON YAZISI]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
14
Favori
2.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle aşağıdaki yazı önce kendime sonra da siz yoldaşlar için ufak bir motivasyon yazısı.

UYANIN ARTIK

Ygs ye kalmış şurda 107 gün aman allahım daha konuları bitirmedim,deneme çözmeye başlamadım millet deneme çözüyor +100 netler havada uçusuyor kısacası benden bir halt olmaz.Evet aynen öyle kardeşim senden bir halt olmaz çünkü sen kendinle değil milletle yarışıyorsun.

Neden mi milletle ya(rı)şıyorsun çünkü sen bir korkaksın doğru yolu gördüğün hale gitmeyen bir korkak milleti bahane ediyorsun,üst komşunu bahane ediyorsun,sınıfı okulunu bahane ediyorsun ben bu şartlarda ne yapsam olmuyacak diye sacma sapan düşüncelerle boğuşuyorsun.Kimse sana birşey vermiyecek sana özgürlüğü adaleti,eşitliği kimse vermez kimsenin umrunda değil ne olduğu,tek önemli olan o gemiyi limana ulaştırmıs olman kimse 2.leri hatırlamaz bile artık hayıflanmayı bırak görevini yap.

Hala mı aynısın devam et aynen böyle devam 7 ler 30lar 52 ler hepsi geçip gitsin o gün geldiğinde pişman olmamak için ben en iyisini yaptım diyebilmek için artık cesaretlen kır şu zincirleri artık ortalama olmaktan vazgec konu eksiğin mi var 2 kat çalış deneme mi çözmen gerek 1 saat az uyu yeter ki savaş yeter ki artık korkma yeter ki doğru yolu görüpte gitmemezlik yapma.

Bundan 107 gün sonrayı hayal et veya 197 gün sonrayı o sınav bittiğinde hissedeceğin 2 şey var biri pişmanlık biri huzur seçimini yapman için tam zamanı bu ay en kritik ay bu ay herşeyi belirleyek olan ay ARALIK eğer bu ayda böyle devam edersen kaybettin dostum telafisi olmadığını düşün ne gerekiyorsa en iyisini yapmaya çalış ARALIK AYI İŞİ BİTİRME ZAMANI TAM 31 GÜN.Bu ay tamam yada devam ayı karar senin.

Unutma
    “BAŞAĞIN İYİ YETİŞMESİNE ENGEL OLAN ŞEY, ZARARLI OTLAR DEĞİL,ÇİFTÇİNİN İHMALİDİR.”

“HERŞEY SENİN ELİNDE”

HAYALLERDEN ASLA VAZGECMEYİN.

SAVASIN PES ETMEYİN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scientifique -- 8 Şubat 2016; 20:21:47 >

• Gaza geldim lan daha ihtiyaç duymadıkça dh ye girmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal kardeşim güzel yazı

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzzlightyear1 -- 27 Kasım 2015; 22:16:37 >
  • Teşekkurler bro bu bölumun yararli uyelerindensin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vallahi bana diyon zannettim. güzel olmuş like
  • Güzel yazmışşın hocam vitesi arttıralım biraz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • RadioactiveRc R kullanıcısına yanıt
    bir nebzede olsada sizlerde bir farkındalık hissi oluşturabildeysem ne mutlu bana
  • Fikirist kullanıcısına yanıt
    Sana diyo zaten

• Kardo benim fen berbat 5-10 net arası yapsam yeterli aslında ama fen çalışmak gelmiyor içimden sıkılıyorum.
    Ayrıca fenden (fizik-kimya) kolay konuları söylermisin 5-10 net için

• ben de umutsuzdum çünkü adam akllı ygs ye baslamadım şimdi tam gaz baslıcam sence yetişir mi?
  • Allahuakbaaarrr

• Daha varmış yeeaaaaaaa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline sağlık güzel yazı olmuş

• Hay allah razı olsun. İyi geldi. Aralık kritik gerçekten.:))

• Aralığın değerini mezunlar bilir .)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dungeon0

Aralığın değerini mezunlar bilir .)

Aralıkta fen mi devam etsem ygs lys karisik yoksa mat2 lys kimya falan mi

• Allah razı olsun , gerçekten şu günler hepimiz için buhranlı bu yazı çok iyi geldi çok çok teşekkür ederim :)
  • Görmeyenller için

• quote:

Orijinalden alıntı: dungeon0

Öncelikle aşağıdaki yazı önce kendime sonra da siz yoldaşlar için ufak bir motivasyon yazısı.

UYANIN ARTIK

Ygs ye kalmış şurda 107 gün aman allahım daha konuları bitirmedim,deneme çözmeye başlamadım millet deneme çözüyor +100 netler havada uçusuyor kısacası benden bir halt olmaz.Evet aynen öyle kardeşim senden bir halt olmaz çünkü sen kendinle değil milletle yarışıyorsun.

Neden mi milletle ya(rı)şıyorsun çünkü sen bir korkaksın doğru yolu gördüğün hale gitmeyen bir korkak milleti bahane ediyorsun,üst komşunu bahane ediyorsun,sınıfı okulunu bahane ediyorsun ben bu şartlarda ne yapsam olmuyacak diye sacma sapan düşüncelerle boğuşuyorsun.Kimse sana birşey vermiyecek sana özgürlüğü adaleti,eşitliği kimse vermez kimsenin umrunda değil ne olduğu,tek önemli olan o gemiyi limana ulaştırmıs olman kimse 2.leri hatırlamaz bile artık hayıflanmayı bırak görevini yap.

Hala mı aynısın devam et aynen böyle devam 7 ler 30lar 52 ler hepsi geçip gitsin o gün geldiğinde pişman olmamak için ben en iyisini yaptım diyebilmek için artık cesaretlen kır şu zincirleri artık ortalama olmaktan vazgec konu eksiğin mi var 2 kat çalış deneme mi çözmen gerek 1 saat az uyu yeter ki savaş yeter ki artık korkma yeter ki doğru yolu görüpte gitmemezlik yapma.

Bundan 107 gün sonrayı hayal et veya 197 gün sonrayı o sınav bittiğinde hissedeceğin 2 şey var biri pişmanlık biri huzur seçimini yapman için tam zamanı bu ay en kritik ay bu ay herşeyi belirleyek olan ay ARALIK eğer bu ayda böyle devam edersen kaybettin dostum telafisi olmadığını düşün ne gerekiyorsa en iyisini yapmaya çalış ARALIK AYI İŞİ BİTİRME ZAMANI TAM 31 GÜN.Bu ay tamam yada devam ayı karar senin.

Unutma
    “BAŞAĞIN İYİ YETİŞMESİNE ENGEL OLAN ŞEY, ZARARLI OTLAR DEĞİL,ÇİFTÇİNİN İHMALİDİR.”

“HERŞEY SENİN ELİNDE”

EDİT:"YEDEK PARÇALAR" gözlerimi dolduran bir başarı filmi özellikle benim gibi mühendis olmak isteyen arkdaşlar kesin izlesin.
    HAYALLERDEN ASLA VAZGECMEYİN.
    SAVASIN PES ETMEYİN.

Hocam hatırladınız mı beni geçen gün durduk yerde pm atmıştınızda ben size dönünce cevap vermemiştiniz HATIRLADINIZ MI?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.