Şimdi Ara

SPK dan 308bin TL Ceza

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

çaycı çorbacı kovarak tasarruf yapıyoruz diye yola çık,spk lisanslı yöneticin olmadığı için 308bin tl ceza ye

• Özbek was here

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi cebinden paralar çıkmadığı için başkanlar rahat rahat takılıyor... Ne güzel hiçbir sorumluluk yok. İşler yoluna girerse kralsın, yoluna girmezse de kaçarsın... Ne kıyak iş be.

300 bin tl ne ki? Bonuslar hariç Denizli'ye yıllık 3 milyon euro veriyor. Yani 1,5 yıl için 4,5 milyon euro. Şenol Güneş 1,5 milyon euro yani yarısını alıyor...

Uefa ceza verecek deniliyor, takımın ön libero, forvet ihtiyacı var bunlar para saçmaya devam ediyor. Sağdan soldan israf olan paralar ile adam gibi ön libero ile forvet alınır. Ama nerde bizde akıllı adam? Bir halta yaramayacağı 5 futbolcuya gidip 15 milyon euro ucuz gelir ama işine yarayacak takıma seviye atlatacak bir adama 15 milyon euro pahalı gelir.

• Tarihin gördüğü en basiretsiz yönetim.
  • SPK ne SAPIK mı zaaaa xD Espriyi patlatttttttttttttttt xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: psirik

Kendi cebinden paralar çıkmadığı için başkanlar rahat rahat takılıyor... Ne güzel hiçbir sorumluluk yok. İşler yoluna girerse kralsın, yoluna girmezse de kaçarsın... Ne kıyak iş be.

300 bin tl ne ki? Bonuslar hariç Denizli'ye yıllık 3 milyon euro veriyor. Yani 1,5 yıl için 4,5 milyon euro. Şenol Güneş 1,5 milyon euro yani yarısını alıyor...

Uefa ceza verecek deniliyor, takımın ön libero, forvet ihtiyacı var bunlar para saçmaya devam ediyor. Sağdan soldan israf olan paralar ile adam gibi ön libero ile forvet alınır. Ama nerde bizde akıllı adam? Bir halta yaramayacağı 5 futbolcuya gidip 15 milyon euro ucuz gelir ama işine yarayacak takıma seviye atlatacak bir adama 15 milyon euro pahalı gelir.

1.5 yıl için 4.5 milyon dolar alıyor denizli

• Ciddiyim bıraktım takip etmeyi futbolu. 8. bitirdiğimiz sezon bile son maça kadar maçları izledim takip ettim ama bunlar artık nasıl bir belaysa Galatasaray'dan soğuttular.
  • Ama onlar tasaruf için geldi ?

Daha 1 yıl olmadı klübün anasını ağlattılar.Adamlar birşey yapmasa bile zarar veriyor klübe şaka gibi

• Adamların umrunda mı yapılcak otelden villalardan paylarını da alcaklar ohh Galatasaray'ın parası deniz, yemeyen keriz.
  • nerede acemi var topladılar yönetime. hadi yönetim olarak acemi olabilirler de içlerinden bir tane futboldan anlayan adam çıkmaz mı?
  • Mensucat ticaret ayarinda bir yönetim...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.