Şimdi Ara

Superonline Müşteriyi Adam Yerine Koymuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öğleyin aradılar kurulum ekibi akşama gelecek ben takipçisiyim bizzat diye. Ne gelen var ne giden. Müşteri hizmetlerine 2 gündür 6 kere "acil" notu bıraktırdım ama o notu sanırım kendi kendilerine bırakıyorlar, bir faydası yok ve "iptal edelim o zaman" deyip geçiyorlar. TTNET dışındakiler yalan. Vodafone başvurdum kurulum için gelmediler Superonline.a başvurdum gelmediler. Altyapı sağlam, modemin DSL ışığı da yanıyor ama adamlar beni adam yerine koyup gelmiyorlar. "ne halin varsa gör" zihniyeti..

• Sabır et kardeşim 7iş günü beklemen lazım zaten yasalar böyle kurulmuş pazartesi başvursan hafya salıya kadar beklicen tabi fiber olsada 2hafta beklesem ben bu adslin rezilliği yetti 1safa yenilesem kardeşimin oyununda ping cıkıyor böyle adslin ben anladın sen onuy
  • quote:

Orijinalden alıntı: biggame

Sabır et kardeşim 7iş günü beklemen lazım zaten yasalar böyle kurulmuş pazartesi başvursan hafya salıya kadar beklicen tabi fiber olsada 2hafta beklesem ben bu adslin rezilliği yetti 1safa yenilesem kardeşimin oyununda ping cıkıyor böyle adslin ben anladın sen onuy

Bana ayın 25'inde 48 saat içinde kurulacak diye bilgi mesajı yolluyor, bugün arıyorlar "bugün içinde gelecekler" diyorlar, ama gelen giden yok. Evim işyerine yakın olmasa sırf onlar dedi diye işten izin alıp evde bekleyecektim belki. Müşteriye böyle saygısızlık yapılır mı. Hem 7 iş günü süre nedir anlamıyorum. Altyapı hazır, bir sorun yok, yıl 2015 ama adamlar çağdışı iş yapıyorlar.

Daha önce Vodafone aynısını yaptı onu iptal ettim, şimdi de Superonline aynısı yapıyor ama ben iki sokak aşağıdaki TTNET bayisine gidip sözleşmeyi imzalasaydım 15 gündür kullanamadığım internete üç günde erişecektim muhtemelen. Altyapı sorunu yüzünden 2,5 aydır internetim yok, telefondan internete bağlanmaktan maddi o larak baya yıprandım, telefon aşırı ısınmadan sapıttı, yarın öğlene kadar bekleyeceğim. gelmezse 80-90 TL verip TTNET'e geçeceğim. Hafta sonu internetsiz geçtikten sonra napim ki.

Telefonda ilk başvuru yaparken her şey ışık hızıyla olacak diyorlar ama başvurduktan sonra foss. Allahtan sözleşme filan imzalamadım.
  • yoğunluğa göre kurulum hızı değişiyor bir daha fiber alt yapı kurulmadan başvurmuştuk her gün 6 ay boyunca başvurdum anca getirtebildim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.