Şimdi Ara

Collezione.com'da 1 Alana 1 Bedava + BKM'de 20 TL iade! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
4
Favori
7.118
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu kemerler 3.5cm mı 4cm mı ? keten pantolonlar ıçın dusunuyorum ?

http://www.collezione.com/urun/kemer--siyah-283171.html
  • 10 TLye geldi kazak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan4423

4 parça mal aldım. haber verene teşekkürler. bu arada arkadaşlar ilk kez BKM yi kullandım. 20 tl yi puan olarak mı yatırıyorlar?

kart hesabına yatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antocio

10 TLye geldi kazak.

Nasil yaptiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenolog kullanıcısına yanıt
    Kazak 40 TL, farklı iki rengini aldım. BKM 20 TL iade yapacak. 20 TLye gelecek ikisi. Tanesi 10 TL.
  • quote:

Kazak 40 TL, farklı iki rengini aldım. BKM 20 TL iade yapacak. 20 TLye gelecek ikisi. Tanesi 10 TL.

• cimbomly kullanıcısına yanıt
    nasıl oluyor onunla ben bilmiyorum
  • COLL10

bu kuponla da yüzde 10 indirim veriyor yanına avantajixi de ekleyelim üstüne para vericekler heralde :D
  • Bkm iade nasil oluyor ? Daha once hic kullanmadim bkm felan ?

• Kotonda small kazak çuval gibi olmuştu bunun kalıplar nasıl acaba ? Ölçü tablosundan ziyade kalıplar nasıl dar mı geniş mi bilen arkadaş var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: makaramasuko

COLL10

bu kuponla da yüzde 10 indirim veriyor yanına avantajixi de ekleyelim üstüne para vericekler heralde :D

Ya arkadaş senin verdiğin taktiğin ... kodu girince bedavasi kalkıyor bi turlu iptal edemedim mobildeyom

• alıcam ama bkm yi kullanan arkadaşlar bu 1 al 1 bedava kampanyası ile bkm oldu mu yani eposta geldi mi 20 tl iade edildi diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: ns.xombe

quote:

COLL10

Ya arkadaş senin verdiğin taktiğin ... kodu girince bedavasi kalkıyor bi turlu iptal edemedim mobildeyom

Sepeti temizle çıkış yap tekrar gir

• 2 Tane pantolon 1 tane kazak 50 liraya aldım ama 3 farklı kartla denememe rağmen kartla ödeyemedim Havale yapcaz artık
  • quote:

quote:

COLL10

Adama bak yardımcı olmaya çalışıyoruz seviyesizliğe bak.BLOK

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam 1 alana 1 bedava kampanyasından ürün aldıktan sonra bkm yi kullandıktan sonra bkm den 20 tl iade edilicek mailiniz geldi mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abays

quote:

quote:

COLL10

Sepeti temizle çıkış yap tekrar gir

Denedim dostum ya mobilde yapamadim pc yok

• önceden beğendiğim bi pantolon vardı onunla beraber sweatshirt aldım, 28tl ye geldi kargo dahil bkmsiz.. teşekkürler
  • Evet geldi hocam.
  • Bkm express'le 40 dakika cebelleştikten sonra nihayet alabildim.

İki gömlek iki kazak 90 lira , 20 lira iade ile 70'e geldi. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.