Şimdi Ara

. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
2
Favori
4.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • i20'nin kırmızısı ve çakıl grisi varken gidip kahverengi alırsanız, zevkler ve renkler tartışılmaz efsanesi yara alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torku42 -- 28 Kasım 2015; 19:36:29 >
  • yeni i20

buda benden olsun.
  • Bendeki team abs+ebd esp yol bilgisayarı var düşük donanım olmasına rağmen
    Bence yardırarak gidiyorsan başarılı değer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i20 diyenlere gerçekten hayret ediyorum bu kadar fanatik olunmaz arkadaş Polo Alman kalitesiyle i20 Güney Kore (Parçalar Türkiye de birleştiriliyor) yapımı bir araba kalite bakımından nasıl karşılaştırılır?

ayrıca performansta bile dağlar kadar fark var sakın ola hyundai i20 almayın

Önemli Not: Aracım Opel tarafsızım sende VW fanatiğisin diyecekler için söylüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: xfox

i20 diyenlere gerçekten hayret ediyorum bu kadar fanatik olunmaz arkadaş Polo Alman kalitesiyle i20 Güney Kore (Parçalar Türkiye de birleştiriliyor) yapımı bir araba kalite bakımından nasıl karşılaştırılır?

Önemli Not: Aracım Opel tarafsızım sende VW fanatiğisin diyecekler için söylüyorum

hocam 1.4 araç kıyaslamasına 1.6 chipli ve gti videoları koydunuzya polo 1 numara oldu ow yeah forever polomu oldu.1.4 3silindir poloyu chpleyin bakın ne oluyor.

• Bende volkswageni daha çok seven biri olarak bu video kıyaslamasına güldüm gerçekten lütfen mantıklı argümanlarla arkadaşlara bilgi verelim kimse bizim babamızın firması değil.Yok vw bana maaş veriyor diyorsanız bende faydalanmak isterim bu durumdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timmydncn -- 28 Kasım 2015; 19:00:03 >
  • Vw alırsanız markaya para verirsiniz sadece i20 polodan iç mekan kalitesi olarak daha üstündür vw poloyu yaparken nasılsa her türlü satarız mantığıyla yapmış bence biraz önyargılarınızı ve marka hastalığınızı bırakın

• quote:

i20 diyenlere gerçekten hayret ediyorum bu kadar fanatik olunmaz arkadaş Polo Alman kalitesiyle i20 Güney Kore (Parçalar Türkiye de birleştiriliyor) yapımı bir araba kalite bakımından nasıl karşılaştırılır?

harbiden tarafsızsın.
    karşılatırdığın arabaya bak.

• quote:

Polo almanya da imal edilmiyor ispanya da imal ediliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

quote:

Orijinalden alıntı: Firefall

quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

quote:

Orijinalden alıntı: Firefall

Ayni ikilemdeydik , eski aracimiz polo olmasina ragmen I20 aldik , tereddutsuz tavsiye ederim.

Polo size I20 nin konforunu , ic hacmini sunamaz.

I20 yi cam tavan+ sedefli kirmizi 59.000 e Aldik

Polo ya Bu opsiyonlarla en az 3000 tl fazla olur...

i20'yi 59000'e alsam, major depresyona girer 1 yıl çıkamazdım heralde; en sonunda da ya antidepresana başlardım ya da intihar ederdim.

59500'e hyundai elantra DİZEL aldık arkadaşıma daha yeni.

http://forum.donanimhaber.com/m_111729849/f_//tm.htm#111729849

Elantra benim ihtiyaclarima cevap veren bir arac degil , yasadigim yerde park sorunu var ,aldigim aracin mutlaka hb ve cam tavanli olmasi gerekiyordu ,

Rapid spacebacklere bakmis miydiniz

Evet bakmistik hatta ic mekan genisligi olarak cok da hosuma gitti fakat cam tavan + renk koyunca fiyat cok yukari cikti ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İ20 yi al derim polodan bir tık önde bana gore

• quote:

Orijinalden alıntı: eren_hp

Vw alırsanız markaya para verirsiniz sadece i20 polodan iç mekan kalitesi olarak daha üstündür vw poloyu yaparken nasılsa her türlü satarız mantığıyla yapmış bence biraz önyargılarınızı ve marka hastalığınızı bırakın

Bu kadar da atıp tutulmaz.Hayatında kesinlikle Polo'ya binmemiş bir adamın yorumu bu.
    Herşeyi de ama i20 iç mekan kalitesi olarak Polo'dan üstün deme.
  • Elite+Smart Paket+ Panomaramik Cam Tavan İ20 super araba

• quote:

Orijinalden alıntı: zx636

quote:

Senin okuma yazmanda yok galiba kardeş ben nerde üretildiğini mi söylemişim yoksa ne malı olduğunu mu? tekrar oku bakim bir?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zx636

quote:

Senin okuma yazmanda yok galiba kardeş ben nerde üretildiğini mi söylemişim yoksa ne malı olduğunu mu? tekrar oku bakim bir?

Mercedes te Alman malı ama ispanya da üretilen C serisi beşpara etmiyor çünkü almanyada üretilen gerçek mercedes kalitesinde değil
    Polo da da durum aynı alman üretim kalitesinde değil polo

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaydurugububak

burda i20 önerenlerin hepsi sizin durumunuzda olsa gider polo alır.

yeni İ20 aldım.1.2tsi polo alabilirdim almadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: comanchee

quote:

Orijinalden alıntı: Gaydurugububak

burda i20 önerenlerin hepsi sizin durumunuzda olsa gider polo alır.

yeni İ20 aldım.1.2tsi polo alabilirdim almadım.

Polo diyenler eksilesin

Hayırlı olsun güle güle kullanın k

• 1 i20
    2 corsa
    3 punto
    4 sandero
    5 polo

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

1 i20
    2 corsa
    3 punto
    4 sandero
    5 polo

Arabadan gr anlamıyosun sen konu dışına gitsene ispiyonla hemen beni

• Semsam S kullanıcısına yanıt
    hocam ben kötü yol tuttuğunu düşünmüyorum. golfe göre kötü. bence fiesta bu konuda daha iyi. yoksa gövde salınımı ve süspansiyon tepkisi dengeli.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.