Şimdi Ara

Samsung Gear S2 ilk deneyim ve kutu içeriği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Gear S2 firmanın en yeni akıllı saati olması yanında kadran üzerinden farklı kontrol şekli, Tizen işletim sistemi ve tasarımıyla ilgi çekmeyi başarıyor. Bu videomuzda Samsung Gear S2'i kutusundan çıkartıyor, ilk deneyimlerimizi paylaşıyoruz.

Öne çıkan teknik özellikler:

1.2" boyutlarında 360x360 piksel çözünürlük sunan tam oval samoled ekran

Exynos 3250 işlemci

512MB bellek / 4GB depolama alanı

450mAh batarya

Nabız ölçer

• Paylaşım için tşk.
  • saatin saniye çubuğu bozulmuş :)
  • kesin benim 5.5inç telefonumdan pahalıdır.

• Tasarım olarak güzel gerçekten ama kullanım süresi kısa olduğu sürece hiçbir anlamı yok bu saatlerin maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: XPerience

Tasarım olarak güzel gerçekten ama kullanım süresi kısa olduğu sürece hiçbir anlamı yok bu saatlerin maalesef.

Bendeki gear s 2 gün gidiyor. Gece yatarken koy şarja sabah al okadar zor değil şarj etmek
  • Ilk defa bi akıllı saat hoşuma gitti

• mesut beyin de seiko kullandığını öğrenmiş olduk

• Çanta değil kılıf!

• kÖprü üstte 10 liraya satılan saatlerden bile daha leş bi tasarımı var arkadaş bunedir böyle o parlak yüzey ben 1 haftaya soyulacam diyor resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MysticDesign -- 27 Kasım 2015; 1:14:13 >
  • ekranı sürekli açık kalsa ve pili en az 3 gün gitse alınabilecek bir seviyede olabilirdi. Fakat akıllı saatler benim için hala emekleme aşamasında...

• Su saatten cok s2 ismini gorunce heyecanlaniyorum. S2 zamanina gore cok iyi cihazdi be.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu saatin üstünde mikrofon hoparlör varmı gelen cağrıları saat üzerinden görüyoruz ama hoparlör üzerinden duyup yanıtlayabiliyormuyuz bilgisi olan varmı spor modelinde yokmus sanırım da bunda varmı

• gurpolo4 kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=111814276 mesajında arkadaş hoperlör olmadığından bahsetmişti.ama sesle kontrol için mikrofon var.konuşma için değil
  • Bu tür saattlerin sadece "SAAT" işlemi yapan çeşidi var mı acaba?

İkranı dijital olsun, ben bakacağım zaman düğmesine basayım saati göstersin pil gitmesin yani normalde siyah erkan olması yeterli, ekranı çeşitli seçeneklerde görüntüleme olanağı olsun, çeşitli renklere dönüşsün, sayılar benim zevkime göre yapılabilsin, tarih, takvim ve alarm gibi seçenekleri olsun ve böyle minimum özellikler ile saat yaklaşık bir ay pil tüketmeden gidebilsin. Bu kadarcık şeyi bile vaad eden bir saat henüz yok. Ya tam bilgisayar gibi saat yada Casio tipi dijital monoton saat yada bildiğin metal saat var.

• gurpolo4 kullanıcısına yanıt
    Gear s deki gibi harici hoparlör yok hocam saat üzerinden yanıtlayarak konuşamıyorsun.
  • yanıt için teşekkürler saat üzerinden konuşma bazı modelerde var cok sacma yolda otobuste vs biyerde çalsa sıkıntı olur diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurpolo4 -- 27 Kasım 2015; 12:14:25 >
  • Hayli hoş bir cihaz.

İnce bilekli biri olarak şu ana kadar denediğim akıllı saatler kolumda hep sırıttı, belki de bana öyle geldi ama Gear S2'yi kısa sürede benimseyebildim.

Beyaz kayışlı olanı için "neden olmasın?" demedim değil.

• MonitörKertenkelesi kullanıcısına yanıt
    pebble ı araştırabilirsiniz
  • Alıp beğenmeyip satmak isteyen varsa PM atabilir, ikinci el düşünüyorum bi tane. Ama 899 liralık şeye 800 lira 750 lira demeyin. N11 üzerinden indirimle zaten 740 liraya alınabiliyor şuan.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.