Şimdi Ara

Nokia C1 görselleri sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mobil cihaz bölümünü Microsoft'a sattıktan sonra uzun bir sessizlik dönemine giren Nokia'nın akıllı telefon pazarında yeniden var olma planları yaptığını biliyoruz. Hatta şirket bunun için Meizu, Foxconn gibi Çinli üreticilerle de görüşmelere başladı. Bununla ilgili yeni bir görsel gündemde.

Nokia C1 olarak daha önce ilk görselleri internete sızdırılan cihazın bu yeni görseli daha fazla detay içeriyor. Tasarım konusunda Meizu'nun dokunuşlarının açıkça hissedilirken cihazın henüz erken aşamada olduğu ve pek çok değişikliğe uğrayabileceği belirtiliyor. Telefonun üretim tarafı Foxconn'a ait olacak. 

Görselde dikkat çeken ise cihazda Android işletim sistemi üzerinde Z Launcher arayüz uygulamasının ve Windows arayüzünün çalışıyor olması. Bu da muhtemelen Windows 10 mobil ve Android olmak üzere iki versiyon halinde cihazın piyasada olacağına işaret ediyor. 

Nokia'nın Microsoft ile yaptığı anlaşma kapsamında 2016 sonuna kadar markasını akıllı telefonlarda kullanamıyor. Ayrıca Nokia'nın üretim, pazarlama ve perakende işlemlerine de girmemesi gerekiyor. Bu durumda firmanın önünde iki yol var.

Nokia ya 2016 yılı sonuna kadar bekleyecek ya da birinci sınıf bir üretici ile anlaşarak üretim, satış ve pazarlama konularını ona devredecek. Kendisi ise sadece tasarım ve teknolojide farklılaşma konularında rehberlik edecek. Böylece Nokia sözleşmeyi ihlal etmeden kıyısından dolaşmış olacak. Firma şimdilik net bir açıklama yapmıyor.  

• Nokia kolay ölmez.
  • Sensiz Çok Üşüyoruz Reis Gel Artık
  • Daha akıllanmamışlar mı da windows kullanacaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia fazla gevşemesin keseriz cezasını kokten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarıma bak beh, minimalistliğini yesinler senin. Gayet güzel duruyor.

• iyi özellikli ve iyi fiyatdan gelirse niye olmasın
    Windows 10 mobil le gelcekse hiç gelmesin
  • Köşeleri yuvarlatılmış xperia olmuş fakat güzel tasarım. Adam gibi bir donanımla çıkar ve iyi destek verirlerse insanlar alır. Sonuçta çocukluğumuz nokia ile geçti.

• c6-01'imi özlemişim bee

• tek yapması gereken sade bir arayüzle çıkıp bol bol güncelleme vermesi. donanım zaten zebil gibi piyasada, istediğin donanımı kullan.
  • Android tarafında nokia olsaydı şuan Apple a direk rakip olurdu. Belki marka algısında nokia daha avantajlı olurdu. Apple a sen git tablet ipod üret telefon benim işim mesajı verebilirdi. Sağlamlık kamera ekran yazılım teknolojileri telefona özel olduğu için bu işin altından çok rahat kalkardı.

Ancak nokia android pazarındaki bu dağınık yapıya girmek istemedi. Kendi özelleştirmelerinin az olduğu pc pazarına benzeyen bu yapı nokia nin karlılık konusundaki öngörülerini de haklı çıkardı

• Nokia sen neydin be bir zamanlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gel artık gel

• Nokia bir daha windows'a bulaşmaz.

• şu fotoğraftaki tasarımla gelir inşallah.böyle biraz apple biraz sony havası taşıyor.bence cok fena olur.

• sade hoş bir tasarım olmuş.

• Böyle bir firmanın batmasını aklım almıyor

• Nintendo ve Nokia gördüğüm en aptal iki firma. Biri androide geçmediği için battı diğeri üçüncü parti yazılımlara destek vermediği için kör topal gidiyor.

• 2017'ye kadar boş duracaklarına kendi işletim sistemlerini yapmaya başlasalar ya. Yazık ya acıdım cidden nokiaya

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.