Şimdi Ara

9.1 Fotoğraf silme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 5S kullanıyorum 9.1 sürümü yüklü. iTunes aracılığıyla pcden attığım fotoğrafları silemiyorum bunları nasıl silebilirim acaba yardımcı olabilecek olan var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

Arkadaşlar 5S kullanıyorum 9.1 sürümü yüklü. iTunes aracılığıyla pcden attığım fotoğrafları silemiyorum bunları nasıl silebilirim acaba yardımcı olabilecek olan var mı acaba

Ben silemeyip telefonu restore ettim bir dahada ıtunesten resim atmadım. Yandex diske atıp ordan alıyorum
  • Emirhan Terzi kullanıcısına yanıt
    bi çözümü vardır heralde böyle saçmalık olur mu
  • Bilgisayardan tele attığınız resimleri tekrar iTunes ile silersiniz.

Fotoğraf kısmındaki tick'i kaldırmanız yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sözde akıllı telefon Böyle basit bir iş için bile bilgisayara muhtaç ediyor.
  • skydiver132 kullanıcısına yanıt
    Hocam tam olarak nasıl yapıcam itunes üzerinden de baktım ama yapamamıştım. Dosyayı komple silmeyeceğim bir kaçını sileceğim

• Bu konuda haklısın özelliklede androidden IOS'a geçen birisi için daha garip geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: buffon42

Sözde akıllı telefon Böyle basit bir iş için bile bilgisayara muhtaç ediyor.

Haaahhhhhh bende tam ne zaman birisi pc kullanamiyorken apple a salak muamelesi yapacak diye merak ediyordum
    Kardeşim resmi koyarken pc kullanırsan silerkende pc kullanırsın mantık bu cihaz akıllı sen Yanlışlıkla sileme diye korumaya alıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: KinZhull

quote:

Sözde akıllı telefon Böyle basit bir iş için bile bilgisayara muhtaç ediyor.

Haaahhhhhh bende tam ne zaman birisi pc kullanamiyorken apple a salak muamelesi yapacak diye merak ediyordum
    Kardeşim resmi koyarken pc kullanırsan silerkende pc kullanırsın mantık bu cihaz akıllı sen Yanlışlıkla sileme diye korumaya alıyor

Ciddi misin sen

• Hayır Değilim silmek için deterjana yatırmak gerektiğini sizde biliyorsunuzdur

• KinZhull kullanıcısına yanıt
    Böyle saçma sapan bir düşünce mi olur? Android ve wp sahipleri bize bir taraflarıyla gülüyorlar. Apple ı savunucam diye ne yapacağınızı şaşırdınız. Salak mıyım ben kendi attığım fotoğrafı silmeyeyim diye bana karşı koruyor. Ulan benim attığım resimi bana karşı koruyor böyle aptalca bir düşünce olabilir mi? iTunes harici başka atma yolu olsa öyle atarım silerim. Ama o da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suuyurbendeuyurum -- 27 Kasım 2015; 6:55:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suuyurbendeuyurum

Böyle saçma sapan bir düşünce mi olur? Android ve wp sahipleri bize bir taraflarıyla gülüyorlar. Apple ı savunucam diye ne yapacağınızı şaşırdınız. Salak mıyım ben kendi attığım fotoğrafı silmeyeyim diye bana karşı koruyor. Ulan benim attığım resimi bana karşı koruyor böyle aptalca bir düşünce olabilir mi? iTunes harici başka atma yolu olsa öyle atarım silerim. Ama o da yok.

Benim apple vs savunduğum yok ne oldugunu bilmediğiniz birşeye 3000 kusur para veriyorsunuz sonra gelip burda o yok bu yok diye bağırıyorsunuz
    Siz iPhone alana kadar bunun böyle oldugunu bilmiyormuydunuz.
    Diğer cihaz kullanan Arkadaşlara gelince ben yorum yapamam isteyen istediğine istediği organıyla gulebilir

Üstteki mesajın savunma değildi yani? Arkadaş sen daha ne konuştuğunu bilmiyorsun demek ki. Tipik apple fanboyu gibisin. Savunuyorsun savunuyorsun sonra sıkışınca alırken bilmiyor muydunuz, apple da böyle,ben seviyorum vs vs vs. Bilmiyordum arkadaş ben bu telefonu 2 sene önce aldım telefon elimde olmadan bu kaar ıncığını cıncığını Nasıl bileyim. Nereden bileyim bu kadar kısıtlamayı. Üstte yazdığın mesaj bildiğin savunmadır. Son olarak ben bu telefona 3000 lira vermedim hala 4s kullanıyorum. 2 ay sonra belli bir miktar param olacak ayıptır söylemesi. Ama bir daha iPhone alır mıyım ? ASLA!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suuyurbendeuyurum -- 27 Kasım 2015; 7:08:45 >
  • quote:

Arkadaşlar 5S kullanıyorum 9.1 sürümü yüklü. iTunes aracılığıyla pcden attığım fotoğrafları silemiyorum bunları nasıl silebilirim acaba yardımcı olabilecek olan var mı acaba

Telefonu PC'ye bağlayın, Fotoğraflar kısmından Fotoğrafları Eşzamanla deyin masaüstüne boş bir klasör oluşturun. Klasörü seç bölümünden o boş klasörü seçin.
  • Ne garip insanlar var su Apple bolumunde, valla adam fotografi pc ile silmeyi bile savunuyor. Oldu olacak safariyi acarken de pcye baglayalim, telefon wifiye baglanirken de itunestan izin alsin. Komedi resmen.

Edit: Forumda sıkıntı var türkçe harfle yazdığım mesaj saçma sapan gözüktü ingilizce alfabeye çevirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeljko Obradovic -- 27 Kasım 2015; 8:31:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnurD7 kullanıcısına yanıt
    Hocam o şekilde yaptığımda daha önce attığım fotoğrafların hepsi silinecek. Ben içlerinden birkaç tanesini silmek istiyorum
    Pc kullanamamakla ne alakası var bunun ? Diğer platformlarda da pc üzerinden fotoğraf atılırken istediğin gibi silebiliyorsun yanlışlıkla sileme diye korumaya alıyor gibi bi mantık olabilir mi ? Zaten silinen fotoğrafları kurtarmak için Son Silinenler diye bir klasör var savunacaksın madem onuda doğru düzgün yap. İkincisi ben telefona 3000 lira vermedim hadi verdim farz edelim kim telefon alırken bu kadar inceliyor fotoğraf atarsam silebilir miyim acaba vs diye ?
  • quote:

Pc kullanamamakla ne alakası var bunun ? Diğer platformlarda da pc üzerinden fotoğraf atılırken istediğin gibi silebiliyorsun yanlışlıkla sileme diye korumaya alıyor gibi bi mantık olabilir mi ? Zaten silinen fotoğrafları kurtarmak için Son Silinenler diye bir klasör var savunacaksın madem onuda doğru düzgün yap. İkincisi ben telefona 3000 lira vermedim hadi verdim farz edelim kim telefon alırken bu kadar inceliyor fotoğraf atarsam silebilir miyim acaba vs diye ?

Hocam neyse ne uzatmaya gerek yok silmek istediklerinizi bilgisayarınızdan silerseniz cihazdada silinir
    Yok sadece istediklerimi atayım derseniz bir klasör yapın içine almak istediklerinizi atın cihazı bağlayıp iTunes açın es zamanlama olarak bu klasörü seçin
    Ilerde bu klasör içerisindeki her değişiklik cihazı bağladığınızdan pc ile eşitlenir bunun baskada yolu yoktur
    Amacı o yada bu iPhone pcden attıklarını başka yolla silemezsiniz

Saçmalamaya devam et sen. Düpedüz salakça bir şey. Gelmişsin burada bunu bile savunabiliyorsun.
  • quote:

Saçmalamaya devam et sen. Düpedüz salakça bir şey. Gelmişsin burada bunu bile savunabiliyorsun.

Eeeee Sonra

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.