Şimdi Ara

Yazıklar Olsun Shakhtar Kadar Olamadınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fenerbahçe'yi rahatça eleyen Shakhtar kadar direnemediniz

• Allah beterinden korusun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

Allah beterinden korusun.

dünyanın en komik taraftar grubu bunlarda tarihlerinden bir haber geziyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Shaktar'dan daha fazlası olduk o Real'e sahayı dar ettik ama burada hadsiz onursuz vefasız insanlar bize o günleri yaşatan insana parator diye yaftaladı. Takımdan botokslu bir beyefendi (hakaret değil zira kendisi botokslu) tarafından kovularak.

Foruma selamın aleyküm yazsak 3. şahıslara hakaret diye 4 gün ceza veren yönetim, insanlara onursuz diyen bu şahsa kaç gün ceza vereceksiniz acaba çok merak ediyorum.

Evet sizdeyiz; @gun @rds
  • Yüzde 1 milyon emin olabileceğim tek şey biz Real karşısında 4-0'dan 4-3'e gelseydik, BJK ve FB'liler "Real saldı bunlarda heyecanlandı" derlerdi. Unutmayın 3-2lik maçta da aynı şeyleri söylediler. Gerçi aynı şeyleri bizim içimizde ki Reallilerde söyledi.
  • Aynen yaziklar olsun bi Shaktar olamadiniz adamlar Sampiyonlar liginde surekli. Siz bi katilamadiniz. Tuuu yaziklarr olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu lebron neden banlanmıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

Bu lebron neden banlanmıyor ?

Forumda trolluk serbest ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz he deyince uzaklaştırma yeriz, hatta doğruları söyleyince ama trollere herşeye serbest valla çok güzel düzen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jerome McElroy

quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Shaktar'dan daha fazlası olduk o Real'e sahayı dar ettik ama burada hadsiz onursuz vefasız insanlar bize o günleri yaşatan insana parator diye yaftaladı. Takımdan botokslu bir beyefendi (hakaret değil zira kendisi botokslu) tarafından kovularak.

Foruma selamın aleyküm yazsak 3. şahıslara hakaret diye 4 gün ceza veren yönetim, insanlara onursuz diyen bu şahsa kaç gün ceza vereceksiniz acaba çok merak ediyorum.

Evet sizdeyiz; @gun @rds

İnsanlara parator diyenler için söyledim. İnsanlara parator diyen insanlara onursuz denilmesinde sakınca yok.

• Son maç Sporting sizi bi kendinize getirsinde bakalım o zaman grubu 3. bitirince ne konu açacan Lebron.
  • Konuya gsli arkadaşlar gelmiş olum bu lebron ciddiye mi aldınız yazmayın bile
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.