Şimdi Ara

Erman Toroğlu: Denizli Niye Seyirci Kaldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Erman Toroğlu: Denizli Niye Seyirci Kaldı

G.Saray'ın Şampiyonlar Ligi şansı var. Denizli bu takımı karaciğerinden dalağına, ince bağırsağına kadar bilmekte... Niye o zaman takımın başında sahaya çıkmaktan çekiniyor?

Galatasaray hoca değişikliği yapıyor.
    Ne zaman; Antalyaspor ile 3-3 berabere kaldıktan sonra!
    Başkan teknik direktörü çağırıyor karşısına, güzel bir fırça atıyor ve ayrılıyorlar.
    Bu sırada da zaten yeni gelecek teknik direktörün adı belli; işlem bitmiş durumda.
    Kamuoyunu aptal zannettikleri için La Fonten'den masallar anlatıyorlar!
    Peki burada önemli olan ne? Hani bazı arkadaşlar büyük düşünürlerdi. Çok büyük hayallerle yaşayanlar bunu sonunda işleme geçirirlerdi. Bu teknik adam değişikliği olduğunda Galatasaray'ın Atletico Madrid'i orada yenip, Şampiyonlar Ligi'nde devam etme şansı var.
    Ama bir bakıyorsunuz; hem büyük düşünen başkan, hem büyük düşünen yönetim, hem de büyük düşündüğünü söyleyen yeni teknik direktör; Madrid'e seyirci olarak gidiyorlar. Sebep; burada alınacak bir mağlubiyet ya da hezimetten yeni teknik adam kendini kurtaracak!

Başka ülkeden gelse tamam
    Hani, yeni gelen teknik adam Galatasaray'ı tanımasa başka bir ülkeden gelse, 'Ben bu maçta takımı bir göreyim' dese kabulüm. Yeni teknik adam, her hafta televizyonlarda ve gazetelerde Galatasaray'ın analizini yapmakta; bu takımı karaciğerinden dalağına, ince bağırsağına kadar bilmekte...
    Niye o zaman takımın başında sahaya çıkmaktan çekiniyor?
    Diyelim ki benim bazı şartlarım yetişmedi. Sahaya çıkmam zor. 'Bu takımı sahaya ben çıkaracağım ama tribünde oturacağım' diyemedi. Demek ki Kazak maçını bekliyorlar. Büyük rakipleri Kazaklarla berabere kalırlarsa Kupa 2'ye gidecek.
    Bu da Galatasaray için büyük başarı olacak! Demek ki yeni Galatasaray'ı, Kasımpaşa maçında göreceğiz.

http://www.fotomac.com.tr/galatasaray/2015/11/26/niye-seyirci-kaldi

Erman Toroğlu: Denizli Niye Seyirci Kaldı

• Bu konuda eleştiriler maalesef sonuna kadar haklı ve bence Denizli şuan oyuncuların gözünde 1-0 geride başlıyor göreve
  • Adam ihale bana kalmasın diye eften püften sebepler sürdü ortaya, yine de ihale ona kaldı
  • ulan şampiyonlar ligi tarihinde 0 çeken tek adamsın..zaten batacağın kadar batmışsın.neyden korkuyosun

yeni geldiğin takımla atletico ya yenilsen ne olacak..ipe mi çekecekti sanki taraftar seni..milletin zaten ümidi yoktu
  • Sende bayagi bi midesiz ciktin Denizli hoca. Ciksan ne olacak olur musun? Pullarin mi dokulecek? Futbolculara ne olursa olsun yaninizdayim mesaji vermek icin bile cikilirdi o sahaya. Bastan fail abi.
  • Korkaklık başka birşey değil.

Denildiği gibi kaç sezondur analiz ettiği, yorumladığı takımı tanımıyormuş gibi açıklamada bulunup tribünde oturdu.

Siz o beğenmediğiniz Mancini'nın gösterdiği sportmenlıgı bile göstermiyorsunuz.

Kabahat sizde değil, sizi o göreve getırenlerde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam istatistikçi çıktı . mağlubiyet kacınılmaz olunca kurnazlık yapmak istedi . ama basına aldanmayın bu olayı büyütmeye gerek yok hoca sahaya inseydi bile yenilirdik iyi çalışmıyoruz zaten taktik yok :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.