Şimdi Ara

NetDisk Hakkında Yardımcı Olur musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şirketimizde 1 adet server ve yaklaşık 25 bilgisayar var, Bu server ve bilgisayarların yedeklerini synology' ye otomatik yedek alıyor. Ama synology şirket içinde bulunduğu için şirkette oluşacak deprem/yangın/sel olaylarında o da gidebilir. Ben aynı zamanda yedeklerimizi bulut'a aktarmak istiyorum.
    Hali hazırda ttnet kullanıcısıyım, netdisk i kontrol ettim 2TB alan, snırsız kullanıcı aylık 10 tl gibi çok uygun bir rakama veriliyor.
    Ben netdisk e geçeceğim ama bazı sorularım var;
    1)Netdisk bilgisayar ve server dan benim belirlediğim klasörleri benim belirlediğim saatlerde otomatik yedek alır mı?
    2)Netdisk e geçince internetimde gün içerisinde yavaşlama olur mu (yedek almayı gece başlatacağım)
    3)2TB lık alan dolunca en eski klasörü silip yerine yeni alacağı klasörü koyuyor mu? yoksa disk dolunca benim mi müdahale etmem gerekiyor ?

Yardımlarınızı bekliyorum

• hikmettufekci kullanıcısına yanıt
    Bu forumda NETDİSK kullanan sadece benim sanıyorum, sadece bensem bu 100 Bin kişi nerede? Sorularınıza elimden geldiğince cevap vereyim.

1) Evet dediğiniz saatte Günde, Haftada şeklinde yedek alıyor tabii internet ne kadar hızlıysa o kadar çabuk yüklenir.
    2) NETDİSK kullandığınız zaman internet yavaşlar, kullanmadığınızda bir etkisi yok. Yavaşlama ise ADSL'de çok farkedilir durumda, Fiber'de fazla farkedilmiyor.
    3) Benimki sınırsız olduğu için bilemiyorum ama büyük ihtimal sizin müdahale etmeniz gerekir.
  • mustifb M kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler,
    sınırsız göremedim ben? sınırsız ne kadar peki ?
  • hikmettufekci kullanıcısına yanıt
    2 TB fiyatıyla aynıydı ama fazla dolduranlar yüzünden kaldırıldı. Eski kullanıcılarında yeni veri yükleme hakkı kaldırılarak artık sadece adı sınırsız kaldı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.