Şimdi Ara

Allah Bilir Şimdi Siz....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mustafa hoca acaba nasıl ilk 11 çıkaracak falan diye bekliyorsunuzdur,
    acaba yaklaşımı nasıl olacak falan diye bekliyorsunuzdur...
    acaba sinan gümüş'ü falan oynatacak mı diye bekletiyorsunuz... sanki sinan gümüş'ten bir halt olacakmış gibi... ama iyi genç futbolcunun nasıl tespit edildiğini bu basit şeyi bile hala anlamamışsınız, sinan gümüş kendini geliştirse dahi!!! bu takımda maksimum yedek forvet falan olur... bu da iyi bir şeydir, kötü değildir, gs'nin yedek forveti olarak kendisini kabullendirmesi çok güzeldir,
    ama zor gözüküyor.

haa, şimdi yine futbolu düz yorumlayan biri çıkar der ki,, hıı, hocaa çok şans verdi sanki falan... yahu futbolcular zaten kendilerini belli ediyorlar, çıkıp 25 maç oynamasına gerek yok,
    zaten bunu diyen adamlar eray işçan için geelceğin neuer'ı falan diyordu... bunlar böyle, bunların gelişecek deyip gelişen tek adam yok... sadece fm mantığıyla baktıklarından böyleler...x adam için iyi deniyor, o adam elbet gelişecek...

konumuzdan çıkmayalım,,,,

tıpkı,, 4-5 yıldır gibi yaptığınız gibi her yeni hoca gelişinde aynı şeyler...

bıkmıyorsunuz dimi, hiç oturup düşünmüyorsunuz dimi sorun hocalar değil diye..

denizli bu takıma eğer katkı verirse ne yapar biliyor musunuz? mesela gidip 90 da bu kadar facia yaratıp gol yememek için bir anlayış katabilir falan filan... bu tür şeylerde olumlu olabilir,,,

AMA BUNUN ÖTESİNDE, İYİ FUTBOL FALAN OYNATAMAZ... saman alevi gibi geçici iyi oyunlar olabilir falan filan... başkası olmaz!

ama dedim ya, sizi zihniyetinizi iyi biliyorum,

hafta sonu falan taktik muhabbetler, ilk 11 ler falan bekliyorsunuz sanki kadro çok iyi de, onu hocalar kullanamıyor...

Misal selçuk inan... misal burak yılmaz,,,

bu adamlarla ne gibi taktik kasabilirsin?
    top tutamayan dandik bir forvet...
    fiziği yerlerde rastgele savunma yapan ve yaptığı savunma hatalarından ansiklopedi yazılacak selçuk inan, topa basıp takımı rahatlatamayan orta sahayı hep başkaları geçsin diye bekleyen veee bir ptt oyuncusu gibi performans gössterdiğinde övülen bir adam....

---

ama yıllardır süren şey değişmez, çünkü kadro aynı, zihniyet aynı... taraftarı da aynı... falan filan...

---

SORUN HOCALARDA DEĞİL!!!
    DEĞİL!!!!
    MİSAL BU DEDİĞİM HAMZA HOCAYI İYİ HOCA YAPMAZ... HAMZA GERÇEKTEN CİDDİ MANADA ZAYIF BİR HOCA GS İÇİN... BEN KOLAY KOLAY HOCA ELEŞTİRMEM AMA HAMZA GERÇEKTEN VASATTI...

ama işte hamza gitse de sorun düzelmiyor, olay futbolcularda..

YAPILACAK TEMİZLİKTE!!!

gidip de iyi niyetli dursun özbek'i, yeni gelen hocamızı anlamsız eleştirilerinizle yormayın, o futbolcuları,
    sabri,
    emre çolak,
    semih,
    umut,
    burak,
    selçuk,
    hakan balta,
    olcan...

hepsi çöp... çöpün de ötesi.. çöp dahi artık kabul etmez çoğusunu...

ama yıllardır o gelişecek, düzelecek zihniyeti bu memleketten gitmiyor,

ama hep onların sesi çıkıyor, çoğunlukta olduklarından hatalarının asla farkına varmıyorlar...

4 YILDIR TAKIMDA ADI GEÇMEYEN, MAÇ SONRASI AKILLARA GELMEYEN BİR SELÇUK İNAN, BU TAKIMIN GÖBEĞİNDE EN ÖNEMLİ YERİNDE RAHATÇA HALA OYNAYABİLİYOR...

buna ses çıkarmayan adam, ardından alman sistemi falan diye edebiyat yapıyor aklınca... abi adamlar çoh iyi yaaaasdasdsa....

senin zihniyetinle bu ülke gelişir mi??

----

----

LUKAS PODOLSKİ..... BU ADAM O KADAR GOL ATMASINA RAĞMEN EMİN OLUN ŞUAN HOCALARDAN YORUMCULARDAN ŞU 2-3 AYDA ALDIĞI ELEŞTİRİYİ 4 YILDIR BURAK SELÇUK ALMADI....

BU ADAM EMİN OLUN, 2-3 HAFTA GOL ATMASIN, YERİN DİBİNE SOKULUR,,,

ama selçuk burak istanbul gecelerinde hayatlarına devam ederler.

FUTBOLCULARIN DEĞİŞMESİ LAZIM!
    HOCALARIN DEĞİL....

BU FUTBOLCULAR DEĞİŞECEKSE,,,
    3. 4. OLALIM HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL... 1 SENEMİZ GİDER EN FAZLA... AMA SONRAKİNİ KURTARIRIZ...

YERİNE BELKİ TAKIMA OTURACAK ADAM GELMEYEBİLİR AMA KOLAYCA DEĞİŞTİREBİLİRSİN O OYUNCULARI... AMA BUNLAR YAPIŞKAN BUNLAR LOBİCİ, BUNLAR FESATÇI, BUNLAR YENİÇERİ....

...

amaaaa,,
    boşa yazıyoruz...

mustafa denizli'yi de gönderelim bakalım takımdan... yahu belki adam şampiyon yapacak bizi... zor ama belki yaptı diyelim, ama iyi oynamayacağız... olay denizli'nin bizi şampiyon yapıp yapmaması kadar dar bir konu değil... bu takım iyi oynamayacak sizin o anlamsız dizilişleriniz, hayal ettiğiniz 11 ler, sinan falan bu adamlar o hayal dünyanızda yarattığınız şeyler olsa dahi bu takım iyi oynamayacak...

ama olan hocaya başkana falan olacak...

bugün selçuk ve burak'ın umut'un sabri'nin taraftar gözünde artık zerre değeri kalmamış olsa, o yönetim veya hocalar hepsini şutlardı.... ama yapamıyorlar... şimdi milli takımın gururru qral burak yılmazı nasıl göndereceksin, hadi yap bakalım????

kadro dışı bırak??? yapamazsın...

işte bu adamlar yapıştı...

---

amaa boşa konuşuyoruz,
    hadi siz yeni 11 falan hazıralyın....

--

son bir konu daha...
    selçuk bazen oynamıyor ya maçlarda,,, adam diyor ki ne düzeldi bak aynı diyor... evet gardaş, zaten benim de en büyük hayalim bilal, sabrinin falan oynadığı bir orta sahaydı...

• CTRL+F Selçuk. 8 adet bulundu.

CTRL +F Burak . 6 adet bulundu.

CTRL+F Bilal. 4 adet bulundu.

CTRL+F Sabri. 3 adet bulundu.

CTRL+F Umut. 2 adet bulundu.

Çaptan düşmüşsün kanka. Bu kadar hardcore yazıda ben şahsen 2 basamaklı sayılar beklemiştim.
  • Özet

kadro kötü
    Selçuk Burak çetesi gitmeden iyi top falan oynayamayız
    Sorun hocada değil kadroda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazıyı okumadım ama ben teknik direktörün direk takıma etki etceğini sanmıyorum... Önemli olan futbolcuda..

Sen şahin marka arabaya binersin o araba dipgaz basarsın en fazla 150 yapar.. Sonra başka adam gelir aynı arabaya biner düz yolda o dip gaz yapsa 200 olmaz ibre yine aynı olur 150 olur..

Yani teknik direktör sadece oyuncu tercihinle oyunu belirler ama zaten seçilebilcek en iyi oyuncuları her eglen seçer.. Bomboş kaleye futbolcunun gol atamamasını, penaltı kaçırmasını, kalecinin hata yapıp gol ymesini teknik adam engelleyemez.
  • haklısın patos, hatta sneijder de katılmış diyolar o ekibe, adam açıklama yapıyor, antrenman vs. yapmıyoruz, çalışmıyoruz diye. oysa sorun oyuncularda. çok güzel çalıştırıyordu hocalar.
  • Adam haklı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • okumayın csb

• patos64 kullanıcısına yanıt
    TD (en azından Türkiye'de) sadece diziliş belirleyen, kondisyon yükleyen adam değil ki! Kadro planlaması yapan, transfr yapan kişidir. Asıl katkıyı kadro planlaması aşamasında bekleyip göreceğiz. Dediğin gibi ileride top tutmayı bırak, zaman geçiren kaleciye basmaktan bile aciz bir burak olduktan sonra (diğer çöpleri saymıyorum ne yaptıklarını, yapamadıklarını uzun uzun anlatmaya gerek yok) MOurinho bile katkı veremez takıma. Şu anda yapacağı tek katkı doğru 11 çıkarmak. Oyuna müdahale şansı bile yok çünkü kulübede adam yok.
  • patos64 kullanıcısına yanıt
    Ek olarak, takıma kondisyon yüklemesi de zor. Bu sezon devre arası sadece 2 hafta ve bu arada kupa maçları var. Zaten biraz yüklense patır patır adeleleri atacak topçuların. Bu sezon her türlü kayıp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Adam haklı.

Sen Fenerbahçe'li değil miydin? Ne oldu takım mı değiştirdin?
  • Pathos fenerdeki Uygar nasil oyuncu sence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.