Şimdi Ara

1000-1800

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kamerası ve ekranı çok iyi olan, şarjı uzun gidecek ve ekran boyutu 5'-6' aralığında. 1000-1800 bandında telefon arıyorum. forumdaki birçok konuyu okudum ama bir türlü karar veremedim. yardımcı olursanız sevinirim.

• Kamera istiyorsanız G4
    Şarj istiyorsanız Z3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAKANİNCE kullanıcısına yanıt
    pm attım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ishak53 -- 26 Kasım 2015; 12:50:39 >
  • lg g4 öneririm
  • ya şarjı bigünü rahat çıkarsın hani iki güne ulaşsın istiyorum. kamera performansı daha önemli, g4 baktım ama yok işte ısınma sorunu felan diyorlar bilemedim. bir de paralel mi yoksa original mi alsak hangisi daha avantajlı olur? sizce değer mi aradaki para farkına. g4 ve note4 arasında düşünüyordum. note 4 de çok kronik sorunlar görünce vazgeçtim.

sony m5-z3

samsung j7-note4-s6

lg g4 düşündüklerim.

peki sizce samsung s6 nasıldır? sizce o paraya değer mi? gerekirse 1900-2000 verip onu alıcam. g4 original servis garantili alsakta yine bi 1800 çıkıyor sanırım.

samsung s6 ve lg g4 rasında ne tercih ederdiniz? yada git sony z3 al der misiniz? yardımcı olan arkadaşlara şimdiden tşk ederim. karar vermekte zorlandım açıkçası

• HAKANİNCE kullanıcısına yanıt
    g4 alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Kamera istiyorsanız G4
    Şarj istiyorsanız Z3

+1

katılıyorum..
  • g4 aldım. mutluyum

radyo yok, hat üzerinden görüntülü görüşme yok ama olsun yine de ekranı ve kamerasıyla bayağı iyi telefon.
    iyi bir seçim yaptığımı düşünüyorum.
  • nokia 3310 al şarj derdin olmasın ekranı çok iyi

699TL ver GOOGLE ANDROID ONE 4G al geç uğraşma.

ya da 1000tl ver GALAXY S4 9515 4G al keyfine bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadistica -- 1 Aralık 2015; 9:27:48 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.