Şimdi Ara

Second Chance (2015)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 12 Mart 2016; 0:35:26 >

• Konu belli işte selfless filminin dizi için içine birkaç tutam daha aşk katılmış hali.

''5 times stronger an a average man''. uh i say hes on steroids..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a|i -- 26 Kasım 2015; 14:52:45 >
  • İzledim yeni bölümü fena değildi, selflessle bir benzerlik göremedim...
  • Bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölüm için gayet güzeldi, fena olmayan bir konusu var.
  • Posteri görünce aklıma The Leftovers geldi hemen izledim ilk bölümü. Oyuncu seçimleri dışında beğendim ben konusu da gayet ilgi çekici.
  • Daha başlamadan bölüm sayısı 13'den 11'e indirilmiş.

http://deadline.com/2015/10/lookinglass-order-cut-11-episodes-fox-frankenstein-1201597924/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • a|i kullanıcısına yanıt
    Self less filmi ile aynı değil. Aşk filmide değil.

İlk bölüm çok sağlamdı, 12saatte bir sıvı tankına girmesi gerekiyor, sonraki bölümlerde dışarıdaki suçluları temizlerken 12saat süresine göre hep bişiler yapması gerek.

Filmdeki yapay zeka falan ilgimi çekti, konusunu okuyunca kesin gerçekdışı fantastik(star wars, harry potter gibi) dedim ama gerçekçi fantastik(bilime dayalı; spiderman, star trek gibi) çıkınca çok sevindim, ya süperdi ilk bölüm, takip edicem kesin. Bölüm sayısının 11 olmasıda kaliteyi iyice arttırır böylece saçmalamazlar fazla.

Ayrıca başrollerdeki ikizlerin hikayesi GERÇEK, GERÇEKTENDE bir ikizlerin teki üstün zekasından yeni bir dil üretiyo diğer ikizine öğretiyor, diğer ikiziyle sadece bu dil ile konuşuyor sonradan normal dilini büyüyünce konuşuyor, bu gerçek ikizler şuan ne yapıyo bilmiyo ama çocuk zeki olduğu için merak ediyom aslında şuan ne yapıyo, bilime mi yöneldi, edebiyatamı vs. neyse.. Bu ikizlerin gerçek haberini bulunca eklerim, yıllar önce okumuştum haberlerde.

• İlk bölüm reytingi çok düşük. Belki internetten yayınlandığı için TV'den izleyen kişi sayısı az olnuştur ama böyle giderse iptal

• Konusunu bilmiyorum ama adından anladığım kadarıyla ölüp dirileren birini anlatıyor. Yani klişe bir konu. Sonuçta milyonlarca çıkan vampir, zombi diziler de bunla aynı temelde. Anca 2. sezon onayı alırsa şans veririm sanırım
  • İkinci bölüm reytingi ilk bölümden de düşük. Reytingler düzelmezse %99 iptal olur. İzlemeyin, hayatınızdan 11 saat kaybedeceksiniz.

• 2. bölümdeki kurgular çok basitti. Üstelik iyice filmin yaş seviyesi düştü. Adamlar polislerin üzerindeki şok tabancısı uzaktan kontrol ediyorlar, o tabanacalar günümüzde internete bağlı değil ve online kontrol sistemi yok, bunları görünce dizidem soğudum, hiç bilimsel değil çünkü.

Üstelik adamımız seri katilleri sadece bayıltıyor, bi kelepçeleyim ya da ayağına sıkayım bir yere gidemesin gibi hiç düşüncesi yok üstelik sözde adamları durdurmaya gelmişti. Mantık üzerine mantık hatası dizi bir anda sıçtı. Güzelim konuyu batırmışlar, teknoloji kısmı artık abartının ötesinde komediye dönmeye başladı. : (
  • Dizi cuma gününe alındı.

• Ben sevdim güzel. Bilim kurgu abartılmadığı ve sürekli aynı şeyler yapılmaz ise daha güzel olur.
  • İyi dizi aslında izlenebilir yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlar olumlu yok mu izleyen ? shannara chronicles gibi patlamasın sonra
  • Şuan için geçekten çok iyi gidiyor.Bilimkugu seviyesi güzel, gidişat merak uyandırıcı ve oyunculuklar yeterli.Tek sorun konu ne derece tatmin edici olacak ilerleyen bölümlerde.
  • güzel dizi bu kadar az yorum olmasına şaşırdım :)
  • egzersayz kullanıcısına yanıt
    Konu yarım kalacak, ilerleyen bölüm olmayacak. %100 iptal edilecek bu dizi.

• 1X06 YENİ BÖLÜM YAYINLANDI
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.