Şimdi Ara

savaş çıkar mı sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan vay be bir uçak düşürdük her yere konu olduk yabancılar bile hemen 3. Dünya savaşından bahseder olmuş Türk ordusunun muazzam olduğunu da söylüyorlar yalnız tabi ki Rusya'nın çok daha iyi bir teknolojiye sahip olduğunu da herkes biliyor.

Savaş çıksa bile umrumda değil yemin ederim yaşamaya bi gram isteğim yok amaaaan şu foktan dünyada 50 yıl daha yaşasam ne az rus kafası keser stres atar sonra ölürüm. 25 yıldır mutlu mu oldum sanki her sabah kalkıp hayata sövmekle ömür geçmez. Ne olacaksa olsun lan artık. Tam iyiyim diyom yine kötü oluyorum. Yemişim böyle hayatı da dünyayı da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sıcak savaşın kolay kolay çıkacağını zannetmiyorum.Düşün dünyanın en donanımlı ABD ordusu bile Irak gibi bir yerde nasıl kayıplar verdi.
    Ama soğuk savaş,ekonomik savaş kaçınılmaz.Dünya tekrar bloklara ayrılmaya başladı çünkü.

• Savaş çıkarsa R.T.E komutan olsun diyenler ve onun için canını direk verecekler +

(Ben amerikaya giderim orası ayrı)

• quote:

Orijinalden alıntı: -BOSS

Savaş çıkarsa R.T.E komutan olsun diyenler ve onun için canını direk verecekler +

Amerika da seni bekliyordu 4 gözle.

• Comarlar savasacaksa ciksin bence.

• Savaş çıkmaz,bit için yorgan yakılmaz.rusya bize savaş açsa napacak zatem ekonomik durumu iyi değil

He ne olur it dalaşı devam eder.öyle sürer bi durur bi yükselir falan

• quote:

Orijinalden alıntı: suicideRelated

quote:

Orijinalden alıntı: -BOSS

Savaş çıkarsa R.T.E komutan olsun diyenler ve onun için canını direk verecekler +

Amerika da seni bekliyordu 4 gözle.

Tabi beni bekler 2 hafta gittim sıef kızlarla para yedim şuan 8.5 milyon dolarım var ve bu para isviçre bankasında duruyor burada ki işleri düze sokup gitcem Türkiyeden siz de rusya ile savaşın

• Savaş çıkarsa dünya savaşı olur beyler sıkıntı yok yani
  • Hea canim hea.sen aksiyon arayan hayattan bezmis 25 yasinda bi ergen oldugun icin bu kadar insanda savasmaya ve savasa hazir..olm savasin ne oldugunu biliyor musun? Rus kafasi kesecekmis birde insanligin bi tarafina mi kactida kafa keserek oldurme hayalleri kuruyorsun.savas ciksa ilk kacacak/agliycak kacacak olanlar su senin gibi savas ciksin diyenler,savasin ne oldugunu bilmiyorsunuz.

• Rus uçağını düşürmüşüz de ansızın Moskova 82'ymiş. Biri bu mantığı açıklayabilir mi bana ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tankutum

Rus uçağını düşürmüşüz de ansızın Moskova 82'ymiş. Biri bu mantığı açıklayabilir mi bana ?

Soğuk savaş döneminden bu yana Abd dahil hiçbir batı ülkesi Rusya'nın uçağını düşürmeyi göze alamamıştı. Moskova'ya yürüyecek değiliz fakat yapılan müdahelenin önemi çok büyük.

• Savaş çıkacağını sanmıyorum. Uydu görüntülerinde uçağın vurulduğu yerin Türk hava sahasında olduğu kesinleşmiş, angajman kuralları dahilinde uyarı yapılıp, cevap gelmediği için de uçağı düşürmüş bizimkiler. Eh, tek uçak için "Dünya" çapında bir savaşı hiç kimsenin göze alacağını sanmıyorum. Konuyu açan arkadaş bayağı bir dolmuş. Ama bu savaşın çıkıp çıkmayacağına karar verecek insanların bir eli yağda, bir eli balda. Sonuçta düşürülen uçaktaki pilot putinin babasının oğlu değil, üstteki arkadaşında dediği gibi pire için yorgan yakacaklarını düşünmüyorum... Onlarda 2012 de bizim uçağımıza füze atmışlardı ;)
    Ruslardan bir an önce LADA VESTA yı yollamalarını istiyorum sadece. Yollasınlar kanlı canlı bir görelim şu arabayı yahu :)
  • Kediyeyolgösterenadam kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakma ama şu an Amerika politikalarını uyguluyoruz zaten. Amerika dolaylı yoldan bizimle gözdağı verdi. Bunun yerine kendi coğrafyamızdaki ülkeleri kollasak daha iyi olmaz mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HimuKenshi

Hea canim hea.sen aksiyon arayan hayattan bezmis 25 yasinda bi ergen oldugun icin bu kadar insanda savasmaya ve savasa hazir..olm savasin ne oldugunu biliyor musun? Rus kafasi kesecekmis birde insanligin bi tarafina mi kactida kafa keserek oldurme hayalleri kuruyorsun.savas ciksa ilk kacacak/agliycak kacacak olanlar su senin gibi savas ciksin diyenler,savasin ne oldugunu bilmiyorsunuz.

25 yaşında ve ergen ?

• quote:

Hocam kusura bakma ama şu an Amerika politikalarını uyguluyoruz zaten. Amerika dolaylı yoldan bizimle gözdağı verdi. Bunun yerine kendi coğrafyamızdaki ülkeleri kollasak daha iyi olmaz mı ?

Amerika ile incirlik üssü meselesinde imzaladığımız anlaşmayı bilmiyorsun herhalde. Güvenli bölge meselesinin gelişmesini ve Türkiye'nin kararlı tutumu neticesinde Abd'nin politikasını değiştirmesinide bilmiyor olabilirsin. Yada 1 kasım sonrası pentagon'un ypg'ye silah yardımı yapmayacağı açıklamasını da kaçırmış olabilirsin. Artık şu Amerika izin vermese kuş bile uçuramazsınız mantalitesinden vazgeçilmesi lazım. Türkiye çok yol katetti.

Sen yatsana ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hangi anlaşma mesela, link var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

quote:

Amerika ile incirlik üssü meselesinde imzaladığımız anlaşmayı bilmiyorsun herhalde. Güvenli bölge meselesinin gelişmesini ve Türkiye'nin kararlı tutumu neticesinde Abd'nin politikasını değiştirmesinide bilmiyor olabilirsin. Yada 1 kasım sonrası pentagon'un ypg'ye silah yardımı yapmayacağı açıklamasını da kaçırmış olabilirsin. Artık şu Amerika izin vermese kuş bile uçuramazsınız mantalitesinden vazgeçilmesi lazım. Türkiye çok yol katetti.

Alıntıları Göster
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hiko. -- 21 Temmuz 2016; 23:29:52 >

• Araştır kardeşim.

@Zuko: Hesabın sahibi uyudu, ben Treth. Bir ara diyordun ya aynı kişiyiz diye. Komplo kuruyoruz herkese. İşimiz gücümüz yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

Araştır kardeşim.

@Zuko: Hesabın sahibi uyudu, ben Treth. Bir ara diyordun ya aynı kişiyiz diye. Komplo kuruyoruz herkese. İşimiz gücümüz yok.
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hiko. -- 21 Temmuz 2016; 23:28:59 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.