Şimdi Ara

Şehirler arası otobüs yolculuğunda yaşadığım olay

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önümde oturan kız koltuğu en arkaya kadar yasladı. Neredeyse kıpırdayamıyordum. Uyuyordur diye sesimi çıkarmadım. Mola verdik. Kız bana dönüp "Çok hareket ediyorsunuz koltuğu ittirip durmayın." dedi. Bende bunun üzerine hanımefendi koltuğu en arkaya kadar yasladınız dedim. Bir özür beklerken kız hiddetlendi saydırmaya başladı. Ben de sessiz sakin oturup sadece tebessüm ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne?Sessiz sakin oturdun mu?Tamam ilk de sabredersin ama karşılığını devam ederse vereceksin! Ulan şu Türk kızları var ya bıktım artık kendini beğenmiş,egolu kezban sürüsü başka bir şey değil.Kızın tipi güzel olsa bile karakteri beş para etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezar312

Ne?Sessiz sakin oturdun mu?Tamam ilk de sabredersin ama karşılığını devam ederse vereceksin! Ulan şu Türk kızları var ya bıktım artık kendini beğenmiş,egolu kezban sürüsü başka bir şey değil.Kızın tipi güzel olsa bile karakteri beş para etmez.

IZMIR HARIC DE.

• Hocam gecenin üçünde uğraşmak istemedim. Biliyorsunuz ne kadar uğraşırsak uğraşalım düzelmiyorlar. Kendilerini her zaman haklı görüyorlar. Bu yüzden değmez hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: affiliation

quote:

Ne?Sessiz sakin oturdun mu?Tamam ilk de sabredersin ama karşılığını devam ederse vereceksin! Ulan şu Türk kızları var ya bıktım artık kendini beğenmiş,egolu kezban sürüsü başka bir şey değil.Kızın tipi güzel olsa bile karakteri beş para etmez.

IZMIR HARIC DE.

Hocam karakter meselesinin şehri yoktur. İzmir'in de iyi kızları olduğu kadar kötü kızları da var.

• quote:

quote:

IZMIR HARIC DE.

İzmirli kızlar da iyi değil nedenini söylersem kavga çıkar o yüzden hiç tartışmaya girme ben de tartışmayacağım.
  • Sinir olurum böyle insanlara. Koltuğu tamamen yatırırlar geriye, sanki arkasında birisi oturmuyo. Saygısız insanlar...

• Seni rahatsız etmeye hakkı yok
    Herkes parasını verip aynı hizmeti alma hakkına sahip
    O böyle bir görgüsüzlüğü yapmış,senin de tepki gösterip görgüsüzlüğünü hissettirmen lazım
    Tepkisiz kalırsan başkalarına da yapmaya devam edecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yol boyunca 8 saat, lanet olsun en son uyarılara bile kulak asmadan abartısız 8 SAAT sevgilisiyle konuşup yolculuk bittikten sonra herkesten özür dileyen egoist kezbanın tekine rastladıktan sonra artık bunlar garip gelmiyor. Normalde bir insana kezban ithafında bulunmam ama gelen her uyarıyı ağzıyla çemkürerek yanıtlaması artık son noktayı koymuştu. Normalde kız-erkek yan yana bilet alınamayan bir firmadan zorunluluktan yanıma başka bir kız denk gelmişti. Kezban kelimesinin baş harfi bile bunun yanında zayıf kalırdı. 21 yaşında adamım ikinci kez bir kız tarafından taciz edilmiştim. Kız bildiğin dmden yürür gibi bana yürüyordu. En son sabremedim iki tane ağzına çakıp başka bir bayanla yer değiştirdim. Şehirler arası otobüs deyip geçmeyeceksin; sirk gibi her türlü insana denk geliniyor. Tavsiyem böyle huylara tepkinizi gösterin ya da sabretmeyi bırakıp iki tane geçirin. Kimse sizin rahatınıza gasp edemez, etmemeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathspell Omega -- 26 Kasım 2015; 4:20:20 >

• quote:

quote:

quote:

IZMIR HARIC DE.

İzmirli kızlar da iyi değil nedenini söylersem kavga çıkar o yüzden hiç tartışmaya girme ben de tartışmayacağım.

bu zamanda şehir ayrımı yok her şehirde kızların en az yarısı fahişe..

• quote:

quote:

IZMIR HARIC DE.

****.com/adamizmirligavatbeyler.swf
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.