Şimdi Ara

Filo Kiralama hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar başlıktada belirttiğim gibi filo kiralama için kurumsal şirket adına belki işinizi görür mantığıyla paylaşmak ve sizlerin naçizane tavsiyeleriniz almak istiyorum

Fiat 24 ay taahhüt yıllık 25.000 km sınırlı kış lastikli 240 euro artı kdv fiyat aldım sizce uygun mudur (garanti filo üzerinden)
    İkinci bir alternatif
    Renault megane touch plus 1.5 dci 90 hp18 ay taahhüt lü yıllık 30000 km kıs lastiksiz 295 euro artı kdv
    Araca şirket personeli bazen şehir içine patronlar kullanacak
    Fiyatlar iyimidir başka tavsiyesi olan varmı farklı şirket farklı kampanya simdiden teşekkür ederim saygılar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence pahalı basit bir düz mantıkla aracı aynı değerler üzerinden satın almış olsanız maksimum 48 ayda aracı şirkete, 10 yıllık amortisman ile kazandırmış olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlueNight2

Merhabalar başlıktada belirttiğim gibi filo kiralama için kurumsal şirket adına belki işinizi görür mantığıyla paylaşmak ve sizlerin naçizane tavsiyeleriniz almak istiyorum

Fiat 24 ay taahhüt yıllık 25.000 km sınırlı kış lastikli 240 euro artı kdv fiyat aldım sizce uygun mudur (garanti filo üzerinden)
    İkinci bir alternatif
    Renault megane touch plus 1.5 dci 90 hp18 ay taahhüt lü yıllık 30000 km kıs lastiksiz 295 euro artı kdv
    Araca şirket personeli bazen şehir içine patronlar kullanacak
    Fiyatlar iyimidir başka tavsiyesi olan varmı farklı şirket farklı kampanya simdiden teşekkür ederim saygılar...

Çelik motor filo dan da fiyat isteyin bence. 2-3 ay önce baktığımda garanti filo ya göre daha uygundu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.