Şimdi Ara

SINAVDA TELEFONLA YAKALANDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bugün bir sınavımız vardı en ön cam tarafı sırasında oturuyorum telefonu çıkardım yanıma koydum ama daha bakmadım ve hiçbirşey yok hocada nasıl oldu anladıysa yerimden kalkmamı ve telefonu vermemi söyledi telefon aldı ama kağıda K işaretlemedi , dersin hocasına verdi fakat yakalayanda dersin hocasıda kıl hocalar nasıl halledicem bilmiyorum

Yalnız telefonda sekmelerde filan hiçbirşey açık değildi yani aslında gerçekten kopya çekmiyordum sadece yanımda duruyordu nasıl savunucam bilmiyorum sicilime işlenmesinden korkuyorum bu arada lise

Edit: Ve bugün okulda dersin hocasıyla konuştum beyler ama adam nato kafa nato mermer idareyle filan halletmem lazım galiba disipline verilmekten korkuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gfbbumut -- 26 Kasım 2015; 0:40:31 >

• İslah evinde arada ziyaretine geliriz merak etme dh li kardesim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • askeri lise mi ne sicili olm yaw
  • Üniversitede birine tutanak tutuldu

Lisede bişey olmaz sıfır alırsın en fazla

Ama gerçekten yardırıyomuş çocuk pdflerden

1 senesi gitti uzaklaştırma alır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoca telefonları kapatın veya masanın üstüne koyun dedikten sonra eğer öyle olduysa tutanak falan olabilir.Onun dışında K de yazabilir.
  • Lisede hiçbir şey olmaz merak etme. En yüksek yapabilecekleri şey dersden sıfır vermek olur oda en uç nokta.

• Sınavda telefonun ne işi var? Kapatman lazımdı.

• ya tamam kapalı olması lazımda en azından telefonumu alsınlar bari K girmesinler yada disipline vermesinler ne bileyim başka birşey yapsınlar
  • Ders ne bu arada?

• Biyoloji :(
  • Lisede kopya uzmanıydım ben yakalanmadim ama yakalananlara 01 veriyorlardı.
    Kısacası bir şey olmaz korkma,benim lisedeyken hayatimdaki tek aksiyon kopya çekmekti.

• liseliysen bir şey olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfbbumut

Biyoloji :(

Uni sandim ben de. Lisede iplemezler o kadar. Mudur yardimcisinin dersinde yakalanmistim kopyayla. Kopya kagidiyla sinav kagidini zimbalamisti gozetmen. Hoca da sinav kagidina ne yaptiysam o kadar puan vermisti ve herhangi bir yaptirim da olmamisti. Ders almanca oldugu icin olabilir belki ama ceza anlaminda bir sey olacagini sanmiyorum. En kotu 0 alirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: imakenya dragons

İslah evinde arada ziyaretine geliriz merak etme dh li kardesim

dostum bizim hocalardan biride böyle kıl telefon yakalarsam kopya işlemi yapar mahkemeye veririm diyor 2,5 yıl cezası varmış ve geçmişte yapmışlığı var böyle kıl hocalar çok
  • en kötü 0 + disiplin kurulundan kınama alırsın oda silinir öyle büyütülcek bir şey değil sicile falan zararı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: birvarmışbiryokmuş

quote:

Orijinalden alıntı: imakenya dragons

İslah evinde arada ziyaretine geliriz merak etme dh li kardesim

dostum bizim hocalardan biride böyle kıl telefon yakalarsam kopya işlemi yapar mahkemeye veririm diyor 2,5 yıl cezası varmış ve geçmişte yapmışlığı var böyle kıl hocalar çok

Yav He He

• quote:

Orijinalden alıntı: gfbbumut

ya tamam kapalı olması lazımda en azından telefonumu alsınlar bari K girmesinler yada disipline vermesinler ne bileyim başka birşey yapsınlar

K ne lan

• ne agladin be alt ustu sinav ve telefon. dunya sonu mu ? guclu olup hakkini savunman lazim oturup burda aglayacagina

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • üniversitede olsa uzaklaştırma alırsın da lisede bişey olmaz en fazla 0 alırsın
  • Lisede emre diye biri vardı. Herif telefonu açmış takır takır kopya çekerken elinden düşürdü telefonu. Hoca bile gülme krizine girdi. Çarpıldı galiba

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.