Şimdi Ara

Ders çalışamıyorum ÜNİ hayallerim suya düştü !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
1.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 12. sınıf meslek lisesi öğrencisiyim hayatım boyunca çalışmadım aklım başıma geldi bu sene çalısmaya basladım ilk 2 ay çok güzel gitti mat1 den 2 kitap bitirdim ve güzel bi temel attım fakat son 1 haftadır yorgunluktan ölüyorum kolumu bile kaldıramıyorum 17:00 da okul bitiyor 17:45 de evdeyim 18:30 a kadar yemek yiyorum anca 19:00 da felan baslayabiliyorum ama ayaklarım felan ağrıyor sırtımda yük varmıs gibi soru çözemiyorum düşünemiyorum bile 21:00 a kadar dinleniyorum ama hala yorgun oluyorum hemde vakit kalmıyor. Şuan bütün sülale oturmuş beni izliyor 12 tane torun var en büyüğü benim herkes kazanırsan şunu bunu alıcam diyor verilen şeylerde değilim bu kadar imkanın üzerine kazanmassam çok utanırım beyler

Acaba gece 12 den sabah 7 ye kadar çalısıp okulda mı uyusam arkadaslar ama okulun 3 günü meslek dersi oluyor mesela yarın sabah 7 den aksam 5 e kadar pc basında CNC kodlıycam kalvyede xyz ve rakamlara basmaktan gına geldi o derslerde pc basında oldugun için uyuyamassın

akıl verin ilaç mu kullansam napsam zaten mezuna kalmayı çoktan kafayı koydum fakat bu sene en az bi 70,000 e felan girsem seneye daha iyisini yaparım zaten okul yok

4 ayın programını hazırladım ama uygulayamıycam gibi

Ders çalışamıyorum ÜNİ hayallerim suya düştü !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Who Feed Zed -- 25 Kasım 2015; 22:53:39 >

• Okumayın 70.000 hedefleyen meslek liseli. Krdş 70.000 diye hedef mi olur naptın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah kolaylık versin.
  • Hocam birsürü uyuma düzeni var günde 3 saat uykuyla ayakta kalabiliyordun fakat tek uykuyu kaçırırsan bütün hafta ölü gibi dolaşıyormuşsun tam detaylarını bilmiyorum araştır bir istersen.
    Bide ilaç da işe yararda abartırsan helvanı yeriz.

• Son 4 ay çalışsan nereye gidiceksin kardeş, seneye artık moralini bozma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dont 2000

Okumayın 70.000 hedefleyen meslek liseli. Krdş 70.000 diye hedef mi olur naptın.

Yapıcam bisey yok kardeşim çalışamıyorum zaten mezuna kalıcam kafaya koydum en azından bu sene. 70.000 felan yapıyım hemde tecrübe olur

• Ygs değil LYSye çalış bence.
    Ygsden mat1 çalış

• Bende mezuna kalabilirim fakat sınav sisteminin değişmesinden korkuyorum.
  • uyku en önemli şey bence uykuyu düzene sok.uykusuz fazla verim alamazsın bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaşayan Canlı

Bende mezuna kalabilirim fakat sınav sisteminin değişmesinden korkuyorum.

Rahat olun hocam açıklama yaptılar suan herhangi bi degişiklik yok olsada birden degistirmeyiz sonraki nesile yani suanki lise1 leri etkiliycek o haberler yalan

• 3 sene yatın son sene sıkışırsınız böyle. İnsan 11den başlar çalışmaya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy0611

3 sene yatın son sene sıkışırsınız böyle. İnsan 11den başlar çalışmaya.

Kardes bu forumda gördügüm en ön yargılı insansın seni blokluyorum görüşmemek üzere elveda

• 98 liler üniversiteli mi olcak şimdi

Abi gelmeyin 97 liler bebe gibi zaten siz daha betersiniz of

(95 liyim)

• Sinava daha kac ay var deli misiniz? Sinsv ygsden ibaret degil arkadaslar sakin olun.Ygs psikolojik bir sinav ve siz ilk adimdan elenmeyin.Asil sinav lysdir er meydanidir.Lysye odaklanin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

98 liler üniversiteli mi olcak şimdi

Abi gelmeyin 97 liler bebe gibi zaten siz daha betersiniz of

(95 liyim)

95 liymiş vayyy be aman allahım bi insan nasıl 95 li olabilir helal olsun arkadaslar goruyormusunuz 95 li abimizi

• Kac net yapiyorsun neden bu kadar dustun moral olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: HukukkcuKız

Sinava daha kac ay var deli misiniz? Sinsv ygsden ibaret degil arkadaslar sakin olun.Ygs psikolojik bir sinav ve siz ilk adimdan elenmeyin.Asil sinav lysdir er meydanidir.Lysye odaklanin

Daha kaç ay var derken ? 4 ay kaldı ve %40 etkiliyoretkiliyor

• Lise 1'de oldukça sıkı çalışıyordum ama bir düzenim yoktu, Lise 2'de yine bir düzenim olmadan oldukça sıkı çalıştım. Lise 3'te biraz gına geldi, salmaya başladım. Lise 4'te neredeyse hiç ders çalışmadım.

Sonuç; İlk 10000'deydim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kancaaa

Son 4 ay çalışsan nereye gidiceksin kardeş, seneye artık moralini bozma.

Millet 4 ayda toprak feth ediyor, nedir bu abartma telaşı.Tamam kolay değil ama gecesi gündüzüne katarak çalışırsa rahatlıkla yapar.

• quote:

Orijinalden alıntı: KayraBey1991

Lise 1'de oldukça sıkı çalışıyordum ama bir düzenim yoktu, Lise 2'de yine bir düzenim olmadan oldukça sıkı çalıştım. Lise 3'te biraz gına geldi, salmaya başladım. Lise 4'te neredeyse hiç ders çalışmadım.

Sonuç; İlk 10000'deydim.

Hocam benim napmamı önerirsiniz ?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.