Şimdi Ara

Spotify premium 3 ay 0.99 TL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
15
Favori
33.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ridianod kullanıcısına yanıt
    hocam maili spotifye mi attınız finasnbanka mı?çünkü spotify mailini bulamadım bi türlü.
  • kaptım hemen.
  • Bana 0.99 Strelin çıkıyor, 4.5TL.

Nasıl düzeltirim bilgisi olan var mı?

Spotify premium 3 ay 0.99 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osiosborn -- 27 Kasım 2015; 14:14:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

Ben mail attım hemen.Cevap olarak bekleyen paraymışta zartmış zurtmuş.Anlamadğım şeyler geveledi Dilara hanım. Adam mı kekliyonuz lan siz diye atarı basıcam da şu an tutuyorum kendimi. SS leri de gönderdim sayın Dilara hanıma bakalım ne cevap gelicek. Böyle adamı mal yerine koyan işlerden hiç hoşlanmam. 2 lira için finansbankı seferber etmezsem adam değilim. Şu an cevap gelmesini bekliyorum haber ederim.

Spotify yetkilisi doğru söylemiş size. Şöyle anlatayım kartınızdan bir para çekilirken ilk önce işlem sırasını konur, bu işlem sırasına konulan çekimler sizin "Bekleyen işlemler" veya "Provizyonda bekleyen işlemler" başlığı altında kartınıza yansır ama bu safhada sizden para çekilmemiştir. Daha sonra parayı çekecek şirket, bu şirketin kullandığı posun sahibi olan banka ve sizin bankanız arasında ki onaylardan sonra para çekilir. Yani Spotify sizin işlem sıranızda görünen fazladan satın alımları onaylamayacak ve bu para sizden çekilmeyecek.
  • Ne zaman bitiyor bu kampanya? Ona göre şuanki hesabımı iptal edip yeni açıp geçicem?

• @alperenxx

iletişim kısmında ilerledim ilerledim. Neden yardım istediğimi yazdım. Sizinle iletişim kuracağız dedi ekranda bugün geri dönüş yapmışlar.

@Kefelon

Belkide dediğiniz gibidir hocam. Fakat kelime anlamı olarak bekleme denince bir sıraya girip beklemek geliyor. Bu adam direk parayı çekmiş bekliyor. Diğer türlü satın aldığım herhangi bir şeyde tabiri caizse parayı alıp gidiyor. Ben nereden bileceğim beklediğini ya da gittiğini. Para çıkmış benden. Saçmalıktan başka bir şey değil. Bir şeyi alırken sistem hata veriyorsa o para çekilmemiş olması lazım arkadaş. Yok paranı çektik ama aslında yok öyle bir şey ne demek oluyor anlamadım gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: |YipMan|

premium oldukta şarkı nasıl indiricez

Şarkı'da secenekler var ilkde şarıkı kaydet de sonra muziklerine gel seçenek var oraya tıkla indir var indiriyor. Sonra interneti kesiyorsun cevrim dışı etkin olmalı sonra dinleye bilirsin netsiz sadece indirdiklerini dinliyorsun her muziği indirip açmıuyor
  • Kampanya iyi de 2 şarkı dinleyince en az 25MB gidiyor haberiniz olsun.Paketi sömürüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • birçok arkadaş iletişim adresi sormuş; "support@spotify.com" adresine mail atmıştım; hemen geri dönüş yapıyorlar. Benimle Mehmet Bey ilgilenmişti, Türkçe olarak da sıkıntınızı anlatabilirsiniz.
  • draw1907 kullanıcısına yanıt
    sol üstte menü işareti var yatay 3 çizgi ona tıklayın----ayarlar'a tıklayın----en altta xxx oturumunu kapat var
  • 118464 1 kullanıcısına yanıt
    BURDAN ANLAŞMAYI ŞİMDİDEN İPTAL EDERSEK ŞİMDİ Kİ PREMİUM DA MI GİDİYOR ?
  • yeni hesap alıp faydalandım. arada böyle güzellikler yapmalı bize spotify
  • Arkadaşlar,
    Linte gözükmüyor kampanya neden acaba bitti mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Shut In Down

BURDAN ANLAŞMAYI ŞİMDİDEN İPTAL EDERSEK ŞİMDİ Kİ PREMİUM DA MI GİDİYOR ?

Gitmez.
  • Teşekkürler ,
    süper kampanya sanal kartımla aldım bida çekemezler herhalde :)
  • konuyu yeni gördüm ama kendim şans eseri bulmuştum bu kampanyayı çok iyi fırsat cidden bende dün yaptım
  • şimdi 3 aylık aldım üyeliği iptal etsem bu üyelikte gider mi

• arkdalar çevrimdışı olunca hiçbir müzik bulnuyorki

• Enparadan 50 kuruş yollayabilicek biri var mı , paypaldan yollarım geri
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.