Şimdi Ara

Podolski: Kahretsin, ben neredeyim!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Paris'te yapılan terör saldırıların yankısı devam ederken, Almanya Milli Takımı ile olaylara maruz kalan Lukas Podolski'den samimi açıklamalar geldi. Galatasaray'ın yıldız oyuncusu, 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın bu ülkede oynanayacağı konusunda şüpheler yaşadığını itiraf etti.

"Soyunma odasına geldikten sonra büyük bir belirsizlik vardı, kimse bir şey bilmiyordu. Sonra federasyonumuzun yönetimi açıklamalar yaptı ama o sonra neler olacağı konusuna cevap arıyorduk ama bulamıyorduk"

"Kahretsin ben neredeyim" diye düşündüm, çok tuhaf bir duyguydu. Kariyerimin en kötü deneyimlerinden biri oldu"

"Bir çok seçenek vardı ama biz takım olarak statta kalmanın daha güvenli olduğunu düşündük. Fransız oyuncuların da bize eşlik edip, statta sabahlaması çok güzel bir hareketti"

"İlk anda tabii ki, 'burada Avrupa Şampiyonası nasıl oynanır' diye düşünmedim değil. Ama şimdi düşününce, bir mesaj vermek ve yılmamak gerekli. Şampiyona, Fransa'da oynanmalı"

Türkiye'deki terör saldırları ile ilgili de konuşan Podolski, "İstanbul'a geleli bir kaç saldırı oldu Türkiye'de. Tabii ki zihninizin bir köşesinde bunlar etki yaratıyor. Ama Paris ve Hannover'deki olaylar gösterdi ki, bunlar dünyanın her yerinde olabiliyor" açıklamasını yaptı.

Kaynak: NTV Spor

• Burak-umut-sabri ile ayni takımda diye düşündüm ilk...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye de şaşırmamayı öğrenecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye mantık aranmayacak olan tek ülke.
  • haberin başlığına bakarak gsde mutsuz olduğu anlaşılır ama içerik farklı
  • Yahu Poldi yok mu hiç Fransa liginden tanıdığın ettiğin, bak burda bombalar yağıyor diye kanına girip tutup kolundan getirseydin ya adamları?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Yahu Poldi yok mu hiç Fransa liginden tanıdığın ettiğin, bak burda bombalar yağıyor diye kanına girip tutup kolundan getirseydin ya adamları?

Şakacı seni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Yahu Poldi yok mu hiç Fransa liginden tanıdığın ettiğin, bak burda bombalar yağıyor diye kanına girip tutup kolundan getirseydin ya adamları?

Matuidi'yi orada terör çok burası şiş kebab rakı İstanbul güzel diyerek kandırmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mélih_1905

Burak-umut-sabri ile ayni takımda diye düşündüm ilk...

• BLOK
  • Sanki kendisi çok iyide görüyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ike

Sanki kendisi çok iyide görüyoruz.

Podolski'nin ilk sezonu olmasına rağmen şu anda takımın en golcüsü 17 maç 8 gol 1 asist...

Ve bu istatistiklerin çoğunu, hayatında hiç oynamadığı sağ kanatta oynayarak yaptı...

Biraz insaflı olun...
  • Konunun başlığı tamamen ilgi çekmek için yazılmış moda şimdi bu
  • konuyu açan sporx çalışanı resmen.
  • Kardeslerim konunun basligini ntvspordan aldim. Ntv spordaki manset bu sekildeydi.

• ntv de işini biliyor ha nasıl ters köşe yapmışlar ama...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.