Şimdi Ara

Bugün telefon alacağım hâla kararsızım yardım eder misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    http://www.bizdeuygun.com/Cep-Telefonu

Bütçem:700-1250 tl arası

O kadar seçenek var ki hepsine bakıyorum bir özelliği iyiyse diğerinden kısmış

Öyle çok fotoğraf çeken bir insan değilim telefonda daha çok film-dizi izlerim.Kitap okurum falan.

Gm discovery 2-elite-air ?

Sony xperia z1- xperia c5 ultra?

Samsung bu fiyat araliginda birçok model var hangisi?

Asus şekil olarak hiç beğenmiyorum o yüzden asus almak istemiyorum.

Htc one 626/816 zorlasam 820 ?

Lg g3 alabilirim ama arkadasimda var biraz büyük kullanimi karisik geliyor bana ben daha pratik birşey istiyorum.

Lenovo p70 benim alacağım sitede yok.

Sizce ne almalıyım lütfen fikir verin ?

Edit:Arkadaşlar xperia c4 mü xperia c5 ultra mı? Bu ikisinden birini alacağım sizce hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VerBeniYalnızlığa- -- 25 Kasım 2015; 19:24:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum g3 biraz büyük diyip c5 ultraya tercihler arasına koymak :) yakınındaki bi teknoloji magzasına git önce tipine boyuna bakıp begen sonra özelliklerine bakarsın c5 nerdeyse g3 2tanesi kadar
  • mert1905x kullanıcısına yanıt
    Çok haklısın bu kadar alakasızım işte :D büyüklük değil de çok karisik geldi g3 yoksa onu alirdim.
    Ve şu an karar verdim en azindan markaya
    Xperia z1
    Xperia c4
    Xperia c5 ultra
    Sizce hangisi

• C5 yeni sattım önermem. Z1 de cok eskidi artık.
    Genelde f/p olarak c4 öneriliyor forumda kendim kullanmadım. hepsi karışıkltır kullandıkca alışırsın 2günde.
  • mert1905x kullanıcısına yanıt
    C5 neden önermiyorsunuz?

Birde c4 yeşil ariyorum da bulamadim nereden alabilirim sizce?
    birde telefoncusunuz sanirim bu üçünün fiyatlarini yazabilir misiniz? Ona göre belki telefoncudan alabilirim :D

• telci degilim c5 kullandim ondan onermedim.

• huawei g7 ye de bak ben kullanıyorum memnunum
  • 2 ay önce c5 almıştım,50 cm mesafeden tahta parkeye,temperli cam ve silikon kılıf la düştü iç ekran kırıldı,o yüzden c5 e bulaşma.yıllardır samsung kullanırım,bunuda arada bir düşürüm bunuda samsung tabletle yazıyorum,hiçböyle şey yaşamamıştım.samsung s5,a7,a5,j7 olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsungları helede o segmentde gec,kırılmamasına ınanmamakla bırlıkte soyle bır haklılık payı olabılır adamlar cıhazlarının sorunlu arayuzu ıle 3 ayda kastıklarını bıldıgınden nasıl olsa kullanıcı sınırden duvara fırlatacak barı kasayı saglam yapalım demıs olabılırler,abartı brı yana,samsung berbat arayuzu yuzunden alınmaz,ben c4 kullanıorum 3 aydır memnunumda,o butcede onerım c4 ıle bırlıkte dahda ıyısı ve fp olanı xperıa m5 tır,asırı talep gelmesınden Turkıyeye dahı gec kaldı gelısı.

41.dk dan ıtıbaren samsung arayuzu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crauls -- 25 Kasım 2015; 20:04:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

samsungları helede o segmentde gec,kırılmamasına ınanmamakla bırlıkte soyle bır haklılık payı olabılır adamlar cıhazlarının sorunlu arayuzu ıle 3 ayda kastıklarını bıldıgınden nasıl olsa kullanıcı sınırden duvara fırlatacak barı kasayı saglam yapalım demıs olabılırler,abartı brı yana,samsung berbat arayuzu yuzunden alınmaz,ben c4 kullanıorum 3 aydır memnunumda,o butcede onerım c4 ıle bırlıkte dahda ıyısı ve fp olanı xperıa m5 tır,asırı talep gelmesınden Turkıyeye dahı gec kaldı gelısı.

41.dk dan ıtıbaren samsung arayuzu

Bunu bana söyledin heralde meşhur troll bilinen adınla stevejones.o telefonun kırık ekranlı haliyle forum 2. Elinde ilanım ve ilanla ilgili gel2n mesajlarım mesaj kutusunda duruyor ve keza sahibinden com da kırılk ekranlı ve tamir edilmiş haliyle 2 ilanım var,ilanlar pasif halde ama duruyor senin için ikisinide yayına alırım,üzerlerinde tarih var.burada seni yeni nickin ve diğer fake üyeliklerini bilmeyen vardır.Ben 4-5 ayda bir tel. Değiştiririm değiştirdiğim tel sayısı 40 ın üzerindedir,buralara takılan herkese stevejones ve TIMERIDER hakkında ne düşünüyorsun diye sor bakalım ortaya nasıl bir sonuç çıkar.Ben senin gibi kolpa yapmam doğruyu söylerim.

Edit:c5 ultra ana konusundada atılmış postlarım vardır git ordan bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIMERIDER -- 25 Kasım 2015; 20:22:51 >

• TIMERIDER kullanıcısına yanıt
    oncelıkle stevejones nedır necıdır,bılmem,tanımam etmem,dolayısıyla kım der ne dusunur neden dusunur onlarıda bılmıyorum ve cokta ılgılenmıyorum,bana gelınce eskısıde yenısıde nıckım bu,buydu cunku baska nıckım olmadı bunları ustume alınmıyorum,senın yanlıs anlamana verıyorum.

dıger yandan senı,yada yazdıklarını ınanılır,guvenılır bulmuyor degılım,ılanda vermıssındır satmıssındırda,tarıhte vardır bılemem,dogrudur cunku zaten bana ıspat etme yukumlulugun yok,ben aksı ortaya cıkana kadar yazılanı dogru kabul ederım,sen ne kadar kafadan kolpacı dıye yapıstırsanda,ben o uslupta degılımdır,sanırım benımde senı gordsugumu dusundugun burada yuanlıs anlaman var.Ben bahsettıgın olayı yasanıp yasanmamasına degıl samsungların nazık,kırılgan oldugunu vede arayuzun ınsanı cıldırtıgından dusmeye kadar saglam yapılacagını latıfe ettım.Yanlıs anlama dolayısyla ıle bıle olsa buna mahal verıp,kırdıysam afola.
  • Crauls kullanıcısına yanıt
    Önemli değil Estağfurullah.kimse kimseyi yalanlamadan kırmadan sadece kendi fikrini söylerse neden anlaşmazlık çıksınki.Her cihaz kırılıyor ısınıyor çatlıyor bilmemne oluyor,çıkıpta arkadaşlara ''uyduruyorsun bu telefon asla kırılmaz'' gibi şeyler söylemek abes olur.Bizler teknoloji merklıları olarak bilgilerimizi ve tecrübelerimizi paylaşalımki herkes bilgilensin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIMERIDER -- 25 Kasım 2015; 20:43:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

Önemli değil Estağfurullah.kimse kimseyi yalanlamadan kırmadan sadece kendi fikrini söylerse neden anlaşmazlık çıksınki.Her cihaz kırılıyor ısınıyor çatlıyor bilmemne oluyor,çıkıpta arkadaşlara ''uyduruyorsun bu telefon asla kırılmaz'' gibi şeyler söylemek abes olur.Bizler teknoloji merklıları olarak bilgilerimizi ve tecrübelerimizi paylaşalımki herkes bilgilensin.

+ 94857326238 çok doğrusun.
  • c5 alın
  • patren kullanıcısına yanıt
    C4 aldım :)

• G3 güzel bir seçim olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.