Şimdi Ara

B9 A4 2.0 190 HP Fiyatı Belli Oldu Galiba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A4 ün sanırsam yeni kasasının fiyatları belli olsu. Ancak sadece 2.0 dizel olan yazıyor. Diğer motor seçenekleri eklenmemiş siteye. Biraz şaşırttı beni doğrusu sitede hala eski a4 ün katalogu var ama 190 hp lik motor fiyatı belli oldu. Eski a4e 190 hp getircek halleri yok zaten.
    Normalini 159.600 den quattro'sunu 170.330 dan veriyorlar. Fiyatlar baz halleri sanırsam. Passattaki 2.0 240 HP lik motorgelir mi acaba ? Grlitse quattro ile birlikte 180 e bırakırlarsa tadından yenmez doğrusu :) 2.0 Tfsi 252 hp'lik motoru ben çok merak ediyorum açıkçası.

B9 A4 2.0 190 HP Fiyatı Belli Oldu Galiba

İçime şüphe düştü birkaç arkadaşın yazışından sonra. Acaba emisyon olayından sebep 190 şık motoru eski a4 e mi getirdiler ? Çünkü multitronic yeni kasada olmayacaktı. Ama getirdiler desem hala fiyat listesinde 177 likler var. Onları kaldırırlardı. Kafam karıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DD82B0187 -- 25 Kasım 2015; 10:20:24 >

• Baz versiyonda zenon far standartsa direk alınır. 140-150 ye Passat alınacağına bu para A4 e kesinlikle verilir. Heleki 1.6 dizel c kasaların 160 tan satıldığı ortamda. Ekstra sunroofla mis gibi binilir. Audi cömert indirimlerle 150 bine bırakır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 320 D ile Yola Devam...

• pasa_ kullanıcısına yanıt
    Hocam xenon ve led gündüz'lerin standart geleceği söylenmişti. Matrix opsiyon olacak. Standart farlar Xenon Plus diye geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DD82B0187 -- 25 Kasım 2015; 0:47:44 >
  • Eger yeni kasaysa fiyatlar makul gibi. tabi donanim listesinide incelemek gerekir dogru yorum icin.

• sadece farları değişsek kaç olur acaba

• Mersonun fiyatından sonra normal.C200 exc. tasarım mükemmel ama çok pahalı. 1.6 dizeli kaça satıyorlar Allah aşkına
  • Ben eski kasadir diyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makyajlı 3 serisi dururken A4 alınmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalus

Makyajlı 3 serisi dururken A4 alınmaz.

Dedi, otorite.
  • Fiyat baya iyi. Zaten audi de baz olanda zenonda standart. 1.6 dizel c serisi avangarde la ayni paraya 2.0 tdi 190. Bu iste bir is var. Kesin eski kasa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmaratic -- 25 Kasım 2015; 1:32:48 >
  • Ben bugün bayide 177 lik motorun emisyon meselesinden dolayı satışının durdurulduğunu duydum.Eğer öyleyse b8 a4 için 190 lık motoru getirmiş olabilirler

• 1nvdr 1 kullanıcısına yanıt
    Otorite olmaya gerek yok.F30 sahibi olmadan önce bi arkadaşım vasıtasıyla A4 kullandım 2-3 gün kadar.Emanet olarak kaldı bende.2013 model 2.0 dizel A4'tü.A4'ün F30'dan iyi olduğu tek yön konforudur.175 180 bin tl civarına Türkiye ve Teknoloji paketli 320d ve 320xdrive varken A4 falan hikaye.

• quote:

Otorite olmaya gerek yok.F30 sahibi olmadan önce bi arkadaşım vasıtasıyla A4 kullandım 2-3 gün kadar.Emanet olarak kaldı bende.2013 model 2.0 dizel A4'tü.A4'ün F30'dan iyi olduğu tek yön konforudur.175 180 bin tl civarına Türkiye ve Teknoloji paketli 320d ve 320xdrive varken A4 falan hikaye.

İşte bende bunu istiyorum. İlk mesajınızda ki gibi kestirip atacağınıza bu şekilde yazarsanız bizlerde birşeyler öğrenmiş oluruz.
  • Onlar b8 kasa fiyatlarıdır. Multitronic gelmeyecek yeni kasada deniyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben her iki araci kullanmis birisi olarak Iscilik, konfor ve genis ic hacim vs disinda hic bir artisi yok...

Surus zevkini A4' de bulamazlar zaten,gerek yakit tuketimi,gerek sanziman keyfi,gerek verdigi performans...Audi Bu konuda Bmw' nin gerisinde malesef...

• 240lık motor gelse bile 200den aşağı olmaz
  • kim ne derse desin bu yeni kasaysa cok satar fiyatlar uygun kardeslerim

• Quattro ile iyi iş yapar. Zaten bayi indirimi Audi'nin her zaman hatrı sayılır seviyede olmuştur. Belki de liste fiyatının üstüne biraz ekleyerek dışı S-line paketli bir A4 alınabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muharrem.05 -- 25 Kasım 2015; 7:57:57 >
  • yeni kasa değil. yeni kasada multitronic yok!
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.