Şimdi Ara

Sol kliğe basınca değil elimi çekince çalışıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FPS oynarken bastığım an seri atış yapmıyor da elimi sol klikten çekince atış yapıyor teker teker. Sorun ne olabilir hiç fikrim yok. Logitech g300 kullanıyorum, eskiden CS:GO oynarken olmazdı bu sorun.

• Zaten mouse switch'leri parmağı çekince aktive oluyorlar, anormal bir durum göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brightmist

Zaten mouse switch'leri parmağı çekince aktive oluyorlar, anormal bir durum göremedim.

Hocam şöyle normalde ve ben oynarken eskiden bastığın an seri ateş etmeye başlardı. Şu an öyle değil anlattığım gibi.
  • DANAKAÇIRAN kullanıcısına yanıt
    Gerçi dur, CS:GO'da falan bastığın an aktive oluyor doğru söylüyorsun. Bir sıkıntı var evet

Sadece CS:GO'da varsa bu durum yeniden yüklemeyi dene. Diğer oyunlarda da yapıyorsa sorun mouse'tadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brightmist -- 25 Kasım 2015; 1:40:17 >
  • quote:

Gerçi dur, CS:GO'da falan bastığın an aktive oluyor doğru söylüyorsun. Bir sıkıntı var evet

Sadece CS:GO'da varsa bu durum yeniden yüklemeyi dene. Diğer oyunlarda da yapıyorsa sorun mouse'tadır.

Farklı Mouse ile oynadım oyunu sıkıntı çıkarmadı, sorun sanırım faremde. Yeniden Logitech g300 almayı düşünüyorum hem uygun hem de iş görüyor. Önerir misiniz yoksa farklı markaları mı tercih edersiniz?
  • DANAKAÇIRAN kullanıcısına yanıt
    Ofis sensörü kullanıyor ama PCS ve LOD'u sorun çıkartmıyorsa ve şeklinden, kablo ve malzemesinden memnunsanız kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yok memnun değilim diyorsanız şu konuda: http://forum.donanimhaber.com/m_105703243/tm.htm tavsiyelerimi bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DANAKAÇIRAN

quote:

Farklı Mouse ile oynadım oyunu sıkıntı çıkarmadı, sorun sanırım faremde. Yeniden Logitech g300 almayı düşünüyorum hem uygun hem de iş görüyor. Önerir misiniz yoksa farklı markaları mı tercih edersiniz?

G300 üretimden kalktı. G300s alınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.