Şimdi Ara

COROLLA ÇOK ÖNEMLİ FİYAT ÖNERGESİ LÜTFEN YARDIM PIYASACILAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar abiler aylardır araba alma arefesındeyız artık gına geldı desem yerıdır.
    Her aracın pıyasasını cok ıyı bılmekle bu aracı kestıremedım.

2007 Corolla Sol paket HB Manuel vıtes 80 bınde 1.4 D4D DİZEL 36 yazılmıs sizce ederi nedir?
    Aracın saglamlıgını yakıtını herseyını bılıyorum cok begendıgım bır arac sızce ne onermelıyım satıcıya

Degısen yok surtmelere baglı boyalar var

• Upp cok onemlı arkadaslar bı fıkır belırtırsenız sevınırım
  • Hocam taÅŸ gibi araba ( benim ilk corollam d-4d terra hb ) idi çok iyi araba ama bütçeyi biraz yukseltirsen e140 bulursun .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • Hocam tas gıbı bılıyorum fıyatı kesınlıkle yukseltemem 36cok ıllakı pazarlık yapılır 34 e falan kapatsam sızce hakkı mıdır yok cunku pıyasada resmen. Hem sol hemde bu km de cok zor bulması
  • 2007 Sol corolla 36 mi? Agzimla gulmedim sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadasim aracin km orjinalse ve aracta orjinalse al ve arkana bakma ,fiyati biraz daha indirt ,millet afedersin kufretmek istemiyorum ,kibarca bir yerinden salliyor diyeyim babasindan anahtar kaciran adamlar burada yorum yaziyor , icine sindiyse hayirli olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakankaran -- 24 Kasım 2015; 19:29:38 >
  • fiyat önergesi nedir mecliste kanun mu tartışıyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Km orjinalsa alinir

• Airapper A kullanıcısına yanıt
    hocam sen neye bınıyorsun ne onerırsın merak ettım
  • hakankaran kullanıcısına yanıt
    sagolasın hocam 34 e falan duser umarım. Bı sorum daha olcak 34 e anlassak noterdı sıgortaydı kaca patlar bıze kaskosuz
  • Tekrar selamlar noter 100 lira notere gidersin aldi sattiyi yaparsin en ucuzu bu.kaskoyu ben 1100 liraya yaptirmistim ilk aracim oldugundan yuksek cikmisti kaskoya acele etme ama dikkatli olmak kaydiyla. Trafik sigortasi 300 civari ama bu vulundugun ile gore degisiyor kisacasi asil masraf arabayi alinca basluyor unutmadan bakim zamani gelmisse onu da ekle :)

• üzerine iki kasa çıkmış bir modele 36 bin verilmez. kilometre oynanmamışsa iyi ama en fazla ederi 26-27 bindir. 36 bin liraya 2010 model corolla dizel alınır.
  • Corolla dizellerde yağ yakma sorunu vardı, giderildi mi bilmiyorum. Ben de önermem. Araç eh işte bir araç. HB düşünürseniz 308 daha iyi bir alternatif olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: WSniper10

hocam sen neye bınıyorsun ne onerırsın merak ettım

bu para tabikide ona verilmez ha yok ben çope atacam diyorsaniz siz bilirsiniz

4-5 daha koyup yeni kasasini alin bari

• Airapper A kullanıcısına yanıt
    hocam ben 30 un ustune 4 falan koycam oyle alabılcem. 2010 model dızel corolla 36 bın dıyen arkadasın kafayıda merak ettım bulsunda alıyım
  • Masallah Eski kasa kapaklı ustelik 36 bin

• adil07 kullanıcısına yanıt
    kapaklı derken ?
  • WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    Arkadaş yazmış pek inanmamışsınız ancak araştırmakta fayda var link örnektir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-toyota-corolla-1.33-comfort-temiz-243365750/detay

• WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    piyasayı malum siteden takip ediyorsanız 2007 model corollaya 36 bin vermeyi düşünmeniz normal. ben marmaris'te yaşıyorum eylül'ün sonunda 2009 model d-4d corollayı 35 bine satın alan komşum var. üstelik yarı otomatik vites arabayı sahilde görmüş adam üzerine satılık diye a4 kağıdına numarasını yazıp koymuş. buralarda aracını stamak isteyenler genelde öyle yapıyor. Benim yaşadığım kafa normalde malum sitede araç satan çoğu kişinin kafa uçmuş 2004 civic e 40 bin isteyen var. 2009 da ötv indirimi vardı bu arada haberiniz olsun o yüksekten uçanlar bir süre sonra telefonda fiyatı 1000 1000 indiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wraith Todd -- 25 Kasım 2015; 5:57:17 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.