Şimdi Ara

Beyblade buldum [SS'Lİ ]- Görenler hatırlar ❤️❤️ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
14
Favori
18.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
133 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam diğerini hiç açmadan saklayın kaliteli birşeye benziyor ileride belli olmaz açık arttırma ile bile satılabilir. Malum izlenesi çizgi filmler geride kaldı artık. Şimdikiler sadece çocukları aptallaştırmaya yönelik çöp birikintileri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun üstünde oynardık.
    Beyblade buldum [SS'Lİ ]- Görenler hatırlar ❤️❤️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Popcorn Playa -- 25 Kasım 2015; 18:36:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amiller

Ne oynardik be yazlikta.
    En büyük eglence bir de bunların demirlerini parcalarini cikartip, yapistiriciyla yeni dizaynlar yapmakti.
    Aksamustu de herkes yaptigini kapistirirdi.

haha evet benim mühendisliğim o zamanlar başladı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Popcorn Playa

Bunun üstünde oynardık.

Aynen hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Onronr210

Reyizi hatırlatan var mi ? En çok bunu severdim ben.

Bunun kadar cool bir çizgi film karekteri görmedim

• Baketbolcu çocuğun beybladesi çıkmıştı bana doritostan 2 günde kırmıştım işte 20li dakkalarda ki sarı beybladehttps://www.youtube.com/watch?v=tZoF2g4XGRw
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Yok artik, Dragon GT mi buldun durup dururken

Hayirli olsun, o seriyi tamamlamak istedim ama nasip olmadi

Sorma hocam nasıl denk geldi bilmiyorum

Ama onu görünce gözlerim açıldı resmen

• quote:

Vay be

İyi bulmussunuz

Teşekkür ederim hocam

• O kadar iyi bi anime olmasada sırf duraygaaa,mavi ejderhaaaa diye bağırdıkları dublajı için seyrediyodum
    Zaten öyle gaza geldikten bağırdıktan sonra elemanlar pek bişi olmuyodu.
  • Bizde tehlikeliydik bi zamanlar. Daha sağlam olsun diye kırılan beyblade'leri söküp içindeki demiri alıp çift demirli beyblade yapardım. Gelsin mahalle turnuvaları

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DubSteq

Hocam resmen elim ayağım titredi. Hemide orjinal Beyaz Ejder o. Değerini bil hocam. Hep orjinalini hayal ederek büyüdüm hala da ediyorum. Birgün kullanmak bizede nasip olur İnşaAllah.

Aslinda orijinal degil

@batuhandngiz
    Hocam kutularin arkasindan (dragonun ki olabilir) yazilarin tamamini gosterecek bir fotograf atar misiniz?
    Ona gore tam bir yorum belirtiyim

Önemli değil hocam orjinalliği. Sahtemi orjinalmi bilmiyorum ama eskisi gibi zevkli

Resimde atayım hocam. Birde bilgilendirirseniz nasıl ayırt ediliyor vs dinlerim
    Beyblade buldum [SS'Lİ ]- Görenler hatırlar ❤️❤️ Beyblade buldum [SS'Lİ ]- Görenler hatırlar ❤️❤️

• Lan Wolfteam, MineCraft varken bu bebe oyunu topaç mıdır nedir onu oynamak ne ya.90 nesli baya boşmuş iyi ki 90 neslinden değilim.

• 40 yasinada gelsem genede oynarim. Vay be cok şanslisin

• Tepsi :D of be ne günlerdi
  • quote:

Tesekkurler attiginiz icin Hemen aciklayayim

Bunun ayrimi basit aslinda. Ben de resmi olarak yayinlanan Mosi Mosi adli bir dergiden korsan ile orijinalin ayrimini bu sekilde olacagini okumustum. Aldigim beyblade lerde de okuduktan sonra buna dikkat etmeye calistim.

Kisaca;
    1) Kutunun arkasinda japonca yazmaz benim bildigim. (atilmadiysa elimde kalmis olan bir kutunun resmini atmak isterim ama pek sanmiyorum). Bu ufak bir detay tabii ki

2) Asil onemli olan ise, su anda tam olarak hatirlayamadim, Kutunun arkasinda dagitiminin resmilestigine dair yer alan Turkiye ya da japonya imzasinin olmasi lazim. Korsan ve Orijinal ayrimindaki en temel nokta bu. (Hatta icinden cikan aciklamalar falan da Turkce olur)

3) Orijinal beyblade lerin etiketleri parlamaz elinizdeki gibi. Burada da birkac resim atilmis, onlardaki gibi duz renktir.

Kutu ve beyblade etiketlerine baktigimda dedigim gibi orijinal degilmis. Ama ben sahtede olsa boyle bir beyblade almak isterdim

Açıklamalarınız için çok teşekkür ederim.

Orjinaline çok yakın yapmışlar gerçekten. İçindeki mıknatısına kadar hemde

Sonuçta orjinal olmasada onu döndürmek büyük bir zevk benim için

Ki orjinali vardı bende bununla neredeyse fark yok siz söylemeseniz anlamazdım zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çakıltaşı__1 -- 25 Kasım 2015; 19:33:44 >

• beyblade ne oluyor beyler ben anlamadım ?
  • Hey yavrum hey kırık beybladelerin Demir'lerini sökmüştüm benimkine Japon'la takmıştım 3 tane Demir çerçevesi olmuştu karşıma gelenin beybladi kırılıyordu

• iPhonedo Deyipte Geçme kullanıcısına yanıt
    Helal olsun bee, cok hosuma giduyor underdoglarin kazandigi musabakalar

• Ya taa eskilere gittim şimdi. Abim benim için bütün mahalledeki çocukları köklerdi.

• Zamanında carrefour'da bunun uzaktan kumandalı modeli satılıyordu ve bire bir ölçekli haliydi. Takao ve Rai'nin kilerden vardı. Kai'nin bulamamıştım. Neyse ben bunu çok istesem de ailem almadı o zaman ama okuldaki arkadaşlarım hemen kapmıştı.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.