Şimdi Ara

Beyblade buldum [SS'Lİ ]- Görenler hatırlar ❤️❤️ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
14
Favori
18.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
133 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dogrudar hocam zaten benimki de pazardan alinma plastigi belli ediyor kendini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O dikdörtgen kutucuk varya onun mandalları kırılırdı o testeteninde ucu kütleşince oynayamazdık.

• Duygulandım
  • olum 33 yaşındayım ben bile oynardım bunu üniversite çağlarımda.O değilde gençler yoksa sizde profilo yada leventteki moşi moşi mağazalarına gelip turnuvalara katılan gençlermiydiniz hep ben birinci olurdum para boldu ufak çocukları yenerdim 1.olana yeni beyblade hediye ederlerdi hey gidi günler hey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 25 Kasım 2015; 14:31:53 >
  • demek ki biz sporcu kartı bulsak neler yaparız kim bilir.
  • Az bozmamıştım şunlardan. Hızlı çekmekten yap sapı kopuyordu ya da beyblade'in içinde bir arıza oluyordu.
  • Zamanında az yarış yapmadık bunlarla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaman ne de çabuk geçiyormuş.

• Çok para olmuş bu kai takao zamanındaki beybladeler şöyle kıyıda köşede kalan bir yer yokmu alabileceğimiz ucuza türkiyede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aranarth

Beyblade, pokemon, digimon, yugioh, tsubasa bunları izlerken ne sevinirdim eskiden

bende bi çanta yugioh kartı duruyor bütün mahalleyi yeniyordum ah eski günler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPhonedo Deyipte Geçme

Saygı benden üstâdım öyle şey mi olur

Hiç unutmuyorum, bir gece uğraşıp modifiyeyi tamamlayıp, ertesi gün maça çıkacağım. Mahallede turnuva yapılacaktı. Zengin, bakkalın oğlu Erhan'ın beyblade'i hepimizden hızlı dönerdi, yurtdışından getirmişti. Vurduğunu saha dışına tokatlardı yere basık olduğundan alttan saldırır uçururdu rakibini. İnat ettim, ağır.. en ağır beyblade'i ben yapacaktım. Dışarı atamayacaktı beni. Bel altı destekli birşey yapmalıydım aynı zamanda. Ters dönmemesi için beyblade'imin.. Uğraştım.. uğraştım.. 3 demirli bir monster dranze yaptım. Altı sert plastik siyah. Üstü beyaz. İçerisine silikon doldurdum. Çevirirken daha sapı eriyordu mekanizmanın. Ertesi gün oldu, Erhan sahanın diğer ucunda. İkimizde eledik diğer arkadaşları. Erhan 3.. 2.. 1.. hazıııır ateş sesiyle son gücüyle çevirdi beyblade'ini. Ben'de keza çevirdim. Sahanın ortasına gelip çarpışıyordu beyblade'lerimiz. Erhan her vurduğunda bana, 10 - 15 cm savruluyor, toparlayıp geri gelip tekrar vuruyordu. Okadar ağır ve sağlamdımki, o vurdukça benimki 2 cm oynamıyordu yerinden. Yenmiştim Erhan'ı. O yenilmez zengin ve imrenilen çocuğu sahaya gömmüştüm. O sevinci şuan burada anlatamam beyler. Özledim ulan

Hocam maç dinler gibi okudum

Zengin bakkal cocuklari genelde tombul oluyordu hocam bizdede vardi bi tane

• benim hep o çektigimiz şey varya o kopuyodu

:D
  • Bende de vardı hepsiyle oynuyordum ama off belli süre çarpıştıktan sonra kırılıyorlar. :/

• quote:

Orijinalden alıntı: KortX

Az bozmamıştım şunlardan. Hızlı çekmekten yap sapı kopuyordu ya da beyblade'in içinde bir arıza oluyordu.

Hatırlıyorum hocam bu yüzden yavaş yavaş oynuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

olum 33 yaşındayım ben bile oynardım bunu üniversite çağlarımda.O değilde gençler yoksa sizde profilo yada leventteki moşi moşi mağazalarına gelip turnuvalara katılan gençlermiydiniz hep ben birinci olurdum para boldu ufak çocukları yenerdim 1.olana yeni beyblade hediye ederlerdi hey gidi günler hey

O zamanlar sende geçtin

• ne oynardık be mazide kaldı hep
  • Rafın arkasında ki oyuncağı nasıl gördün hocam? Bir de dükkana beyblade bakmak için mi girmiştin? Nasıl denk geldi yani onu soruyorum.
  • Hayırlı olsun 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Hawk.

Rafın arkasında ki oyuncağı nasıl gördün hocam? Bir de dükkana beyblade bakmak için mi girmiştin? Nasıl denk geldi yani onu soruyorum.

Yazmıştım konuda hocam

Ss alıp atıyorum ;
    Beyblade buldum [SS'Lİ ]- Görenler hatırlar ❤️❤️

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhandngiz

quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

olum 33 yaşındayım ben bile oynardım bunu üniversite çağlarımda.O değilde gençler yoksa sizde profilo yada leventteki moşi moşi mağazalarına gelip turnuvalara katılan gençlermiydiniz hep ben birinci olurdum para boldu ufak çocukları yenerdim 1.olana yeni beyblade hediye ederlerdi hey gidi günler hey

O zamanlar sende geçtin

19-20 yaşlarındaydım

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.