Şimdi Ara

Araba Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eşime Araba alacağım. Yalnız eşimin olmazsa olmaz dediği bazı takıntıları var bu nedenle tavsiye alırken bu sınırlar çerçevesinde bulunursanız çok sevinirim.

1- Kesinlikle Dizel olacak

2- Otomatik olacak

3- Araba ya Sedan olacak Ya da SUV B sınıfı olacak

Benim Mazda CX -3 ve Kia Soul dikkatimi çekti. Bütçe 100 bin.

• araç alımı yaparken kriterleriniz arasında al-satçılık,değer kaybetmesin,hızlı satam,amanda satacağım zaman millet kapımda yatsın mevcut mudur?
    ha birde temiz 2. el araç almayı düşünür müsünüz?
  • opel mokka var. mazda cx-3 alma, çok beğenirsin habire sen kullanırsın bu sefer eşin binemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

opel mokka var. mazda cx-3 alma, çok beğenirsin habire sen kullanırsın bu sefer eşin binemez.

:))) Üstat Opel arabalarını sevmiyor. Ben önerdim ama Mokka ' yı beğenmedi.
    quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

araç alımı yaparken kriterleriniz arasında al-satçılık,değer kaybetmesin,hızlı satam,amanda satacağım zaman millet kapımda yatsın mevcut mudur?
    ha birde temiz 2. el araç almayı düşünür müsünüz?

:)) Yok Hocam biz Japon mallarını seviyoruz Japon arabalarını da seviyoruz Mazda Cx-3 beğendik tabi illa o olacak diye bir kaide yok. Al Sat yapmayız eşim arabasını öyle değiştirmeyi seven birisi değildir şu anki aracından ben memnun değilim. Şehirlerarası yolculuk yapıyor bir kaç defa kullandım arabasını çok güvensiz hissettim kendimi ( Arabası Fiat Bravo ) belkide bende Mercedes olduğu için öyle hissettim bilmiyorum ama arabası sürekli arıza veriyor. Onun için yeni bir araç düşünüyoruz muhtemelen 10 yıl biner alacağımız arabaya... hızlı satma millet kapımda yatsın derdimiz yok 2. el kesinlikle karşı ilk defa sıfır arabası olacak çünkü... daha öncekilerde çok çekti hadi biz erkekler yine uğraşırız da o araba sorun çıkartmasın istiyor :)

• bayanlar nissan juke a da çok meraklılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

bayanlar nissan juke a da çok meraklılar...

Evet ben hiç beğenmiyorum tasarımını. Ama okey dese alırdım hanımda benim gibi düşünüyor juke un dizel otomatiği var mı bilmiyorum şimdi sitesinden bakacağım.

Edit: baktım dizel otomatiği Yok zaten beğenmiyor ama beğense bile Dizel otomatik olmadığı içim veto yer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quadriceps -- 24 Kasım 2015; 18:06:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadjar,qq veya s60 düşünürmüsün

• CX3 doğru seçim
  • Quadriceps kullanıcısına yanıt
    Belirtiğiniz kriterlere göre; yeni hrv gelir yakında bekleyip bir bakmanızı tavsiye ederim.

• mokka 1.6 cdti 136hp otomatik
  • 2008,3008 de olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.