Şimdi Ara

Zowie Ec1-a ve Ec2-a TR'ye Gelmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.gameekstra.com/Zowie,LA_389-3.html#labels=389-3

TR'ye giriş yapmış ürünler hayırlı olsun :D

• 180 liralık fare olmuş sana 280 lira, hayır mı şer mi bilemedim.
  • Amazon'dan daha ucuza çok daha iyi garanti şartlarıyla siphariş vermek varken girmese de olurdu.
  • FPS oyuncuları için sanırım ec2 en iyi mouselardan bir tanesi
    bir ec2 kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye ediyorum

aldığım zaman ki faturama baktım, 190 liraya almışım, fiyat 290 a çıkmış... benim faturada kur 1,78 :) :) :)
    200 e 2. elden satarım ozaman..
  • birkaç arkadaşım uzun süredir bekliyor nereden temin edilebilir?
  • cocainecarolina C kullanıcısına yanıt
    ben gameekstradan almıştım
    yine onlar getirmiş anlaşılan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocainecarolina

birkaç arkadaşım uzun süredir bekliyor nereden temin edilebilir?

Amazon'dan çok daha ucuza alabilirsiniz: Zowie Mice
  • Brightmist B kullanıcısına yanıt
    amazona pek sıcak bakmıyorum tükeci olarak gidip elden alma ya da irtibat kurabilmek bir şekilde bence çok önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WatchOverMe

ben gameekstradan almıştım
    yine onlar getirmiş anlaşılan.

Evet ben de öyle duymuştum ön sipariş imkanı varmış bizim arkadaşlar stokları tüketecek
  • cocainecarolina C kullanıcısına yanıt
    Mouse sorunlu çıktığında yüzüne bakarak değiştirmeyi kullanıcı hatasına bağlayarak reddettiklerinde buraya gelip içini dökersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brightmist

Mouse sorunlu çıktığında yüzüne bakarak değiştirmeyi kullanıcı hatasına bağlayarak reddettiklerinde buraya gelip içini dökersin

zowie yi gameekstradan aldım
    garantiden kulaklığımda işlemde yaptırdım, dist.in yazısı ile değişim aldım. sen amazondan al. bozulunca buraya gelip içini dökersin
  • İç dökecek pek birşey olmuyor Amazon'dan alınca ya, sorun çıkarsa mesaj atıyorsun yenisini gönderiyorlar direk

Bak popüler konuların en başında sürekli Amazon Black Friday konusu duruyor, bir incele derim.

@WatchOverMe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brightmist -- 25 Kasım 2015; 14:36:47 >
  • Brightmist B kullanıcısına yanıt
    banane kim nerden alırsa alsın.

her yazında amazondan alın yazmışsın, trolluyomusun buraları amazon amazon diye onuda anlamadım.
    ben bildiğim, garantili ve sorunuz alışverişim hakkında bilgi verdim sadece.
  • WatchOverMe kullanıcısına yanıt
    Trollük bir durum yok. Türkiye'deki firmalarla vakit ve nakit kaybedeceğinize Amazon konusunu inceleyin derim. Günlerdir en popüler konular listesinin başında yer almasının elbet bir nedeni var.
  • Gameekstra'nın nasıl rezil ve çirkef firma olduğunu bilmiyorsunuz herhalde, sadece dh'deki ve şikayetvar'daki şikayetlere bakarsanız kapısının önünden bile geçmezsiniz.
  • fiyat
  • Amazondan alışveriş yapamayan , türkiye'den ürün alıp kazık yiyen , kendini iyi hissettirme çabasına giren bir kişi görüyorum bu konuda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizde berke gibi mi firmayı kötüleyenlerdensiniz :) Adamların mağazası var gidip oradan alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: WatchOverMe

FPS oyuncuları için sanırım ec2 en iyi mouselardan bir tanesi
    bir ec2 kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye ediyorum

aldığım zaman ki faturama baktım, 190 liraya almışım, fiyat 290 a çıkmış... benim faturada kur 1,78 :) :) :)
    200 e 2. elden satarım ozaman..

Temiz kâr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay! ec2 yi eskiden çok kullanırdım sonra mouse'u kırdım :( Ve tekrar ürünü temin edemedim TR dist. i iflas ettiğiinden dolayı. Bu ürünü getiren firma'ya teşekkür etmek gerek. Gidip alacağım!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.