Şimdi Ara

Oyuncu mouse yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar birkaç gün önce Logitech G300s oyuncu mousesini aldim.Warface oynuyorum ve DPİ ayarlarinda acemiyim.Arkadaslar DPI yi 2500 yapıp,sensivityi oyundan ayarlasam farkedermi.Bazen tuhaf sapnalar oluyor mousede.Bana yardımcı olursanız çok minnettar olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Farketmez. DPI oyun içi-dışı aynı çalışır. Sapmalar hakkında bilgim yok.
  • CarLos55 kullanıcısına yanıt
    DPI'ı her mouse için 1000'in altında tutmaya çalış. Hatta G300s gibi ofis sensörü kullanan bir mouse'u 500 DPI'ın üstünde kullanmanı tavsiye etmem. 500 DPI'da 3050'nin PCS'i artacağı için sapıtmaların da azalması muhtemel. Azalmassa düz, tek renk bir mousepad'de şansını dene (eğer kullandığın mousepad desenliyse). Bu da çözüm getirmesse o mouse'un PCS'i sana yetersiz demektir, mouse'u değiştirmen gerekecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brightmist

DPI'ı her mouse için 1000'in altında tutmaya çalış. Hatta G300s gibi ofis sensörü kullanan bir mouse'u 500 DPI'ın üstünde kullanmanı tavsiye etmem. 500 DPI'da 3050'nin PCS'i artacağı için sapıtmaların da azalması muhtemel. Azalmassa düz, tek renk bir mousepad'de şansını dene (eğer kullandığın mousepad desenliyse). Bu da çözüm getirmesse o mouse'un PCS'i sana yetersiz demektir, mouse'u değiştirmen gerekecektir.

Cahilliğimi maruz görün ama PCS nedir acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CarLos55 kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_105703243/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.