Şimdi Ara

Snapchat'e yeni özellik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  Snapchat'e yeni özellik

Fotoğraf ve video tabanlı popüler sohbet uygulaması Snapchat, keşif sürecini her yönüyle gözler önüne serecek "Story Explorer" özelliğini duyurdu.

Snapchat, alışılmış anlık mesajlaşma uygulamalarından farklı şekilde çalışma gösteriyor ve "Snap (Üzerine metin eklenebilen anlık görüntü)" ya da video içerikler ile diğer kişilerle iletişime geçilmesine imkan tanıyor. Bu gönderilen içeriği sadece bir kez ve gönderenin belirlediği süre boyunca görebilmeniz şekilde bir işleyişe sahip olan uygulama, uzun zamandır "Story" bölümünde günlük olarak öne çıkan içerikleri gözler önüne seriyor.

Popüler uygulamanın aşağıda tanıtım videosu yer alan yeni özelliği Story Explorer ise bu içeriklerin detaylandırılmasına imkan tanıyor. Artık Story sayfasında ilgi çeken bir içerik bulunduğu zaman bu içerik hakkında diğer kişilerin çekimleri yani paylaşımları da görüntüleniyor ve böylece olaylara farklı perspektiflerden bakılabiliyor. Bunun için mevcut içerik üzerinde aşağıdan yukarıya doğru çekmek yeterli oluyor.

Ücretsiz olarak sunulan Snapchat uygulamasına aşağıdan ulaşabilirsiniz

• Geçenlerde bunu deneyimlemiştim ancak farketmemiştim. Yine snapte bir motocross etkinliğiydi farklı noktalardan snapler birleşmişti. Sanırım orada kullanılmıştı. Aklıma geldi görünce :)

• hala yolladığınız o fotoğrafların gerçekten silindiğine inanıyorsunuz değil mi?çok safsınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

hala yolladığınız o fotoğrafların gerçekten silindiğine inanıyorsunuz değil mi?çok safsınız...

En azından karşı taraftan siliniyor. Sanki banka transfer bilgileri yada milyar dolarlık hesap bilgileri paylaşıyorlar. Çok zekisiniz.
  • quote:

hala yolladığınız o fotoğrafların gerçekten silindiğine inanıyorsunuz değil mi?çok safsınız...

CIA ve FBI benim göl kenarındaki mangal resimlerimi topluyor ya ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 24 Kasım 2015; 15:48:20 >
  • quote:

Android IOS hele hele Windows 10 cihaz mı kullanıyorsun , bana saflıktan bahsetme ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

quote:

Orijinalden alıntı: aycibin hala yolladığınız o fotoğrafların gerçekten silindiğine inanıyorsunuz değil mi?çok safsınız...

Bu mantıkla yüzlerce kişinin resimleri internete sızdırıldı. Aynen devam kardeş.

• ehehhee klasik Türk yorumu işte :)) Kesin bizi dinliyorlar.Kesin bizi takip ediyorlar.Kesin konuşmaları okuyorlar vs vs.Güzel ülkemin güzel insanları seviliyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

quote:

hocam onları whatsapp'tan da yollasan,face'e de koysan farketmez.millet başka niyetle kalıcı değil diye snapchat'ten resim atıyor.benim lafım onlara.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.