Şimdi Ara

HTC One A9 inceleme videosu 'Tasarımı mı? Fiyatı mı?' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
4
Favori
2.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yaklaşık bir haftadan beri bu cihazı kullanıyorum..genel anlamda baya tatmin edici cihazın kamerası da çok güzel.ayrıca kimsede olmaması da benim açımdan tercih sebebi..fiyat konusuna gelince gerçekten çok yüksek,gerçi 1000 liradan yukarı olan cihazların hepsi bana fiyat olarak abartı gelmekte..

• Telefonumu ,iphone6 yada A9 ile degistirmeyi dusunuyorum.Sizce hangisi?
    Samsung bedava verseler almam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şahsen htc one a9 (3gb ram ) 32 gb hafıza kullanmaktayım.
    daha önce m9 modeli kullanıyordum . m9 modeline göre htc one a9 şarj ve kamera konusunda daha negatif.
    htc m9 modeli tasarım olarak htc boomsound olarak müzik konusunda sesi daha iyi dışarıya veriyor fakat
    htc a9 modeli ise müzik çalar konusunda dışarıya verdiği sesi pek tatmin edici değil.
    yani htc a9 un eksikleri şu şekilde Kamera - şarj - müzik sesi(boomsound)
  • tekinsi T kullanıcısına yanıt
    Bilgi için çok teşekkürler, A9'un daha iyi olmasını beklerdim .Iphone6ya gore karsılastırma yapabilecek var mı acaba?
  • PNOUMA kullanıcısına yanıt
    işletim sistemi açısından farklı. tasarım olarak benziyor zaten
  • tekinsi T kullanıcısına yanıt
    tesekkurler ama performans acisindan demek istemistim ; islem hizi =pil omru vs
  • baktım da forumda ana konusunu bulamadım.. yok mu bu telefonu alan..
  • m9 a göre şarjı daha kötü @pnouma
  • Tasarım dili aslında çok hoşuma gidiyor fakat o ortadaki tuş işi bozuyor. Umarım bu tasarım diliyle devam eder HTC.. Büyük ekranlı bir yeni cihaz bekliyorum, bu tasarımda 5,5 - 6,0 inch aralığında çok güzel olacak..
  • Deep Garnet rengini aldım.Rengi normal değil.Nazar değmesin diye okuttum telefonu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Roque_Jn

Tasarım dili aslında çok hoşuma gidiyor fakat o ortadaki tuş işi bozuyor. Umarım bu tasarım diliyle devam eder HTC.. Büyük ekranlı bir yeni cihaz bekliyorum, bu tasarımda 5,5 - 6,0 inch aralığında çok güzel olacak..

bende ortadaki tuşu ilk gördüğümde çok yadırgamıştım htc'de ancak telefonu kullandıkça o tuşun tam bir kullanıcı dostu olduğunu anladım.
    Sevdiriyor kendini kerata :)

• salih deniz S kullanıcısına yanıt
    Türkiyede o renk satışta değil ki? Nereden aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanıncipsi

Türkiyede o renk satışta değil ki? Nereden aldınız?

İngiltere'den geldi.

• arkadaşlar şarj açısından m9 a göre daha düşük şarjı var. fakat iphone 6 ya göre bence şarjı daha iyi diyebilirim. çünkü anroid de hesap eşitleme ayarlarında senkronize olayını maunel yapnca arkaplan eşitlemelerinde daha az bir şarj tüketimi oluyor. buna rağmen apple ios işletim sisteminde böyle bir hesap eşitleme ayarı varmı bilmediğimden iphone göre daha dayanıklı pil ömrü olduğunu söyleyebilirim.

HTC One A9 inceleme videosu 'Tasarımı mı? Fiyatı mı?'
  • O sensörün üstündeki logo nedir? Ne alaka? HTC sadece çerçeve üretimine başlamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haggard1963 -- 15 Mayıs 2016; 16:32:19 >
  • M7 gibi telefon yapamadılar ya

• 1479 A düşmüş... Alınır mı bu fiyata?

• quote:

Orijinalden alıntı: manilafortuna

1479 A düşmüş... Alınır mı bu fiyata?

nerde bu fiyat?
  • quote:

Orijinalden alıntı: audioslave

quote:

Orijinalden alıntı: manilafortuna

1479 A düşmüş... Alınır mı bu fiyata?

nerde bu fiyat?

Hepsi Burada
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.