Şimdi Ara

Max. 40 bine öğrenci için araba tavsiyeleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, yazın araba aldıracağım şimdiden araştırmaya başladım. 21 yaşındayım ehliyeti yeni aldım Arabalardan pek anlamam, okula hergün arabayla gidip geleceğim, çok yakmayan, sürüşü kolay, dış görünüşü güzel, beni sanayiyle uğraştırmayacak sorunsuz , otomatik vites ve tercihen hatchback olsun ama önerilerinize açığım.

Not: bilkent'te okuyacağım bmwlerin mercedeslerin arasında çok sırıtmazsa iyi olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-46B352547 -- 24 Kasım 2015; 6:13:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ford fiesta titanium elektrik kirmizisi var bende

Ben memnunum çok sukur daha servise gitmedik sorun yok 4 yıl oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ghost_41 G kullanıcısına yanıt
    Bende onu düşünüyordum ama yorumları alayım dedim. peki kronik sorunu var mı? Tüp takılır mı? Bide bu arabaların 2. Eli neden 0'dan pahalı

• Landirenzo tüp taktirdim hocam. Piyasada tutulduğu için 2.el pahalı olabilir. 2011 de full aracı 31.250 almıştım.

• bilkentte mercedes c serisi var bayağı ama çoğu babasının öğrencilerin kendine ait arabaları genelde polo mini cooper fiesta falan sırıtmaz yani.
  • Mini cooper falan fena olmaz fiesta bu aralar fiyatları uçtu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • :))keşke bmw mercedes olsa ferrariler porsheler daha fazla kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertmertmertx

:))keşke bmw mercedes olsa ferrariler porsheler daha fazla kardeşim

Bilkentte mi okuyorsun hocam? 1 ay önce bilkenti gezim fakat porsche, ferrari falan görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-46B352547 -- 25 Kasım 2015; 19:58:29 >
  • Bravo,fiesta,i20,clio4 bakabilirsin

• Ben atılım-hukuktayım bizim okulda öyle bi anda çıkıyolar ağzın açık kalıyo 3-4 ferrari yan yana parketmiş görebilirsin tabi bi bölümü böyle normal insanlarda var ancak çoğunluk tiki az çok biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertmertmertx

Ben atılım-hukuktayım bizim okulda öyle bi anda çıkıyolar ağzın açık kalıyo 3-4 ferrari yan yana parketmiş görebilirsin tabi bi bölümü böyle normal insanlarda var ancak çoğunluk tiki az çok biliyorum

12 sene ankara ted ve doğa kolejinde okudum alışkınım. bizimde durumuz fena değil fakat burssuz bilkent ee'ye gidersem bütcem 40 bin lira. Okula para vermezsem 100-120 bine çıkabilir :) bilkent'te fazla tiki yok bi bölüm 70 burslu 90 burssuz alıyor. Burssuz girenlerin bile puanı çok yüksek
  • Benimde hukukta durum öyleydi burssuz geldi polo aldım 37 bine ah bi burslu olaydı bi c180 çekerdim

• Arkadaşlar aracımı satıyorum. Düşünen arkadaşlar bir baksınlar. Aracıma kefilim çok temiz bir araçtır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-tertemiz-seat-leon-2014-245340813/detay/
  • Bilkentte 2 sene hazırlık okudum, öyle zengin kesim okulun %15-20sini oluşturuyor diyebilirim(yani porsche, bmw, mercedese binen kesim). Ayrıca Ferrari okula giremiyor artık her yeri kasis okulun. Otoparkların %60-70i golf mk5 kasa(abartısız yani alan gelmiş). Siz de o kadar kasmayın bence ortalama araçlar tabi ki çok fazla orada herkes baba parasıyla okumuyor, okusa bile o kadar zengini çok yok içlerinde. İlla Merso derseniz C200 kompresör alın 98-99 model altta kalmanızı engeller.

• bütçe artarsa ibiza cupra polo gti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkmavy -- 26 Kasım 2015; 9:51:36 >
  • keşke devlet okuluna gitseydin araba fark yaratırdı :)
    clio 4, fiesta, cupra bak
  • he_man kullanıcısına yanıt
    Devlet okuluna gitsem altımda c180 olur ama gerek yok :) arabayı ulaşım için istiyorum sağa sola hava atmak için değil. Yoksa 10dklık yolu otobüsle 1 saatte gidiyorum aktarmayla vs...

• quote:

Orijinalden alıntı: Legolas.

Devlet okuluna gitsem altımda c180 olur ama gerek yok :)

o zaman da ankarada okuyamazdın ve gittiğin yerde özel okul parasını yerdin aynı paraya gelirdi

1. sınıfsan eğer sizin sınıftaki soyadı Saday olan bebeye slm söle
    vizeleri bitti artık, antrenmanları aksatmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: he_man

quote:

Orijinalden alıntı: Legolas.

Devlet okuluna gitsem altımda c180 olur ama gerek yok :)

o zaman da ankarada okuyamazdın ve gittiğin yerde özel okul parasını yerdin aynı paraya gelirdi

1. sınıfsan eğer sizin sınıftaki soyadı Saday olan bebeye slm söle
    vizeleri bitti artık, antrenmanları aksatmasın

Hocam ne alakası var ben üniversite bıraktım tekrar hazırlanıyorum daha bilkentli değilim.büyük ihtimalle bilkent ee % 50 burslu gireceğim ilk 3 bini alıyor. O puanla odtü bilgisayar ve ankara tıpa giriliyor :)

• karışıklık olmuş, atılımda okuyan arkadaşa yazıyorum sandım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.