Şimdi Ara

....

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RepresenTheDH -- 5 Aralık 2015; 1:08:19 >

• Dillere destan olur okuyamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canın sağ olsun
  • allah kolaylık versin kardeşim bizde çok çektik babadan maddi olmasada manevi olarak bir yanımız eksik büyüdük olsun bunada şükür daha beter olanları var takma kafana
  • economist00 kullanıcısına yanıt
    İlk baştada dediğim gibi kardeşim herkesin acısı vardır illaki. Ama benim yardım almam gerek, kendi ayaklarımın üstüne şuanlık üstüne basabilmek için.
  • Hayatımı bir yardım eli görmek için özetledim, hala umutla birşeyler bekliyorum, lütfen.
  • Allah yardımcın olsun guzel kardesim.

• ben 14 yaşıma kadar altıma kaçırdım kıyafetlerimi değiştirip saklamadığım zamanlarda annemi çağırırdım, çağırmazsam daha çok döverdi, işediğim için de döverdi gece soğuk suda yıkandırırdı... sonra sakladığım kıyafetleri gizlice makineye koyardım. bunlar gerçekten çok acı veriyor. sana önerebileceğim bir yol yok. kendine iyi bak, bize lutfedilen hayatlar böyle olmamalıydı.
  • Mr.Finch kullanıcısına yanıt
    sana bakınca kendimi gördüm kardeşim, kacırdıgını fark ettikten sonra kalkıyodun sessizce üstünü değişiyodun o kirlileride bazen başka kirlinin içine koyup falan sepete atıyodun dimi, carsaf o sekil kurusun diyede cok ugrastın gece sanırım. bende öyleydimde...
  • Bak ben üniversite öğrencisiyim. Sen fizik kitabı aldığına göre sayısalcısın kafan çalısıyo. Ben de depresyonda gibiyim. Kafamda intihar fikri var. Ailem senin kadar değil ama sıkıntılı. Seni anladım. Bu da benim yaşamak için amaç bulmamı sağlasın.sana fizik ve matematik derslerini çalıştırırım. İstanbuldaysan buluşuruz elimden geldiğince test kitaplarımı sana veririm. Özel ders veririm. Sonra sen bişeyler öğrenince kendin alt sınıflara paralı matematik dersi verirsin. Paranı çıkarırsın. Hem lys de ilk 25 bine girenlere devlet burs veriyo 750 tl ile 2000 tl arası....Dh üniversite web tasarım ve grafik tasarım okuyanlara mesajlar at onlardan bilgi al web tasarımda para var. Benim sana yardımım bu olur kardeşim kendine iyi bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gncglurllll -- 25 Kasım 2015; 0:26:48 >
  • Tasarım ve programlama işiyle ilgili kaynak çok, eğitim kanallarına üye ol. Ders sitelerini takip et. Kur Adobe Creative Cloud paketini ve sevdiğin programlama editörünü, egzersizlere başla. Seni rahat ettirir. Ailenle hiç konuştun mu? Sözden anlamıyorlarsa uzaklaş. Bayağı sıkıntılılarmış. Kendi yaşamını kurman en iyisi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wacom Intuos -- 25 Kasım 2015; 0:50:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wacom Intuos kullanıcısına yanıt
    Dedigim gibi icime atan biriyim ve her ne olursa olsun hicbir zaman citim cikmadi onlara karsi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • RepresenTheDH R kullanıcısına yanıt
    Konuşmalısın. Düşüncelerini ve şikayetlerini duysunlar. Sözü geçen ve yardım alabileceğin bir akraban varsa konuyu ona aç, destek versin. Hiç değişim yoksa yavaş yavaş uzaklaş. İnsan dayanamaz yoksa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wacom Intuos kullanıcısına yanıt
    Abi sulalecek ayni kafalar ve ornegin amcama anlatsam "morizzz cocugu uzuyomussun" der guler. Birbirlerine moriz diye hitap ediyolar. Ve babam kendi tarafindakilerle kavgali küs. Ama burda babam hakli biraz kavgalarda. Anne tarafim bana destek cikiyor teyzelerim falan ama aileye karismak istemiyolar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim istanbuldasin anladigimiz kadariyla eger yaz tatillerinde oyle bir sansin varsa gel istanbul Şile tarafinda isletmemiz var motel seklinde personel icin odamiz var bi tane bos duruyor. 3 ay 2 ay farketmez gelirsin kalirsin ayni zamanda calisirsin bizde uzmeyiz seni maddi olarakta manevi olarakta. Baska yerde yardima ihtiyacim olursa yine sana ulasicagim pm den bana ulasicagim bir yer yaz istersen. Arkadaslar elinden birsey gelebilicek birisi varsa esirgemesin herkesten zarar gelir ama bu kardesim gibi insanlar insanlik bilir cogu 2 ayakli canlilarin aksine.

Dedigim gibi sen bana pm den ulas yazin veya suan yardim edebilcegin bisey olursa ben sana arka cikicagim elimden geldikce

• Evden uzaklaşmanı tavsiye etmem. Yani evden kaçmak gibi bişey sakın yapma. Kendi paranı kendin kazandığında bunu yapman lazım. Daha değil. Zor duruma girersin.şunu yap.Evde durma gün boyu dışarda takıl. Gez dolaş ne bileyim bul bişey. Ailenin kızmayacağı şekilde.Eve sadece gerektiğinde gir. Bu seni çok rahatlatır. Annenden babandan uzak kalmak sana fazladan bi ömür katacak emin ol bunu yapman şart

• quote:

Orijinalden alıntı: RepresenTheDH

sana bakınca kendimi gördüm kardeşim, kacırdıgını fark ettikten sonra kalkıyodun sessizce üstünü değişiyodun o kirlileride bazen başka kirlinin içine koyup falan sepete atıyodun dimi, carsaf o sekil kurusun diyede cok ugrastın gece sanırım. bende öyleydimde...

pantolonu atıyorum bir ceketin içine saklayıp da makineye koyardım çarşafı da kalorifere koyardım kurumasını beklerdim kuruyuncaya kadar da yatmazdım. beklerken ağlardım. daha sonra bez takmaya başladım bu sefer de bana rahatından salıyor vs demeye başladılar baskı da baskı. çok fazla alıngan ve duygusaldım. hiç anlatamadım, hiç anlamadılar. derslerine çok iyi çalış, oku. eğitimin olmadan para kazanman zor.
  • konu nasıl siliniyor?
  • Haci bagcilarda okuyorum esenlerde yasiyorum. Maddi olarak yardim edemesem de manevi olarak yaninda olabilirim. Zaten bende senin gibi dusunuyorum. Istersen bulusalim dertlesiriz

• Bende seninle aynı durumdayım inan bana sanki benim hayatımı özetledin be arkadaş insan hayatında bunladarmı bahtsız olur ben hiç memnun değilim ancak bunada şükürler olsun kabullenmektem başka çaremiz yok ama inşallah birgün herşey değişecek.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.