Şimdi Ara

beyler lütfen bilen biri cevap yazsın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben interneti komşuyla paylaşıyorum ve şu aralar elazığda telekom denetime çıkmış ve ortak netleri kesiyormuş diye bir söylenti var hatta arkadaşın tekinin ortak netlerini kesmişler sorum şu telekom dışarıdan geçen kablo görmedikçe anlayabilirmi yoksa oturdukları yerden farkedebilirlermi.

• bildigim kadarı ile farkedemezler sizin eve giripte yada komsunun eve girmezlerse
  • modem kimdeyse 2. kabloyu yani arkadaşına giden kabloyu modemden çıkar..gelip modemin arkasına felan bakarlar belki anlarlar.
  • Kablolar ortalıkta değilse anlayamazlar. kesh_fosil bir de evine mi sokacak telekom'dan gelen adamları? Ben olsam sokmam şahsen.. Siz de sokmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHaLaNX. -- 26 Aralık 2006; 16:49:47 >
  • kimse elinde mahkeme kararı olmadan heralde evime giremez sokmam i.neleri. Önce adam gibi tarifeler yapsınlarki ben de paylaşmıyayım netimi.
  • kablo yoksa wireless le baglaniyosan eline bi makine alir bakar wireless varmi ortamda diye ama ona da ceza kesemez....
    kabloda ise tek sorun interneti paylasmak degil kablo cekiyo olmak.
    türkiyede devlet disinda kimse bi yerden bi yere kablo cekemez kesinlikle yasaktir ki yasal yaptirimlari da var bunun. ama dedigim gibi wireless kullaniyosaniz bi sorun yok
  • birader hiç bişey olmaz, oyun oynuyoruz falan dersin.....
  • sende de ki dostum benim telefonumu kesenin
    elektrigini keserim de tamamdır ;)
  • ben bu denetim muhabbetını ilk soyledıgımde burada bazı arkadaslar dalga gecmıslerdı sımdı patlasın bı taraflarında
  • konu başlıklarınız sorularınızla bağlantılı olsun lütfen...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.