Şimdi Ara

100 gb 16 mbit 61 tl kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu tarifeye geçmek istiyorum ancak hızı ve genel anlamda performansı hakkında yorumlarınızı almak istiyorum. Ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bahsettiğiniz tarifenin linkini verebilir misiniz ? Ttnet'in sitesinde göremedim ben.

• öncelikle bulunduğun bölgedeki alt yapının durumu önemli.daha doğrusu internet alacağın evdeki hat değerleri.

ayrıca bağlantı olacak evde sabit tlf hattı yoksa ya yalın olarak alacaksın bu oaketi,ya da önce t.telekoma başvurup sabit tlf hattı çektirmen gerekli.
    yalın istersen ayda +18 tl eklenecek o fiyata..
    yok sabit tlf hattı olsun dersen onun da sabit ücreti 17-20 tl arasında bölgeden bölgeye değişiyor.

ayrıca 96 liralık bağlantı ücretini 24 ay taksitle ayda 4 tl olarak faturana yansıtacaklar..
    ve yine ayrıca bağlantı olacak eve daha önce telefon hattı ve ya int.bağlanmamışsa devre hazırlama ücreti alacaklar 1 sefere mahsus 10 tl.

her yerden giydiriyor adamlar
    ben 54 liraya herşey dahil 75 gb akk li yalın internet kullanıyorum bu arada.16 mbite kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xtracer

öncelikle bulunduğun bölgedeki alt yapının durumu önemli.daha doğrusu internet alacağın evdeki hat değerleri.

ayrıca bağlantı olacak evde sabit tlf hattı yoksa ya yalın olarak alacaksın bu oaketi,ya da önce t.telekoma başvurup sabit tlf hattı çektirmen gerekli.
    yok sabit tlf hattı olsun dersen onun da sabit ücreti 17-20 tl arasında bölgeden bölgeye değişiyor.

ayrıca 96 liralık bağlantı ücretini 24 ay taksitle ayda 4 tl olarak faturana yansıtacaklar..
    ve yine ayrıca bağlantı olacak eve daha önce telefon hattı ve ya int.bağlanmamışsa devre hazırlama ücreti alacaklar 1 sefere mahsus 10 tl.

ben 54 liraya herşey dahil 75 gb akk li yalın internet kullanıyorum bu arada.16 mbite kadar

lınk alabılırmıyım tarıfe ıle ılgılı

ben 95tl oduyorum tahaatsuz

• quote:

Orijinalden alıntı: InsideR

quote:

Orijinalden alıntı: Xtracer

öncelikle bulunduğun bölgedeki alt yapının durumu önemli.daha doğrusu internet alacağın evdeki hat değerleri.

lınk alabılırmıyım tarıfe ıle ılgılı

ben 95tl oduyorum tahaatsuz

dostum öyle bir tarife yok zaten...

yapman gereken şeyi aynen yazıyorum.noktası noktasına kadar aynen yaparsan sana da benzer paket verecekler.
    444 0 375 arıyorsun.iptal bölümüne bağlanıyorsun.orda diyordun ki,ben ayda 96 lira ödüyorum,kapatmak istiyorum.
    adam hemen sana çekmecedeki ikna paketini sunuyor.bu kadar:)
    rest çekmezsen bunlar sömürür

• ama taahhüt iseteyeceklerdır

muhtemelen sende taahhüt verdın

edit:yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InsideR -- 25 Kasım 2015; 20:31:02 >
  • aradım dırek 59tl fıyat cektıler
    ama 24 ay taahhut
    hıc yemezlerrrrrr
    ıptal ettırecegım en guzelı
    artık vodafone damı alırız superonlıne dan mı onu bılemem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.