Şimdi Ara

Otomobiller hakkında pek bilgisi olmayan birine tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün babam aradı astra sedan 1.6 standart edition 8 milyar indirime girmiş bayide 51.500e bırakıyor dedi biraz araştırır mısın diye sordu bende biraz baktım intenette standart editionun görünüşü jantları filan hiç hoşuma gitmedi arabayı bende kullanıcam o yüzden birazda genç işi bir araba istiyorum her neyse dediğim gibi benim pek içime sinmedi ama birde buraya sormak istedim alınır mı sizce bu araba ? Birde başka bir öneriniz var mı bundan sonra zaten başka araba almıyacak babam bu arabayıda satmaz o yüzden 2.el piyasası önemli değil ben 10-20 milyar daha koyup daha iyi bir araba almasını söylüyorum ama daha oda karar veremedi başka önerebileceğiniz araba var mı 50-70 milyar seviyesinde

• A3 sportage 1.2 ye 71 bin teklif alan var forumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rigsby kullanıcısına yanıt
    Hocam başka araç düşünülmüyorsa bence İMKAN var ise biraz daha güzel birşey almak daha mantıklı. Ha tabi astra sedan kötü demek değil bu ama benim almamak için bir sürü sebebim vardı nihayetinde aldırmadım babamada 7 yıldır opel kullanıcısı olmamız da cabası. Bende kendi aracımı alana kadar sizin gibi babamla ortak kullanıyorum. Aile durumunuz kullanımınız beklentilerinizi biraz daha açarsanız kendi çapımda 1 2 yorum yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdardespp

A3 sportage 1.2 ye 71 bin teklif alan var forumda

A3 Sportage 1.2 nedir ?
  • Babalar binecekse akla ilk corolla geliyor;)
    1.6 tdi octavia
    1.4 tsi pasaat/superb
    Bayide test edin, hangisi hoşunuza giderse onu alın.

• 50binden 70bine çıkınca astra sedanın istediğin versiyonunu alırsın, hatta boş modeli alınca jant vs. değiştirmek için yeterli bütçe de kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: HazzaR

quote:

A3 Sportage 1.2 nedir ?

Sportback kardeşim ne fark eder :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HazzaR

quote:

A3 Sportage 1.2 nedir ?

Sportback kardeşim ne fark eder :)

Çok şey
  • burada da çok anlayan yokki kimden ne istiyosun sen !
  • astra sedan alacaksanız illa en azından busines donanımlı alın derim. t fiyat iyi. yalnız 56 bine bırakıyorlardı zaten baz donanım düz vistesi 3 bin indirim yapmışlar. Şağıdaki linke tıklayarak donanım farklarını görebilirsin.

http://www.opel.com.tr/opel-serisi/satis-alani/arabalar/astra-4-door/models/mevcut-modeller.html
  • burda herkes ilgi alanına giren araçların fiyat ve donanımlarını bilir, mesela bana insignia cosmo sor sular seller gibi döktüreyim ,,, benim size tavsiyem 70 i gözden çıkardıysanız 2012 insignia cosmo 2.0 dizel otomatik al keyfine bak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: timmydncn

Hocam başka araç düşünülmüyorsa bence İMKAN var ise biraz daha güzel birşey almak daha mantıklı. Ha tabi astra sedan kötü demek değil bu ama benim almamak için bir sürü sebebim vardı nihayetinde aldırmadım babamada 7 yıldır opel kullanıcısı olmamız da cabası. Bende kendi aracımı alana kadar sizin gibi babamla ortak kullanıyorum. Aile durumunuz kullanımınız beklentilerinizi biraz daha açarsanız kendi çapımda 1 2 yorum yapabilirim.

hocam aile durumumuz iyi arabaya 80 bin verebiliriz ama babam bu kadar para verir mi bilmiyorum daha tamda konusmadim sehir disinda oldugum icin haftasonu gidince detaylica konusurum aslinda oyle cok bir beklentimiz yok ayagimizi yerden kessin yeter ama mesela ben arabaya baktigimda vay be ben bu arabaya biniyorum diyebilmeyim yani bana guzel gelmeli ama astraya bakinca hic boyle dusunmuyorum bana kalsa passat 1.4 tsi trendline almasini isterim onum disinda skoda superb octavia bunlarda ilgimi cekiyor manyik cercevsinde bakinca en uygun gozume skoda geliyor son olarak beklentim yok dedimde kisaca soyle aciklayiyim araba sedan olmali bagaj hacmi buyuk olmali aklima bunlar geldi simdilik onun disinda genelde sadece haftasonu kullaniyoruz oda sehir ici uzun yola nerdeyse hic cikmiyoruz sadece ayda 1 iki ayda 1 koye gidiyoruz oda 60 km zaten bunlad disinda benden cok babam kullanicak zaten mesela onun icin park sensorudur bluetooth tur kamera sistemidir dokunmatik ekrandir led far filan pek umrunda degil bana kalsa ben isterim o ayri konu

• quote:

Orijinalden alıntı: CyberBot

Babalar binecekse akla ilk corolla geliyor;)
    1.6 tdi octavia
    1.4 tsi pasaat/superb
    Bayide test edin, hangisi hoşunuza giderse onu alın.

eyvallah hocam tam aklimdaki 3 arabayi yazmissin hepside goze hos geliyor dedigin gibi gidip inceleriz yakinda

• Rigsby kullanıcısına yanıt
    Passat trendline hakkındaki her sorunu cevaplayabilirim hocam.Diğer seçeneklerinizide araştırmış biriydim ama passat hakkında daha çok şey biliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.