Şimdi Ara

Teknosa Şampiyonlar Paketi 568 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba daha önce medimarktan aldığım şampiyonlar paketi artık mediamarktlarda satılmıyacakmış sanırım anlaşmaları bitmiş aynı paketi bugün ankara cepa teknosada gördüm fiyatı 1 yıllık 568 tl yine aynı sekilde paket eutelsat giris+2 keyif+5 büyükler aralık 1 de benim diger paket bitiyo paketin ustunde son aktivasyon tarihi 31 aralık yazıyo magazadaki gorevli arkadas fiyatin haftasonu 995 tl den 568tl dustugunu soyledi eldeki stogu cikarmaya calisiyo magazalar daha oncede olmustu fiyat bu aylarda genellikle dusuyo almak istiyenler degerlendirsin fiyat iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tv alana o fiyat diye biliyorum ben ama

• bu arada next nx2 yi burada ilk tanıtan arkadaş sendin demi ?

700 olmuş bu sene

• Daha onceden oyleymis Tv alma zorunlulugu kalkmis urunu alabiliyoruz 568 tl den haftasonu baslamislar uygulamaya

• Nexstar 700 tl vardi magazada yayin turksat oldugu icin almam digiturk eutelsat yayin cam gibi cok kaliteli

• herşey dahil 568 tl ise iyi fiyat.
  • profesör06 P kullanıcısına yanıt
    aynen eutelsattan geçtim nexte ama ligtv hd bariz fark var. ha minicik cihaz göt cebime bile giriyor her yere götürüyorum o ayrı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: profesör06

Arkadaşlar merhaba daha önce medimarktan aldığım şampiyonlar paketi artık mediamarktlarda satılmıyacakmış sanırım anlaşmaları bitmiş aynı paketi bugün ankara cepa teknosada gördüm fiyatı 1 yıllık 568 tl yine aynı sekilde paket eutelsat giris+2 keyif+5 büyükler aralık 1 de benim diger paket bitiyo paketin ustunde son aktivasyon tarihi 31 aralık yazıyo magazadaki gorevli arkadas fiyatin haftasonu 995 tl den 568tl dustugunu soyledi eldeki stogu cikarmaya calisiyo magazalar daha oncede olmustu fiyat bu aylarda genellikle dusuyo almak istiyenler degerlendirsin fiyat iyi

bu paket digitürk play değil dimi, hd uydu alıcılı pakettir ,onunla ilgili bir ayrıntı göremedim merak ettim...
  • Paketi aldık bakalım 568 tl ye 1 yılı daha kurtardık.magazada kredi kartına taksitte yapıyolar 9 taksitle aldım urunu

• http://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/digiturk-yillik-ligtv-hd-eutelsat-64988-tl-P62493111

Bugün buradan aldım hacılar HD Şampiyonlar paketini. 650den almaya karar vermiştim indirime girmiş. Şu an 585 TL

Çekiniz varsa daha da ucuz alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StranGe_PassenGer -- 25 Kasım 2015; 16:26:21 >
  • Bir hafta sonra digiturk paketimin taahut u bitiyor. Izmirde bu paketi hangi magazadan bulabilirim yardim lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: BUGRA35TELE

Bir hafta sonra digiturk paketimin taahut u bitiyor. Izmirde bu paketi hangi magazadan bulabilirim yardim lutfen

http://forum.donanimhaber.com/m_108560504/tm.htm
    konusu var. izmirde digiturkun ana bayisi satıyor.taksit vs de yapılıyor.
    n11 den almak daha iyi ama %10 indirimli hesap bulabilrisin forumdan.
    cardfinansla 55tl de puan gelir
  • BUGRA35TELE B kullanıcısına yanıt
    teknosanın bu yerlerinden gidip alabilirsin , teknosa sitesindende alabilirsin aşağıda ki teknosa dükkanlardanda

IZMIR FORUM BORNOVA Hemen Teslim
    IZMIR FORUM BORNOVA EXTRA Hemen Teslim
    IZMIR MAVISEHIR EGE PARK EXXTRA Hemen Teslim
    IZMIR GAZIEMIR OPTIMUM Hemen Teslim
    IZMIR SIRINYER YENI
  • Behsetiğiniz buysa :http://www.teknosa.com/urunler/110240750/digiturk-12-aylik-giris-hd-film-dizi-veya-sampiyon

Orada Film paketi diyor iki keyif demiyor ! kısaca şampiyonlar + film
  • Pakette 2 keyif paketide mevcut ben sporsever ve belgeseli seçtim.internet sitesinde yanlış yazılmış

• aktivasyon veya kurulum bedeli gibi ekstra bir ucret var mi ?
  • Aktivasyona 30 tl ucret odedim kurulum ucretsiz.

• Arkadaşlar teknosadan aldığım digiturk bugün kurulumu yapıldı,teledunya kullanan biri olarak yayın kalitesi olarak digiturk geride , teledunya kablodan bağlandığı için yayında kayıp yok.Ayrıca müzik kanallarının hd si digiturkte yok ve çok az müzik kanalı var şikayet edicem bu durumu.Ayrıca yağmurlu havalarda sinyal kalitesinin düşmesi hd yayınlarda kesintiye sebep oluyor.ben sadece lig tv için uygun olduğu için aldım yoksa bu haliyle digiturk değmez.abonelik için istedikleri fiyatlari kesinlikle hak etmiyor.Sanırım son gönderilen türksat uydusuna gecicekmis ilerde mevcut uyduya kira oduyormus belki daha iyi olur , ayrıca digiturku alan kararlılar tivibuyuda almış sanirim.Teledunya varsa kaliteli yayın için onu tercih edin.

• Kardesim bende aldim paketi yayinlar eutalsat uzerinden geliyo daha once teledunya paketi kullanmadim yayinlari nasil bilmiyorum ama digiturkun turksat yayinina nazaran bu yayin en az 10 kat daha iyi yayin kalitesi benim hosuma gitti lig tv icin aldim zaten paketi mecburen aliyosun maclari seyretmek icin

• Paketi forum Avm 568 tl bonus karta 9ay taksitle adım 50 tl de bonus kazandım pazartesi günü Fenerbahçe maçını evimde izleyebilirim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.