Şimdi Ara

Superonline Internet Nakil Problemi Acil Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Bu Ayın 5inde Internetimi Nakil Ettirmek Için Başvurdum Telefon Üzerinden. Bana Verilen Sure 1 haftaydı. Neyse 1 hafta geçti Aradım 7 İş Günü Dendi. Tamam Dedim. Elbette Yine Bağlanmadı.

18ine Kadar Bekledim. Artık Gına Geldiğinden Taahhütüm Olmasına Rağmen Iptal Talebinde Bulundum. 72 Saat Içinde Iptal Isleminiz Onaylanıp Aranacaksınız Dedi. Tabi Ne Arayan ver ne soran.

Bu süreçte hergün müşteri hizmetleriyle konustum ve hergun hızlandırılması için talep bıraktım. Sikayetvar.comda sikayet olusturdum. Hazır mesaj bırakıp arayacaklarını belirttiler. Yine Aramadılar

Şuan Itibariyle 18 Gündür Internetim Nakil Olmadı(7 Günde Olması Gerekirken) 6 Gündür Iptal Islemimi Gerceklestirmediler. (3 Günde Olması Gerekirken)

Bu Arada Ankara Yenimahallede Oturuyorum.

Bir Genel Müdürlüğü Olsa Gidip Dağıtacağım Ortalığı Ama O Bile Yok.

Ne Yapmalayım Lütfen Yol Gösterin. 5 Gün Fatura Geç Ödeyince Anında 20 TL Ceza Kesmeyi Biliyorlar Ama 20 Gün Bekletiyorlar.

Yardımlarınızı Bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çözüm Üretebilecek Kimse Yok mu Şu Koca Forumda?
  • AktasEntertainment kullanıcısına yanıt
    btk veya tüketici hakem heyeti başvur
  • 0365634b kullanıcısına yanıt
    Btkya Başvurdum Zaten Ama Kim Bilir Ne Zaman Geri Dönerler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AktasEntertainment kullanıcısına yanıt
    hocam evde tellefon hattı varmı ? açık olması şart değil santral e bağlı olsa yeter ben ttnet kullanıyorum turkcell superonline bağladıyorum
     Superonline Internet Nakil Problemi Acil Yardım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.