Şimdi Ara

Pioneer VSX-423-K ile VSX 329 farkları nelerdir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. AVR almayı düşünüyorum. Başklıkta yazdığım ikisinin farkları nelerdir? Tam net olarak bulamadım. Ek olarak Kliksada satılan 1399tl lik seti (pioneer htp 329) önerir misiniz?

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=83555353&p=1#83555353

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kepler05 K kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam 423 ara modeldir 329 ise giriş modeldir aralarındaki fark ise 423 te kalibrsayon var 329 da yok başkada ufak tefek fark vardır htp 329 setin avr ve kule iyi fakat center ve surroundlar yetersiz bana göre
  • Cevaplarınız için teşekkürler. Yukarıdaki linki daha önce görmüştüm ancak internetteki bilgiler kafamı karıştırıyor. Media-marktta htp329 set içindeki vsx 329 amfide hdmi 2.0 yazıyordu, internette hdmi 1.4 görüyorum. Acaba vsx 423 te hdmi 2.0 mı var diye düşündüm. Hangisi doğru değişik versiyonları mı var? Pioneerin sitesinde htp 329 setin hoparlörlerin frekans aralığı sadece hoparlör seti olarak satılanlardan farklı görünüyor eğer böyleyse amfi ayrı hoparlörler ayrı almak daha mı mantıklı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kepler05

Cevaplarınız için teşekkürler. Yukarıdaki linki daha önce görmüştüm ancak internetteki bilgiler kafamı karıştırıyor. Media-marktta htp329 set içindeki vsx 329 amfide hdmi 2.0 yazıyordu, internette hdmi 1.4 görüyorum. Acaba vsx 423 te hdmi 2.0 mı var diye düşündüm. Hangisi doğru değişik versiyonları mı var? Pioneerin sitesinde htp 329 setin hoparlörlerin frekans aralığı sadece hoparlör seti olarak satılanlardan farklı görünüyor eğer böyleyse amfi ayrı hoparlörler ayrı almak daha mı mantıklı?

vsx 329 da hdmi 2.0 desteği var.

vsx 423te hdmi 1.4 desteklidir..
  • VEGETTO kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım mesajın için teşekkürler.

• Hangisini aldınız? 423K ile denon 1611 arasındayım ben de..

• Hocam vsx 423 kullandım güzel anfi diğerini bilmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.