Şimdi Ara

Plantronics Backbeat 216 nasıl bir kulaklıktır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Daha önce samsung un earpod benzeri kulaklığını kullanıyordum, kedimin azizliğine uğradı ve jackın 10 cm üstünden koptu. Şuan kulaklık arayışı içindeyim. Maximum 100 tl'ye kulaklık arıyorum alışveriş sitelerinde gezerken 90 liraya Plantronics backbeat 216 buldum. özellikleri şunlar;

Altın kaplama 3.5 mm giriş
    Dış sesi izole eden, yüksek bas seviyeli kulak içi kulaklık
    Ses izolasyonu 16B hassasiyet 110 dBSPL/mW @ 100Hz
    10mm Neodymium mikro hoparlörler
    Kablo üzerinden kontrol ses(+/-)
    Çağrı yönetimi (iPhone ses komutları)
    Müzik kontrolü (iPhone ses komutları)
    Dolanmayan kablo. Uzunluğu 1.2 metre
    Frekans aralığı 30 Hz – 18 kHz

Aranızda daha önce kullanmış olan varsa görüşlerini yazabilir mi? Ayrıca iphone için diyor ama benim cihaz note 4, mikrofon filan düzgün çalışır mı? Önerebileceğiniz başka kulakiçi kulaklık var mı?
     Plantronics Backbeat 216 nasıl bir kulaklıktır? Plantronics Backbeat 216 nasıl bir kulaklıktır? Plantronics Backbeat 216 nasıl bir kulaklıktır?

• Biraz geç olacak ama şuan kullandığım kulaklık bu.Güzel bir kulalık tavsiye ederim basslari gerçekten çok iyi dışa ses vermiyor sadece Apple ürünlerinde çalışıyor ses açma kapama tuşu.Memnun olmadığım yönü malzeme kalitesinden memnun değilim sağlamlik hissiyatı vermiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~kasva~

Biraz geç olacak ama şuan kullandığım kulaklık bu.Güzel bir kulalık tavsiye ederim basslari gerçekten çok iyi dışa ses vermiyor sadece Apple ürünlerinde çalışıyor ses açma kapama tuşu.Memnun olmadığım yönü malzeme kalitesinden memnun değilim sağlamlik hissiyatı vermiyor

Ben de bu kulaklıktan almayı düşünüyorum.Yorumunuzda "sadece Apple ürünlerinde çalışıyor ses açma kapama tuşu" kısmı kafamı karıştırdı.Cep telefonunda kullanmayacağım fakat Cowon marka mp3 playerda ses tuşu çalışmayacak mı?Bunu mu anlamalıyım?
  • Samsung note 5 te çalışmıyor yine samsung mp3 player da çalışmadı fakat Apple tabletimde çalıştı.
    Ayrıca sitesinde yazilanlardan anladigim kadariyla durum boyle

http://www.plantronics.com/us/product/backbeat-216

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~kasva~ -- 30 Ocak 2016; 3:20:01 >
  • quote:

Samsung note 5 te çalışmıyor yine samsung mp3 player da çalışmadı fakat Apple tabletimde çalıştı.
    Ayrıca sitesinde yazilanlardan anladigim kadariyla durum boyle

http://www.plantronics.com/us/product/backbeat-216

Cevabınız için teşekkürler.Az kalsın tuşlarını aktif olarak kullanamayacağım bir ürünü almaktan kurtardınız.

Oldukça içime sinen bir model olmasına rağmen sırf bu uyumsuzluk yüzünden almaktan vazgeçiyorum.

• Aslında bu bir olumsuzluk değil çok daha üst model profesyonel kulakliklarda bu tuş hiç yok mesela.Telefondan veya mp3 çalardan ses açılıp kapanıyor zaten.Açıkçası ben açma kapama tuşu olan kulakliklarimin hiçbirinde bu tuşu kullanmıyorum alışmışım telin mp3 calarin tuşlarını kullanıyorum kisiye gore degisir bu sanirim.Benim tavsiyem sirf bundan dolayi ses kalitesi çok çok iyi olan ve akranlarina gore fiyatida uygun olan bu kulakliktan vazgeçmeyin yine de siz bilirsiniz tabi

• ~kasva~ kullanıcısına yanıt
    Beni önceliğim cihaz üzerinden değil de kulaklık üzerinden ses +/- ve müzik durdurma,atlatma,oynatma seçenekleri kullanabilmem.Bu yönde bana önerebileceğin bir kulaklık var mı?

Not: Mp3 Playerım: Cowon M2
  • Anladım hocam zaten bu kulakliktaki tuşlar sadece ses açma kapama tuşu olarak yapılmış durma geçme vs yok mikrofondan yok.Benim o türde önerebileceğim bir kulaklık yok ben o türde hep telefon kulaklıkları kullandım hocam

• quote:

Anladım hocam zaten bu kulakliktaki tuşlar sadece ses açma kapama tuşu olarak yapılmış durma geçme vs yok mikrofondan yok.Benim o türde önerebileceğim bir kulaklık yok ben o türde hep telefon kulaklıkları kullandım hocam

Cevapların için teşekkürler.
  • Rica ederim inş istediğiniz gibi bir kulaklık bulursunuz hocam iyi forumlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.