Şimdi Ara

Superonline 16mbps internet ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar daha yeni aldım 16mbps internet ama altyapı 16mbps yi desteklemeyebilirmiş bunu internet aktif olunca öğrenicez. desteklemezse desteklmesi için herhangi birşey yapabilirmiyim. eve gelen teknik servis kabloların eski olduğunu söyledi. desteklemezse ne yapmalıyım ?

• Hat açıldıkdan sonra hat değerlerini burda paylaşırsanız bilgi veririz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HaBrown H kullanıcısına yanıt
    Turkcell superonline altyapı 16 mbps desteklemez ise 8mbps ye kadar olan bir paket geçiryo.
  • 8 mps e geçersin arasında 16 mbps ile 5 tl oynuyor :) bende 16 istemiştim hat desteklediği halde verim alamadım çok dalgalıydı 8 e geçirdiler ama şunu söylemek isterim superonline adsl iyi değil tek artısı 2 senedir AKK uygulamıyorlar .. yapamıyorlar desek daha doğru olurr heray 150 ile 200 gb download yapıyorum sıkıntı yok
  • Ping süreleri nasıl online oyunlarda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • speedy34 kullanıcısına yanıt
    dostum müşter hizmetler bana öyle dedi benim suçum ne ? bi ara bende ttnet den Turkcell Superonline geçcemtim olmadı adamlar 600 tl çayma bedelli isterdiler.
     Superonline 16mbps internet ile ilgili

• Arkadaşlar şu sorun bi çözülsün deniycez 16mbps sizi haberdar ederim teşekkürler verdiğiniz bilgiler için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dedıgım gıbı tek artısı ttnet altyapısını kullandıkları ıcın mudahale edemıyorlar hız dusemıyor 3mbit e
  • https://vimeo.com/146671029 gördüğünüz gibi tam yanmıyor dsl gelen kişi internet yanınca hallolcak dedi bi sıkıntı varmış bizim burda hala bekliyoruz düzelmedi yarın düzelir umarım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.