Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.179
Cevap
119
Favori
469.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tek soru işareti kamera ve güncelleme alıp almaması p1 in. arkadaşlar kamera görüntülerini atarsa süper olur
  • cihazı almayı düşünüyorum, yorumları takip ediyorum. telefonu alan arkadaşlardan biraz daha cihaz hakkında değerlendirmede bulunabilir mi? insan para verip teknolojik alet alınca eksiklerini bazen görmezden gelebilir farkettiğiniz eksik yanları var mı? ben iki gün önce sony xperia m5 alacaktım forumdan okuduğum kadarıyla bazı arkadaşlarda batarya sorunu ortaya çıkıyor bazılarında problem yok güncelleme bekliyorlar o yüzden bu cihaza yöneldim. şu an da alan sanırım 2 kişi var forumdan cihazdan memnun musunuz? telefonun orjinal arayüzü ve program ayar menülerin ekran görüntülerini atabilir misiniz özellikle sms yazma kısmını falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimliksizz -- 30 Kasım 2015; 18:10:07 >
  • cihazı n11 den alan var mı arkadaşlar
  • Vatan bilgisayar linki verilen P1 pro mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • P1 pro resmi olarak Türkiye de satışta yok. Ama konu basligimda belirttiğim gibi 2 hafta içinde gri ve altın rengini buradan satışa koyacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: TRangulity

Vatan bilgisayar linki verilen P1 pro mu acaba?

Hayır P1 modeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimliksizz

cihazı almayı düşünüyorum, yorumları takip ediyorum. telefonu alan arkadaşlardan biraz daha cihaz hakkında değerlendirmede bulunabilir mi? insan para verip teknolojik alet alınca eksiklerini bazen görmezden gelebilir farkettiğiniz eksik yanları var mı? ben iki gün önce sony xperia m5 alacaktım forumdan okuduğum kadarıyla bazı arkadaşlarda batarya sorunu ortaya çıkıyor bazılarında problem yok güncelleme bekliyorlar o yüzden bu cihaza yöneldim. şu an da alan sanırım 2 kişi var forumdan cihazdan memnun musunuz? telefonun orjinal arayüzü ve program ayar menülerin ekran görüntülerini atabilir misiniz özellikle sms yazma kısmını falan.

Merhaba,

Youtube'a girip inceleme videolarına bakarsanız ordan cihaz hakkında birçok ayrıntıyı görebilirsiniz..

Cihaz için donanımsal eksi olarak söyleyebileceğim güç tuşunun hafifçe oynuyor olması. O da kutu içeriğinden çıkan kılıf sayesinde belli olmuyor bile. Birde ana ekran tuşu biraz narin duruyor ama altındaki parmak izi tarayıcısı muazzam çalışıyor. Kilit açmak için ana ekran tuşuna basmanıza bile gerek yok. Dokunmanız yetiyor. Belkide tuşun narin gibi olmasıyla alakalıdır..

Yazılımsal olarak Chrome uygulaması nedense takılıyor. Ama diğer uygulamalar gayet iyi seviyede çalışıyor. Chrome yerine uc browser kullanıyorum yağ gibi akıyor..

Son olarak cihaz uykudayken biraz fazla batarya tüketiyor. Ancak bunu da dert etmiyorum çünkü 5000 mah batarya var. Nasıl olsa günün sonunda en kötü 7 saat ekran süresi verecek :)

Şimdilik bunlar var eksi olarak bildiğim..

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    801 değil 615 var p1 de

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

801 değil 615 var p1 de

İşlemci değilde wlan dan bahsediyorsan WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, Wi-Fi hotspot
    Bluetooth: Bluetooth® 4.1 LE var.Yani 5G bandı bile destekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swatlord11 -- 30 Kasım 2015; 19:31:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swatlord11

quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

801 değil 615 var p1 de

İşlemci değilde wlan dan bahsediyorsan WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, Wi-Fi hotspot
    Bluetooth: Bluetooth® 4.1 LE var.Yani 5G bandı bile destekliyor.

Aynen onu kastetmiştim 801 nerden çıktıysa

• ben işlemci sandım pardon

• quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Orijinalden alıntı: asoyuerel

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vega_vega

quote:

quote:

Şuan batarya %32 de 8 saat 10 dk ekran süresi var. İnanılmaz! Ve bunu Full HD 5.5 inç bir ekranda yapıyor...

Acaba bir inceleme videosu istesek çok mu şey istemiş oluruz

% kaçı 3g % kaçı Wi-Fi bdir üstad?

Hepsi 3g. Wi-Fi hiç kullanmadım..

merhaba bir şey öğrenmek istiyorum forumdan okuduklarıma göre p70 de bildirim ısığında sıkıntı vardı whatsappta bildirim ısığı yanmıyodu veya bi kere yanıp bi daha yanmıyodu gibi şeyler vardı p1 de uygulamalar bildirim ısığını kullanabiliyormu mesela whatsapp ta msj geldığınde okunana kadar ısık yanıp sönüyor mu , teşekkürler

Hocam kontrol ettim. WhatsApp mesajlarında siz bakana kadar bildirim ışığı yanıyor sorun yok. Bilginize..

teşekkürler , senden inceleme videosu bekliyoz donanımhaber olarak biliyorsun değil mi ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vega_vega

quote:

quote:

Şuan batarya %32 de 8 saat 10 dk ekran süresi var. İnanılmaz! Ve bunu Full HD 5.5 inç bir ekranda yapıyor...

Acaba bir inceleme videosu istesek çok mu şey istemiş oluruz

% kaçı 3g % kaçı Wi-Fi bdir üstad?

Hepsi 3g. Wi-Fi hiç kullanmadım..

merhaba bir şey öğrenmek istiyorum forumdan okuduklarıma göre p70 de bildirim ısığında sıkıntı vardı whatsappta bildirim ısığı yanmıyodu veya bi kere yanıp bi daha yanmıyodu gibi şeyler vardı p1 de uygulamalar bildirim ısığını kullanabiliyormu mesela whatsapp ta msj geldığınde okunana kadar ısık yanıp sönüyor mu , teşekkürler

Hocam kontrol ettim. WhatsApp mesajlarında siz bakana kadar bildirim ışığı yanıyor sorun yok. Bilginize..

teşekkürler , senden inceleme videosu bekliyoz donanımhaber olarak biliyorsun değil mi ?

biliyorum tabi.. Müsait olduğum ilk anımda videomu hazırlayacağım inşallah :)

• Gözümüzü açtık bekliyoruz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: apoykalips

Gözümüzü açtık bekliyoruz :)

Müsait olduğum an inşallah..

• ibrahim32 İ kullanıcısına yanıt
    Resmi olarak Türkiye'ye gelecek mi? Kaç para ve garanti durumu nasıl olacak sizde?

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. tabiki sizde daha yeni satın aldınız cihazı tam olarak bilemezsiniz uzun vadede ne gösterir durum. dedikleri gibi türkçe inceleme videosu bekliyoruz buradakiler gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimliksizz

teşekkürler. tabiki sizde daha yeni satın aldınız cihazı tam olarak bilemezsiniz uzun vadede ne gösterir durum. dedikleri gibi türkçe inceleme videosu bekliyoruz buradakiler gibi :)

Rica ederim.. En kısa zamanda video incelemeyi yapcam inşallah..

Bu arada bugün yüzde 62 de saat 12.30 da bıraktığım telefonumu şuan yüzde 61 de aldım elime.. 8 saat beklemede kalan telefon sadece %1 batarya harcamış. Yani beklemede nerdeyse hiç şarj yememiş. Bir kaç ufak ayar yaptım. Batarya oturmaya başladı ve beklemede güç tüketmemeye başladı cihaz.. Bilginize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 1 Aralık 2015; 8:22:41 >
  • quote:

Bu arada bugün yüzde 62 de saat 12.30 da bıraktığım telefonumu şuan yüzde 61 de aldım elime.. 8 saat beklemede kalan telefon sadece %1 batarya harcamış. Yani beklemede nerdeyse hiç şarj yememiş. Bir kaç ufak ayar yaptım. Batarya oturmaya başladı ve beklemede güç tüketmemeye başladı cihaz.. Bilginize...

Aynen ben de gece 12'de üstün güç tasarruf modunu açmadan %65'te bıraktım. Sabah 8'de %64'te idi.
  • beyler kamera için bir kaç örnek gösterseniz ön ve arka olmak üzere ? :) birde sizce ramin 2 gb olması dez avantaj yaratırmı.

gerçekden bi fotoğraf örnekleri görebilirsek süper olur . m5 ile p1 arasında gidip geliyorum
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.