Şimdi Ara

Payday 2 Yapımcısı Mikro Ödeme Güncellemesi İçin Özür Diledi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Geçtiğimiz haftalarda Payday 2'ye gelen bir güncelleme, oyuna bir takım mikro ödeme içeriklerini ekliyordu. Bu durum co-op odaklı bir oyunda abes kaçarken, hem denge bozucu içeriklerin geliyor oluşu, hem de bu içeriklerin oyun çıktıktan seneler sonra ekleniyor oluşu büyük tepki görmüştü. Şimdiye kadar oyuncuların karşısında duran ve güncellemeden memnun bir tavır ortaya koyan yapımcı en nihayetinde hatasını kabul etti.

Steam üzerinden bir mesaj yayınlayan Overkill Studios yetkilileri, "Geçtiğimiz birkaç hafta, Payday tarihinde yaşadığımız en zorlu süreçti. Oyuncular bize karşı sinirlendi, medya bir takım yazılar yazdı ve sürekli eleştiri altında kaldık. Bu süreçte yaşattığımız üzüntüden dolayı özür diliyoruz. Geçmişte birçok düzgün hamleler yapmıştık fakat yaşadığımız son haftalarda işler gerçekten berbat hâle geldi. Bazı şeylerde kendimizi düzeltmemiz gerekiyor ve bu konuda gelişmeler yaşatmak için en iyi şekilde çalışacağız." sözlerine yer verdi.

• hala oynayan kaldı mı

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Turist55

hala oynayan kaldı mı

söylediğine kendin inanıyor musun? steam istatistiklerine bir bak istersen

• Turist55 kullanıcısına yanıt
    :D zuhaha verin eksileri
  • iyi yapmislar tum oyunlardan kakmasi lazim

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • o kadar sık güncelleme geliyor ve o kadar uzun sürüyor ki bu güncellemeler, ara sıra oynuyordum ama baş edemedim ve sildim. mikro ödeme sistemini görmüş değilim ama şu harddiskin aklını alan güncelleme olayına bir çözüm bulmaları lazım.

• afferim adam olsunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz oyunculara yamuk yaparlarsa, ağızlarına kürekle vururuz böyle. Umarım diğer firmalara ders olur(Diğer firmaların ders alacağını hiç sanmıyorum ama neyse)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadlight54 -- 22 Kasım 2015; 23:17:00 >
  • her gün özür dilemek için her kazanılan maçtan sonra kasa ve anahtar vermeleri ve dlc leri en fazla 1 tl yapmaları için dua edeceğim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.